Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W moim życiu osobistym nastąpiły duże zmiany 10 sierpnia odbyło się moje weselicho , wszystko się udało Do ślubu jechaliśmy naszym autkiem CZas odrobić zaległości na forum

Gratulacje :-) Slub nic tak na prawde nic nie zmienia - jeśli Wam sie dobrze żyło przed to i po również bedzie tak samo :-)
A w temacie to pro tip od qmpla: teraz paczki tylko za pobraniem i do pracy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co z żalem, sprzedałem Hondę, cudowne auto w wyjątkowej wersji z bananowymi skórami, niestety siła wyższa musiałem zmienić na większe i jest T4. Dzisiaj ludzie z Hondy rozwalili system, są firmy i FIRMY, są firmy, które uciekają z odpowiedzialnością przed wadliwymi modułami EGR i wypinają się nawet na tego, kto kupił auto w salonie i miał pecha bo spłonęło, a są też FIRMY które odnajdują człowieka, który sprowadził sobie stare auto z zagranicy i traktują go jak kogoś naprawdę wyjątkowego. Wielki SZACUNEK dla HONDY, człowiek odzyskuje wiarę w teraźniejszą motoryzację. Oczywiście powiadomiłem już obecnego właściciela o sytuacji.

IMG-20190814-WA0006.jpg

IMG-20190814-WA0005.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam Honda na skrzynie w type r się wypinała wiec aż taka super ta marka nie jest :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przez te cyrki ze skrzynia zrezygnowałem z jej zakupu, potem focus i padające silnik i tez klops :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ronin78 napisał:

Tyle co z żalem, sprzedałem Hondę, cudowne auto w wyjątkowej wersji z bananowymi skórami, niestety siła wyższa musiałem zmienić na większe i jest T4. Dzisiaj ludzie z Hondy rozwalili system, są firmy i FIRMY, są firmy, które uciekają z odpowiedzialnością przed wadliwymi modułami EGR i wypinają się nawet na tego, kto kupił auto w salonie i miał pecha bo spłonęło, a są też FIRMY które odnajdują człowieka, który sprowadził sobie stare auto z zagranicy i traktują go jak kogoś naprawdę wyjątkowego. Wielki SZACUNEK dla HONDY, człowiek odzyskuje wiarę w teraźniejszą motoryzację. Oczywiście powiadomiłem już obecnego właściciela o sytuacji.

Kolega chyba nie wie jak Honda spektakularnie wypięła się na swoich salonowych klientów niedawno 😄 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, StreamHD napisał:

Kolega chyba nie wie jak Honda spektakularnie wypięła się na swoich salonowych klientów niedawno 😄 

Znajomemu w 3 letnim crv podłokietnik się zapadł w schowek, to mu powiedzieli, że to jest uszkodzenie mechaniczne, bo się o niego oparł(!). Autem jeździ ważąca może z 60kg kobieta 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Birkhof napisał:


Przez te cyrki ze skrzynia zrezygnowałem z jej zakupu, potem focus i padające silnik i tez klops 😐

ale w fordzie wymieniaja Ci silniki bez problemu, nawet jak byly zmiany, podejscie 100 razy lepsze niz w hondzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spinać jak plandeka na Żuku, w tym przypadku krok Hondy dobry i rzeczywiście rzadko spotykany w przypadku samochodów dawno po gwarancji. Ja miałem dwie akcje serwisowe u Yamahy, które zrobiłem w 7. i 8. roku użytkowania i musiałem sam do nich dojść po VIN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwy powrót do domu, po wakacjach w Cro - Rogoznica. Najbardziej mnie cieszy, że auto dało radę. Wczoraj samej jazdy 15:30h tj 1430km łyknięte na raz - cały wyjazd ok 2900km. W PL kilka razy oberwanie chmury i dziś wygląda jak flejtuch. Nie mogę patrzeć, ale mycie dopiero jutro - dziś jakiś szybki bezdotyk żeby w oczy tak nie kuło 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w fordzie wymieniaja Ci silniki bez problemu, nawet jak byly zmiany, podejscie 100 razy lepsze niz w hondzie.

Tak wiem ale jak podejmowałem decyzje to nie wiedziałem co zrobi Ford, a po sytuacji z type-r mialem obawy ze tak samo. I jak widać niesłusznie. A teraz ford znów przestał produkować RSa :/.
Ale wyszla supra - moze kiedys :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Birkhof napisał:

A teraz ford znów przestał produkować RSa :/.

Ja żałuję, że się nie wstrzeliłem w Rs tej generacji, bo 2 latki chodzą po 150 tysięcy, a nowe kosztowały od 170, auto nic nie traci. Nie mówiąc o Rs mk2, tamte już są droższe niż w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na Slasku chyba tylko 1 RS sie obstal(dane z grupy fb)  , bo reszta pojechala na wschod ... niekoniecznie dobrowolnie 😉 

Znajomy tez stracil swojego RSa ale po 2 miesiacach go znalezli (na Ukrainie) ,  tyle ze on juz go nie chcial i zadowolil sie kasa z AC . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na Slasku chyba tylko 1 RS sie obstal(dane z grupy fb)  , bo reszta pojechala na wschod ... niekoniecznie dobrowolnie  
Znajomy tez stracil swojego RSa ale po 2 miesiacach go znalezli (na Ukrainie) ,  tyle ze on juz go nie chcial i zadowolil sie kasa z AC . 

Co Ty gadasz tak kradną?
To jak jakiś bialy kruk ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.