Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

To jest do jakiegoś istniejącego auta w tym kolorze, czy tak dla treningu/zabawy?
To jest z Berlingo, które ojciec kupił od wujka za 700 zł :D materiały na niego będą kosztowały drugie tyle, ale chce go całego polakierować w celach treningowych. Kolory candy są wymagające, a na czymś trzeba się ich nauczyć :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaga dzięki technice, w rodzinie mam kilka nowych aut i dzieje się podobnie (najmniej w bazowych najbiedniejszych wersjach), całe szczęście interesują mnie tylko graty i tylko takimi staram się jeździć 🙂

http://www.wykop.pl/ramka/5346579/kupilem-audi-w-salonie-czyli-jak-popelnic-motoryzacyjny-blad-zycia/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie napisany wpis, bluzg na bluzgu. Ciężko się to czytało. Jeżeli Pan w podobny sposób rozmawiał z serwisem, to niedziwne, że mają go dość. Niemniej sytuacja do kitu, to fakt. W takiej gablocie ma się co psuć... :/

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te jego wypociny wczoraj wieczorem, co do usterek to masakra aż ciężko w to uwierzyć ale niektóre uwagi typu " nie ma schowka na okulary", " nie ma gdzie wody schować " to co nie oglądał auta przed zakupem ? Czy może wszedł do salonu i powiedział A6 proszę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha one step 1.5h... za 120 Zeta 😛

Szkoda, że nie robią szkoleń... Skorzystałbym 😛

Przypuszczam, że taki zabieg obejmuje:

1. Dimer

2. Mycie Ludwikiem

3. Menzerna 3in1 (woskowanie gratis) bo chyba nie ma tańszej pasty typu AiO 😛

Hahahaha ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest to że tacy magicy pojawiają się nagle i tak samo znikają z rynku. Porządna robota zawsze znajdzie klienta który wie,  że za jakość trzeba zapłacić. Aż bym chętnie zobaczył efekt takiego one step robionego w 1.5 godz. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze oglądał na YouTube odcinek jak swagtv polerował cifem , spróbował da się i odrazu założenie działalności bo to takie teraz modne ten detailing 🤓 niestety jest u mnie w okolicy dużo takich magików. Za pranie całego Renault Trafic biorą 150 zł z myciem i woskowaniem 🤨 tak jak @CarlosBlack pisze za jakość trzeba zapłacić bo nie da coś dobrze zrobić idąc na skróty🕺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banshee śmiem twierdzić że większość tych specjalistów nie rejestruje żadnej działalności. Oplac z takich stawek rachunki za ścieki, wodę, śmieci,  prąd, ew. wynajem pomieszczenia, ZUS itp. a na koniec podziel się ze skarbowym... O chemii i sprzęcie nawet nie wspominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się tak wydaje chodź jedna „firma” z moich okolic jest zarejestrowana jako stacja kontroli pojazdów a robi szeroko zakrojony detailing , mycie fasad i mycie wszystkiego. Szkoda ze nikt tego nie kontroluje , chodźmy ścieki które idą normalnie do oczyszczalni a nie tak jak powinno być przez separator itp. Taki mamy kraj ze każdy może sobie robić co chce ważne żeby płacił ZUS i wszytko co ma wpływać na konto państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to, psują rynek. W moim mieście + - 30.000 mieszkańców w tej chwili jest coś około 10 "kosmetyk samochodowych".

W jednym jak kuzynce odkurzyli auto za 150 zł to dosłownie zaniemówiłem, nie wiedzą tam nawet, że są szczotki do zbierania psiej sierści. W drugim jak koleżance przygotowali auto do sprzedaży to dresing z opon miała rozchlapany po całym boku auta po 20 km które przejechała spod "studia" do domu.

W Gdańsku natomiast byłem w jednej z bardziej polecanych firm na ceramice i dwóch etapach, drogo ale chociaż bez lipy (chociaż np. progi były przeleciane one stepem tylko).

W drugiej firmie która też jest polecana byłem na myciu detailingowym za 130 zł, po powrocie do domu zrobiłem zdjęcia i wysłałem do nich żeby pokazać co zrobili. Nie chcę wsadzać kija w mrowisko, wrzuciłbym zdjęcia żebyście sami ocenili ale wiadomo jak jest.

Ogólnie to im większy przerób tym większa masówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, West napisał:

Ogólnie to im większy przerób tym większa masówka.

Fakt. W "moim" mieście jest myjnia, która aspiruje do studia detailingowego (poza ręcznym myciem, oferują korektę, zabezpieczenia lakieru (w tym powłoki) itd). Znajoma, za mycie na tej myjni (to jej stała myjnia), nabłyszczenie lakieru i odkurzanie wnętrza zapłaciła 180 PLN. Po wyjeździe na zewnątrz jej siostra (absolutna ignorantka, jeśli chodzi o detailing) stwierdziła, że "na myjni porysowali auto, bo wszędzie jest pełno takich okrągłych rysek". Skłamię, jeśli bym stwierdził, że nie miałem satysfakcji słysząc to - wcześniej kilka razy ostrzegałem tą znajomą przed  oddawaniem auta w ręce "fachofcuf" z tamtej myjni... Zwłaszcza, że poprzednie auto (tyle, że białe) traktowali w identyczny sposób... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtechniq C1 30ml za 170 zl
Uprzedzam pytania, nie mozna kupic w sklepie. Zalatwiam przez kogos z Czech.
Nawet w UK kupowalem ostatnio drozej. Jesli ktos chce to moge ogarnac jeszcze butelke bo wiecej nie dam rady. Prosze PW w razie czego.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.