Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rudi0018 napisał:

@david2888 Mowa o tej powłoce FX Protect Vision Coating C-12? 😉 do mnie idzie Gyeon Can coat, ciekawe jaka różnica w trwałości i looku między nimi 😛 

Tak 🙂 nie miałem styczności z CanCoatem 🙂 ale słyszałem od kolegi i zachwalał 🙂 jak dla pasjonaty, to VISION idealne rozwiązanie CENA, JAKOŚĆ, ŁATWOŚĆ APLIKACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vision c-12 , CanCoat, CarPro Lite, Tac System Moonlight to wszystko powłoki z kategorii łatwa i szybka aplikacja i cena nie zabija portfela 🙂 

Co do Visiona , producent podaje, że trzeba na auto wylać całą butelkę 30ml. Niestety nie udało mi się .... dałem bardzo bogato i wyszła połowa buteleczki, a jak widać powłoka siedzi i ma się dobrze 🙂 

Ostatnio nawet wrzuciłem ją na auto bez korekty 🙂 tylko po Cleanerze "czystym" - PB PP. Muszę odwiedzić, to auto i zobaczyć jak się ma powłoczka 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zakładałem dedykowanego wątku dla tej powłoki 😕 Ani też nie mam swojego tematu w PSB, W&W, Mój pieszczoch (jeszcze) 😕 Leniwy ze mnie gość 😛 muszę no sprawdzić zdjęcia, zapiski i pomyśleć nad wrzutką pomiędzy świętami

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowości nie wchodziłem pod leona (bo i po co). Dziś przy okazji pierwszego przeglądu po 3 latach miałem okazję. Szczerze, przy tej ilości soli w Austrii i przebiegu niemal 120 tys km spodziewałem się choćby trochę rdzy, a podłoga czysta jak łza. Zapobiegawczo wiosną wleci konserwacja i tak.

20191216-161438.jpg

20191216-161436.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się oszukałem 🤣 zobaczyłem paczkę z @ANB Karol  i już sobie pomyślałem, że wysłali mi jakiś prezent na święta - bo od BF nic nie zamawiałem - ucieszyłem się bardzo, mówię sobie fajnie Mikołaj że sklepu 🤗( plus dla was).... 

... Jakie było zdziwienie jak zobaczyłem że odbiorcą paczki jest teściowa 😲😁

Czyli już wiem że pod choinką będę miał coś fajnego.... 

PS po spojrzeniu na kartki z FV widzę napis WOW - pewnie ADBL Interior WOW 😉 

Dobrze, od trzech lat proszę o kosmetyki na święta, do teraz nic nie dostałem 🤣

IMG_20191220_072300.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem konkretne sprzątanie w garażu przed zimą i znalazłem początki mojej przygody z detailingiem.
Humor poprawiony 😄  

Nawet nie wiedziałem ze zaczynałem od tej słynnej gąbki z USA
Optimum za 9 ziko 😄
@Domel prawie jak twoja nowa zdobycz 
xD

20191218_191503.jpg.a264c6d112b2d45ea49f0cdac07d718f.jpg
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine Graty, ja w październiku powiem Tak😁. Mnie poprawiło humor porzadki w kosmetykach zrobione przez narzeczoną. Nawet mi przypomniała o woskach od @Zakochani w detalach bo kupilem I troszke o nich zapomniałen😂. Nawet nie zauwazyła ze przybylo jakies 10 wosków w ostatnim czasie😂😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.