Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@jaroszy_ok funkiel nówka z ASO; chciałem obszyć swoją w PFI jak poniżej lecz standardowo miałem plastikową kierownicę - bez chromu - stąd kupiłem nową. 

Nie ukrywam że chętnie kupię zużyte skórzaną kierownicę do obszycia zaś swoją mogę sprzedać 🙂

NRmWUbF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2018 o 18:33, gurtaz napisał:

Dziś walczę z szybami, dokupiłem już kolejny płyn do szyb, który rzekomo nie zostawia smug... Kolejny chwyt marketingowy w który uwierzyłem. Próbowałem każdy rodzaj fibry, czyściwo bezpyłowe i wiele innych, a idealnie czystych szyb nie jestem w stanie zrobić.

Czyli może to nie problem z produktem a może z technika mycia szyb?  Rękawiczki, idealnie czyste czysciwo/fibra I musi się udać. Zawsze świec ledem dla sprawdzenia i pamiętaj szyby muszą być chłodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeladz @Fredi88

Też mam polifta i wczoraj sprawdziłem to rzeczywiście - da się podnieść w zwykłej pozycji bez rysowania maski. No, prawie - bo jak się zrobi to za szybko i mocno, to jednak można uderzyć o lakier. Dlatego bym nie ryzykował, bo ciśnienie z myjki może zrobić swoje. Poza tym w pozycji serwisowej wygodniej jest zająć się podszybiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kepacz napisał:

@czeladz @Fredi88

Też mam polifta i wczoraj sprawdziłem to rzeczywiście - da się podnieść w zwykłej pozycji bez rysowania maski. No, prawie - bo jak się zrobi to za szybko i mocno, to jednak można uderzyć o lakier. Dlatego bym nie ryzykował, bo ciśnienie z myjki może zrobić swoje. Poza tym w pozycji serwisowej wygodniej jest zająć się podszybiem.

To musiał się zmienić kształt maski 🙂 bo u mnie da sie podnieść max 1/3 wysokości i spotykasz sie z lakierem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno atomizer jak i butle. Nie jest to mega oszczędny atomizer jak np z finalle ale nie wali też tak mocno jak canyon. Coś po środku co mi odpowiada bo te z mega mgiełką trudno się używać na wietrze. Butelka fajna, minimalistyczna, ogólnie całość sprawia wrażenie solidnie wykonanej o co ostatnimi czasy trudno. Nawet te litrowe butle od SG są gorzej wykonane.  Co do samej mixtury to BSD poprawiło Ech02 polepszając krople i zrzut, a Ech20 poprawiło BSD dodając śliskość lakieru, której po samym BSD w ogóle nie było i lakier zostawał tępy. Ogólnie jako, ze używam sporo QD bo mam twardą wodę i nawet zawoskowany lakier traci po niej blask to wyszedł fajny ekonomiczny QD do częstego stosowania.

 

dEhx5Mb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, a wczoraj  postanowiłem porównać znanego wszystkim Colourlocka Soft z mniej znanym Daniel Washington Leather Clean. Różnica jak dla mnie kolosalna na korzyść Daniela... 🙂
Przed czyszczeniem:
20180803_192147.jpg
Po czyszczeniu:
20180803_192611.jpg
Różnica bez taśmy i bez zabezpieczenia:

20180803_192745.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.