Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.06.2019 o 22:43, maciek-drummer napisał:

@Lucas123w i co w tym śmiesznego ? Myślisz że za przeproszeniem chłopek ze wsi będzie z pre washem i dwoma wiadrami mył? Nie popadaj w paranoję...

Nie tylko ludzie "ze wsi" tak myją auta. Nie wiem, czy to kwestia niewiedzy, czy tego, że mają wywalone, bo przecież "to tylko środek transportu od punktu A do punktu B"... Mieszkam w całkiem sporym mieście, kilkanaście kilometrów od Wwy, a jak wczoraj zobaczyłam jak mój sąsiad mył auto to aż się nogi pode mną ugięły - brudna ściera (taka kuchenna) ochlapana wodą i ziuuuuuuuum po suchym lakierze, na którym było multum piachu i błota. No aż mnie korciło, by do niego podbiec i wyrwać mu z ręki tą szmatkę 😫

  • Lubię to 2
  • Okay 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Tomas22 napisał:

A to znowu ja.

Grzebie w internetach i co widzę ?

Zdjęcie ekranu kompa.

@Domel czemu tego nigdzie nie widziałem 😁

Stare dzieje z rożnych spotów 😄 ale chyba podwiesili na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejscówka super i być może będę tu kilka razy w roku :) Jako, ze w dziedzinie rowerów jestem totalnym laikiem sprawdziłem z ciekawości przed chwilą cenę takiego egzemplarza jakim wczoraj śmigałem i mało co z krzesła nie spadłam... ok 3000... euro... od razu mi przeszła chęć zakupu 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kuba95 napisał:

Rozmowa z znajomym z pracy. "ile bierzesz za wypranie wnetrza“, “ile? Mi kiedyś wyprali za 100zl łącznie z podsufitka i podłoga. A za wypolerowanie lakieru chcieli 150zl"😂😂

pewnie pelna profeska i mega jakosc 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 21:27, Kukson napisał:

2015. 2.0 d 184km xdrive. Przebieg 172500, wszystko serwisowane w bmw.  Mam mało fot itp bo dopiero za tydzień będzie pucowanko itp 🙂

I jest nawet jakieś wyposażenie.  Rzadko się widzi '3' z asystentami pasa ruchu, distroniciem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukasz_byd napisał:

I jest nawet jakieś wyposażenie.  Rzadko się widzi '3' z asystentami pasa ruchu, distroniciem itp.

Aktywny temp, head-up, takie różne 🙂 do full brakuje niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.