Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjąłem zlecenie pt. Detaling wnetrza takiej o to besti. 6-7h zeszło. 

Plastiki APC SG Fruti 1:10, na to dressing Funky Witch Mademoiselle. 

Skóry perforowane, wentylowane, tu świetnie spisal się Tenzi czysta skóra, ale z pianowniczki. Konserwacja skóry colourlock leder versiegelung. 

No i na koniec mycie na dwai wiadra i SSW w gratisie hah. 

Kolor biała perła :shock: ogień, ale mało detalingowy. Zdjęcia niestety tylko przed. 

IMG_20180310_091246-600x1068.jpg

IMG_20180310_091224-1068x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, david2888 napisał:

Przyjąłem zlecenie pt. Detaling wnetrza takiej o to besti. 6-7h zeszło. 

Plastiki APC SG Fruti 1:10, na to dressing Funky Witch Mademoiselle. 

Skóry perforowane, wentylowane, tu świetnie spisal się Tenzi czysta skóra, ale z pianowniczki. Konserwacja skóry colourlock leder versiegelung. 

No i na koniec mycie na dwai wiadra i SSW w gratisie hah. 

Kolor biała perła :shock: ogień, ale mało detalingowy. Zdjęcia niestety tylko przed. 

 

Chciałbym aby do mnie przyjeżdząły takie smaochody i były przed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem gorszy Pany i też umyłem swoje e36 :D

Na pierwszy ogień poszedł szampon Zymol Auto Wash nanoszony ruchami posuwisto-zwrotnymi za pomocą Work Stuff Typhoon Wash Pad ;)

Skonfrontowałem go z rękawicą Meguiar's Microfiber Wash Mitt, a przy okazji udało mi się nakręcić krótką relację:

Następnie osuszyłem turasa ręcznikiem Gyeon Q2M Silk Dryer :good: MEGA UŁATWIENIE! Odpowiednik nowości od @Good Stuff Work Stuff Monster Drying Towel.

Wosk Collinite zarzucony jesienią ma się dobrze, ale i tak zaplikowałem na lakier QW od @ADBL,który na czarnym lakierze robi swoje :rolleyes:

Opony wyczyściłem Excede Tire and Rubber Cleaner, a potem poleciał na nie mój ulubiony lekki dressing od ADBL Black Water. Duży plus tego produktu, że można go nanosić na mokre gumy.

Czasu starczyło mi jeszcze na szyby. Dzięki zestawowi DM Glass Magic i ADBL Goofer Towel szyby myło mi się tak szybko i przyjemnie, że poleciałem po całości i umyłem je również od środka.

A oto efekt mej szybkiej akcji. Przód turasa:

E36_przod.jpg.262c60bb935f00d2f030de33555d59a8.jpg

...i tył:

E36_tyl.jpg.6dfa1cea6aac2645e1a98fa2e9f79a8e.jpg

Teraz można jechać na wieś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG Tar & Glue Remover

GS Pirahnia

Autobrite Magi Foam

 

Jako przygotowanie przed jutrem

 

A jutro myju myju z GS Bumblebee i nową rękawicą od Chiniola, potem Autobrite Wax Off a na koniec Prostaff Mr. Magic.

W międzyczasie test Soft99 Terminator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CoolBreeze napisał:

Jakaś relacja będzie?

Niestety czas bardzo gonił... Światło marne i zdjecia slabo wychodziły :( żałuję bo fajny efekt wyszedł z tym wnętrzem, aleza tydzień postaram się cos zrobić. Robiąc BMW X5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wygląda na tym filmiku jakby cała woda stała na masce

Jak dla mnie średni ten szampon piany i poślizgu tyle co nic a do tego efekt hydrofobowy bardzo słaby. Na plus look po umyciu. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus "SG Tar & Glue Remover" opryskiwałeś na brudny lakier? Już dawno nie używałem jakiegoś "odsmalacza" i mam Prickbort i zastanawiam się czy nie przelecieć chociaż trochę na bezdotyku, zaczekać aż podeschnie i dopiero później Prickbort dać mu kilka minut i spłukać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kusiu jeśli na bokach masz gruby film z brudu, to zrób jak piszesz. To poprawna kolejność :good:

Żeby nie być OT, to pochwalę się, że wymieniłem listwę tylnej klapy w e36 (stara była pęknięta). Udało mi się kupić używkę w tym samym kolorze. Trochę starań przy pomocy APC oraz UC i efekt bomba. Kupiłem również oryginalną oprawkę żarówki przedniego migacza. Lutownica do rąk....i już nie ma strachu, że kierunek nie zadziała.

Nowa listwa na fotce kilka postów wyżej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero zrzutu
Zanim kupiłem to oglądałem filmiki na YouTubez działania tego produktu a tam zupełnie inaczej to wyglądało. Najgorsze jest to że nie ma zupełnie poślizgu dla rękawicy co mnie bardzo irytuje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem RSa po ponad miesiącu i przetestowałem pierwszy raz AXELA 3000. Zalany APC EXDEDE Bulldozer. Stężenie na oko bo miałem końcówkę bulldozera, rozrobione twardą kranówą, standardowa dysza, a mimo to robi fajna piane. Jak dobrać odpowiednio stężenie i dyszę myślę, ze można uzyskać jeszcze lepszy efekt :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczylem sobie felgi na lato.

Prawe tylne kolo: fk 1000p z przodu und nanolex si3d z tylu
Prawe przednie kolo: nanolex si3d obustronnie
Lewe przednie i tylne kolo : ecoshield obustronnie

4xu7f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki piękny dzień grzechem by było nie umyć auta :D

Stan przed(w grudniu 2 warstwy Fusso 12 + ADBL QW, 6 stycznia ADBL QW):

Wt5UcYZl.jpg

RXurifgl.jpg

RtM9zlel.jpg

Po umyciu - kropling całkiem niezły, coś tam się trzyma jeszcze:

H3M8XLVl.jpg

fvgkDmsl.jpg

4g8c7drl.jpg

QHhFoWwl.jpg

SPTVrTTl.jpg

2kLaqzwl.jpg

AF6PmGKl.jpg

Po osuszeniu:

DZyk5pll.jpg

WCBiShxl.jpg

8Shz4lgl.jpg

Potem wjazd do garażu(ADBL QW, Rain-X, SG Jet Black, SG B2B, wosk na kołpaki) i tak się prezenci po szybkim SPA:

MgI3f1tl.jpg

YrTZL1Sl.jpg

5HvvGyPl.jpg

Cc95BXll.jpg

kwpHmjvl.jpg

Tylko qrde jutro ma padać i cała robota w piz...u :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zezwoliła kolejki na myjce brak wiec pucen das carawan a czym : axel3000 biały miś z citrusem, szampon sg ping z gąbko softa99, szybki zew oraz wew x2 ipa, lakier bsd  oraz koła , opony megs endurance listwy sg black jet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, rzucili się na bezdotyki jak na schab bez kości. Tylko auto spryskane Citrusem i opłukane + opony wymyte nowością od DM. Liczyłem na więcej, trzeba w końcu umyć auto na dwa kubły... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.