Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.01.2019 o 20:06, Karbo napisał:

Żeby nie robić OT powiem Wam, że mega się cieszę, że Kubica wraca tam gdzie było jego miejsce, tyle aut to chyba nikt nie rozwalił w tak krótkim czasie 😄

To od dziecka kierowca torowy, a jak startował w WRC to jego ręka była jeszcze w bardzo słabym stanie w porównaniu z tym co jest teraz. On ją wtedy dopiero co zaczynał rehabilitować na poważnie.

Brak doświadczenia w kategorii WRC no i trochę wydzwonił, ale też trzeba brać pod uwagę, że niektóre dzwony to były takie wyjątkowo pechowe. Brały się z niczego, ale brakło centymetra do uniknięcia. 

WRC to jak wiemy ekstremalnie trudny sport. Mistrzowie WRC też się rozwalali wielokrotnie. Kubica jak wiemy, albo na maxa albo wcale, więc zdarzało mu się pokonywać najlepszych weteranów WRC w ich fabrycznych samochodach.  Koleś z ledwie działającą ręką + brak doświadczenia + niefabryczne auto a i tak potrafił byś szybszy od Ogierów w ich fabrycznych brykach.  To jest niesamowite.

No i na dzieńdobry zdobyty mistrz w WRC2! O tym nie wolno zapominać.

 

 

Ważne, że jest upragniona F1. Flaki mi skręca z tego czekania ale już niedługo 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21375]alexander.p[/mention], poproszę streszczenie . Nie cierpię tych wszystkich filmików, nawet odpuszczam sobie oglądanie wszystkich testów w tej formie. 
Nie chcę komentować ;)

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Slovak napisał:

@alexander.p, poproszę streszczenie 🙂. Nie cierpię tych wszystkich filmików, nawet odpuszczam sobie oglądanie wszystkich testów w tej formie. 

Na YT można przyspieszyć odtwarzanie filmu 😉

A do filmu po powłoce tam było wszystko tak jak być powinno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając odpowiedzi na pytanie - Jak wyczyścić chromowane listwy np w BMW trafiłem na taki filmik 😄 

Widać korzenie detailingu 😄

Swoją drogą, ciekawe czy taki sposób by się spisał na chromach w nowoczesnych autach typu AUDI/ BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD Ja czytam książki typowe o F1 właśnie koncze Mechanika . A teraz w kolejce czeka Biografia Jenson Buttona. Ale chce wcześniej przeczytać Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1. Ale czekam na dodruk który bedzie w połowie lutego akurat po prezentacji 5 bolidów😀👍

@david2888 Od lutego zaczynam pracować w firmie zajmujacej się polerowaniem relingow i listew na pierwszy montaż.  Za jakiś czas mogę coś więcej napisać jak tam się robi😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss, mam nadzieję, że zamówiłeś już książkę o Kimim? Mechanika skończyłem niedawno, a teraz na tapecie mam książkę o Ayrtonie 😉. Z książek o motorsporcie polecam bardzo biografię Sebastiena Loeba. 

Jeszcze w przedpremierowo zamówiłem Janusz Kulig. Niedokończona historia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Popracuje trochę to coś więcej napiszę 😉@Slovak Jest na liście zakupu . Bo po mechaniku i co tam robił Kimi aż glupio było by nie przeczytać . Dobre pakiety książek w dobrych cenach sa Labotiga. W tym pakiety. Oj Arton też na liście.  Dzięki za info odnośnie książki o Sebastianie. A Marka Webbera biografie czytałeś podobno ciutke nudnawa momentami ale sporo info i mocnych smaczków odnośnie F1 . Slyszałem o książce o Robercie Kubicy która napisał. Cezary Gutkowski i Aldona Marciniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.