Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.02.2019 o 23:52, Birkhof napisał:

Hahahahahhaha.
Raczej jabłko/cynamon/vanilla/miód. Z zapachem klubu nie ma nic wspólnego (kolega mi mowił 😉 )

No czyli zapach kobity. Ja to tak mam, że jak pani tak pachnie, to podświadomie postrzegam ją jako atrakcyjną. Sam też używam słodko-pieprznych perfum (Guerlain L'Homme Ideal), więc wiem co kupię podczas następnej wizyty w sklepie :mrgreen: Dzięki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj a wczoraj zrobiłem renament kosmetyków i przy okazji poukładałem większość rzeczy tak jak powinna być 😁

Pierwsze pudło czekało na pranie 🙂

89D933FA-2765-46F7-9FD9-057B9106C952.jpeg.6e2deafa855f9b6990137ada59e399fb.jpeg

Reszta posegregowana, dopiero wczoraj zdałem sobie sprawę ze mimo mycia auta 180 razy w roku, brakuje mi miejsca na kosmetyki 😂 dlatego postanowiłem, że postaram się cześć kosmetyków wystawić na giełdę w wolnym czasie.

83D4738E-C3C9-4DD5-848C-E8BDA010CAB7.jpeg.77e5fe9ac9c03931ec0f4c1dbfe0b8fa.jpeg

BDFFC6AE-43D6-4C56-B3AF-F7D5ED487DA3.jpeg.4993210578c3a9b1905a7758e68071a4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli zapach kobity. Ja to tak mam, że jak pani tak pachnie, to podświadomie postrzegam ją jako atrakcyjną. Sam też używam słodko-pieprznych perfum (Guerlain L'Homme Ideal), więc wiem co kupię podczas następnej wizyty w sklepie :mrgreen: Dzięki :mrgreen:

No to kobiety - jesli używa takiego zapachu - tak, ale nie klubu striptizowego :-)
Ja jestem zwolennikiem nie Slodkich (Hermes albo givenchy very irresistible)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym striptizem to taki "chłyt" marketingowy

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka



Dodać trzeba tez ze zapachy chg nadają sie tyłki na dywaniki bo sa lekko tluste i na plastikach, materiałach na siedzeniu czy skórze zostawiają ślady


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj tylko wczoraj humor poprawiła mi wizyta u okulistki. Jak zapewne niektórzy wiedzą 17 stycznia miałem operacje usunięcia nowotworu przysadki mózgowej, który tak uciskal na nerw okoruchowy, że jedna powieka mi opadła i nie mogłem jej otworzyć. Operacja poszła świetnie, powieka jest już prawie całkiem otwarta i wzrok wraca. Okulistka stwierdziła, że ostrość wzroku jest świetna, pole widzenia bardzo dobre i badanie dna oka wyszło świetnie. Do tego stopnia, że mam w końcu pozwolenie na jazdę samochodem 😁. Czuję się jak nowonarodzony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa, uwierzcie, że poza wiadomością, że będę żyć i dalej cieszyć się chwilami z rodziną to wiadomość, że mogę jeździć autem po miesiącu przerwy podziałała na mnie jak najlepsze lekarstwo 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.