Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tomas22 napisał:

teraz to wszystko jest dla nas grupa śmierci

Nieprawda. Wyspy Owcze, Makao, San Marino i ewentualnie Andora są na pewno do ugrania... Z Luksemburgiem, Lichtensztajnem, Mongolią i Maltą już bym nie ryzykował i raczej obstawiał remisy... 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro2020 i Izrael? Muszę chyba się podszkolić z geografii bo mnie chyba coś ominęło... 😉

A z tematu, to widziałem na myjce jak ktoś spłukuje żółtą pianę z auta. Nie miałem czasu by sprawdzić czy to nowa myjka czy ktoś bardziej ogarnięty w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiancd Bo to jest gąbka z certyfikatem mercedesa, że nie rysuje, bo oni dużo mercedesów robio i budujo nowe stanowiska. A na poważnie, to są przecież gąbki detajlingowe, choćby Optimum. Poza tym, po dobrym pre-washu, dekontaminacji itp, to tam już może nie być czegoś, co by mogło rysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info z InPostu - paczuszka z Bass Polska 5119 idzie już od 5:31 do paczkomatu .

Wczoraj zakupione w bestsellerze pady i inne pierdoły. W sumie teraz czekam na wczesną wiosnę i zaczynam pracę przy swojej Astrze . Ale zanim zacznę to najpierw zrobię autko żonie ( 9 letnie Kia ) i Vectrę koledze ( 20 letnie) . Tam się "naumiem" .😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj formalności z zakupem działki zakończone, teraz projektowanie 🙂 dodatkowo okazało się, że moja działka zezwala na tzw "nieuciążliwą działalność gospodarczą" więc marzenia coraz bliżej :))))
Dzisiaj odbierałem letni zestaw kół po wymianie w lexusie i co mnie miło zaskoczyło koła dostałem umyte 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fredi88 napisał:

@Gesiu_15 gdzie Cię złapali? Na autostradzie?

Klimkovice Tunel 😄  Zapomniałem się 😁 Tylko nwm czy tam jest fotoradar przed wjazdem do tunelu czy odcinek pomiarowy 😕 Jak ktoś wie to dajcie znać bo jestem ciekawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gesiu_15 napisał:

Klimkovice Tunel 😄  Zapomniałem się 😁 Tylko nwm czy tam jest fotoradar przed wjazdem do tunelu czy odcinek pomiarowy 😕 Jak ktoś wie to dajcie znać bo jestem ciekawy .

Fotoradar na wylocie w obie strony robiący zdjęcie z tyłu 🙂 Tak jak w Austrii. Nawet motocyklem nie za bardzo można przekraczać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15, ja raz zapłaciłem 60 euro za przekroczenie o 11 km/h na węźle Graz Süd (111 na 100). Pierwotnie przyszło 50, ale cholery dołożyły 10, bo się przez parę tygodni ociągałem :mrgreen: W zasadzie nie była to policja, tylko urząd skarbowy Styrii, jeśli dobrze pamiętam. A że w Austrii przedawnia się dopiero po roku (nie tak jak małe przekroczenia w Niemczech), to zapłaciłem, bo nie chciałem ryzykować z racji faktu, że zdarza mi się tam jeździć raczej częściej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.