Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Niewątpliwie poprawił mi humor prezent na urodziny od Żony - bilety na F1 GP Węgier 2020 z miejscami w sektorze Gold :wub:. Skubana kupiła to jeszcze w październiku i tyle trzymała w tajemnicy :mrgreen:

Teraz tylko mieć nadzieję, że wszysko się odbędzie zgodnie z planem :-]

IMG_20200505_162329.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lukasz_byd napisał:

A jak to jest, będzie niebawem z przekraczaniem granic?

W lipcu chciało się jechać do Cro...

Ty o wakacjach mówisz a co niektórzy siedzą 2-3 miesiące za granicą siedzą bo jak zjadą do Polski trafia na kwarantanne 14 dniowa 🙄 Co najlepsze z DE, CZECH ludzie zwolnieni z kwarantanny a Austria? Czym się różni od DE? Jedynie z tym że nie graniczy z Polską, według mnie ten cały koronawirus jest sztucznie napompowany i nic więcej. Miejmy nadzieję że po 15 maja coś się zmieni na lepsze 🙏

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Slovak napisał:

@jolley, nie odbędzie. Na Węgrzech jest zakaz organizacji imprez masowych. Miałem nadzieję na wyjazd na GP Austrii, ale nici z planów. 

Właśnie trafiłem na info, że jest odwołane/odbędą się bez publiczności...
Długo się nie nacieszyłem prezentem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolley napisał:

Długo się nie nacieszyłem prezentem

Myślę sobie, że nawet gdyby wypaliło powinieneś nacieszyć się żonką 😉 97% facetów mówi mi, że po ślubie będzie tylko gorzej 😄 A tu Twoja kobieta taki prezent zrobiła! Nic tylko doceniać 😛 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarkPol napisał:

Nie słuchaj ich.

Oooo kolega z Kalisza ! Witam Witam 😛 Pewno, że nie słucham 😛 Jak się dba, tak się ma ! 😄 

Żeby nie robić OT, to humor dziś poprawił mi psiutek, a właściwie zdjęcie, gdy wypadały mu mleczaki 😄

IMG_20200428_224355.jpg.5bf597ae7eadbf09be0b761f71741853.jpg

Zdecydowałem się na karelczyka zupełnie przypadkiem nieświadomy tego, że prócz wielkiego serducha ten psiutek ma też  ciężki charakter i ułożenie go sprawa niemały problem. W domu nawet słucha, po przekroczeniu drzwi zamienia się w potworka 😛

 Jaram się jak dziecko, bo właśnie w paczkomacie czeka na mnie książka o wychowywaniu 4 nożnych przyjaciół, a dodatkowo książka o nalewkach 😉Teraz to moje dwie dodatkowe pasje 😄 

Od kiedy jeżdżą ze mną w aucie moje 4 łapy, samochód wygląda jak plac bitwy, więc cieszę się tym, że w piątek i sobotę będę mógł wreszcie do niego usiąść! 

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@jolley byłem w 2008 roku na GP Wegier ❤️ piękne wspomnienia i do tej porty mam bilet z tego wydarzenia, wspaniali ludzi i atmosefera nie do podrobienia ❤️ a co moge powiedzieć o Węgrach to wspaniały naród i bardzo lubia Polaków 😄 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSM wziął się i... prawdopodobnie wskutek niechlujnej naprawy innej usterki w zeszłym roku. Zaśniedział układ scalony i działy się takie cyrki. Teraz wiem, żeby więcej nie zgadzać się na naprawę tego modułu, tylko od razu kazać wymienić, bo to jak cerowanie skarpet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata prezydencka w TVP 😂 Poza trzema kandydatami (nie napiszę, którzy, aby nie oskarżać mnie o wspieranie/poglądy polityczne), którzy mówili w miarę na temat i w miarę odpowiadali na pytania, pozostali bełkotali ciągle to samo i prezentowali swoje programy polityczne... Uśmiałem się, jak na dobrej komedii 😂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas-sg napisał:

wchodzisz na bardzo cienki i kruchy lód

Nie wspominam o polityce w temacie podziałów, tylko o politycznej debacie, jako o komedii, która poprawiła mi humor 😉

Teraz, BiałyGTi napisał:

Wszystko widzę 

Czujny jak ważka 😆👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 11:58, Karbo napisał:

Myślę sobie, że nawet gdyby wypaliło powinieneś nacieszyć się żonką 😉 97% facetów mówi mi, że po ślubie będzie tylko gorzej 😄 A tu Twoja kobieta taki prezent zrobiła! Nic tylko doceniać 😛 

Oczywiście żona została doceniona :-D co do odwołania, cóż.. życie.
Ale co ma wisieć, nie utonie :roll:

btw. co do tego, jak to nie jest źle po ślubie, to nie ma co słuchać narzekaczy. Trzeba szukać partnerki, która zadba o Ciebie i o siebie, a Ty o nią :-] A Moja to ciągle mnie zaskakuje :wub:

15 godzin temu, Streat napisał:

@jolley byłem w 2008 roku na GP Wegier ❤️ piękne wspomnienia i do tej porty mam bilet z tego wydarzenia, wspaniali ludzi i atmosefera nie do podrobienia ❤️ a co moge powiedzieć o Węgrach to wspaniały naród i bardzo lubia Polaków 😄 

Jak to mówią "Polak, Węgier dwa bratanki" 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi poprzednie zamówienie było właśnie zapakowane bardzo kompaktowo stąd moje zaskoczenie przy tym. 

Śmiesznie jest na magazynie, widzisz dużą paczke, z automatu przestawiasz się na większa siłę, a tu zonk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.