Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tomas22 napisał:

Szczerze to nie ma tragedii 😉

Mam nadzieję że w tym roku zdecyduje się na zakup. Ale najpierw poczekam na niezależne porównania odnośnie wibracji 😉

Tym bardziej nie wiem co zrobić. Czy nowa czy stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient-starszy pan, bardzo uprzejmy. pacjent Audi Q5 czarny meralik, auto garazowane i jezdzone tylko weekendami. Zakres prac: ogarnac wnetrze, one step i... przyechodziny do rozmowy czy chce zabezpieczenie lakieru... i pierwszy raz tego lata ktos chce miec polozony fajny i trwaly wosk... WOSK!!! nie powloka a wosk! Az faceta polubilem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dosłownie dzień był pod nazwą paczek. Fibry w kilku gatunkach, w końcu do wiader trafią wyczekane grid guardy. Przyjechała paczka od MrCleaner a w niej chemia i parę fantów dla ułatwienia życia. Wieczór spędzony z córką, a jutrzejsze popołudnie zarezerwowane na mycie auta co chcieć więcej :)84feca82290ec8b92dfa3a260e4a6cec.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eidos71 napisał:

Najprostszy sposób na oglądalność - robić z siebie kretyna (lub pokazać, że jest się takim naprawdę), pobluzgać i voila - oglądalność idzie 

Ale gościu jest bardzo mądry. On zaczynał od poradników, ale że robienie z siebie głupa przynosi mu kasę to czemu nie. Krzywdy sobie nie robi, a wręcz dobrze się bawi, a kasa leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lol19pl napisał:

Ale gościu jest bardzo mądry. On zaczynał od poradników, ale że robienie z siebie głupa przynosi mu kasę to czemu nie.

Wszystko dla kasy..? Dla mnie są pewne granice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przy e60-tce to jeszcze jakoś tam ujdzie. Na e39 - tam to się dopiero wyżywał. Zresztą na tym filmiku widać, że stoi w tle ta e39-tka. Pomalowana cała na złoto...

Co do poprawy humoru - kto powiedział, że BMW musi być drogie... 

GanlWP4.jpg?1
iaQphoq.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne BMW, tylko AngelEysów brak 😛

Ale może nie dziś a wczoraj, poprawiły mi humor to efekt końcowy mycia z zewnątrz mojego Puga 508SW, może trochę zły jestem na siebie, że nie mam pełnego kompletu zdjęć do działu Mój Pieszczoch:

Koniec.jpg.a46f0dfc8ea9ee1affe3b2cd9bad6b1d.jpg

Na deser pochwalę się jak mi rośnie detailerka, należycie czyściła swojego starego qudzika 🙂

Zuu.jpg.f1c762d889f5f62913758d609ce949f1.jpg

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.