Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, KapselK napisał:

Nie lubię tak czułego układu. 

O ile dobrze kojarze to uklad kierowniczy jest elektryczny. Podlaczasz kompa i zmieniasz sobie sile wspomagania :P na taka jaka ci odpowiada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tomas22 napisał:

@Grzechu23  gdybym wybrał superba w kombi to bym skrzywdził to autko :) fajne się ten twój sedanik prezentuje :)

 

Sedan > Kombi        

Zawsze i wszędzie.  Proste :)

 

EDIT:

@BiałyGTi  Zgadza się ale to tylko tych kilka wyjątków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, BiałyGTi napisał:

Tu sie nie zgodze bo sa auta gdzie w sedanie wygladaja paskudnie a w kombi sa bardzo ladne

Zgadzam się z @BiałyGTi 

Chodzi mi właśnie po głowie superb w sedanie albo octavia ale to już w kombi wygląda znacznie lepiej przynajmniej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, KapselK napisał:

 To służbówka

Tak tez myślałem ze służbowy  to sie nikt nie bedzie w to bawil. Ale jak ktos ma prywatnie i uklad chodzi za lekko badz za ciezko to jest taka mozliwosc przestawienia na taki jaki mu pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi mamy też dwa Seaty Exeo i nimi bardzo dobrze się śmiga, mimo tego, że jeden ma 440 tys. km a drugi 270 tys km. Jeździ się nimi lepiej niż Avensis z rocznika 2016. :D  Swoją droga Avensis ma 70 tys km nalotu, a plastiki skrzypiały już przy 30 tys. - śmieszy mnie to trochę. :lol: Układ kierowniczy też jestem tam elektryczny i też baaaardzo czuły. Z tyłu przy kanapie nawet jakieś plastiki już odstają.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak nie boisz się rozciągniętego zbrojenia stopki opony :D? Mi przy zmianie opon letnich na zimowe, które zakładałem na te same felgi, pewien pracownik ASO zapodał właśnie takiego "straszka". Jego zdaniem lepiej mieć dwie pary felg i wtedy nie męczysz opon ciągłym przekładaniem i rozciąganiem właśnie części rantu :oSwoją drogą ciekawe jak to jest z trwałością innych gumek na rantach... :oops:

Swoją drogą czarne stalowe felgi zawsze będą mi się kojarzyć z tego typu wozami:

tmg-article_default_mobile.jpg

Kiedyś miałem stalówki, ale zawsze wrzucałem na nie oryginalne srebrne kołpaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilem działalności ASO nie jest przekładka opon. To promil ich działalności dlatego dla Pana z ASO wygodniej jak Ci przełoży całe koła. Spytaj się następnym razem po ilu takich przekładkach opona na tyle się rozciągnęła, ze nie nadawała się do montażu na feldze i ile takich przypadków przerobił bo tez mnie to zaciekawiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak nawet nie zamierzam z nim dyskutować. Uważam, że przy moich przebiegach opona szybciej się zużyje niż rozciągnie. Zamierzam dalej je "katować" w ten sposób. Swoją drogą jeśli mają w tym ASO nową wyważarkę i dokładnego człowieka do jej obsługi, to dlaczego nie korzystać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą cholerną pogodę dzisiaj wyczyściłem w domu szafki lakierowane ADBL APC i zapodałem na część z nich SSW i na część SG Interior Dressing :):)

 

Jak tak dalej pójdzie to w końcu będzie pianowanie wszystkich lakierowanych mebli, mycie frontów na dwa wiadra, suszenie i finalnie nawoskuję pół domu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Strus napisał:

Przez tą cholerną pogodę dzisiaj wyczyściłem w domu szafki lakierowane ADBL APC i zapodałem na część z nich SSW i na część SG Interior Dressing :):)

 

Jak tak dalej pójdzie to w końcu będzie pianowanie wszystkich lakierowanych mebli, mycie frontów na dwa wiadra, suszenie i finalnie nawoskuję pół domu :):)

Było już woskowanie wahaczy, więc smarowania szafek raczej nikt nie potraktuje jak coś nie normalnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadąc do biedronki zajechałem na płukanie na myjnie, 3 min ichnej aktywnej piany i płukanko, i jako-tako auto wygląda, ale dwa wiadra by się przydały na pewno, no ale w 0, -1 stopnia nie będę mył, bo zdrowie mimo wszystko ważniejsze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zabrałem Marolexa z pianą SG Fruit, dwa wiadra z nowym szamponem od GS i pojechałem na bezdotyk. Umyłem nareszcie tak jak należy pomimo temperatury -1 ;) Po powrocie do garażu obleciałem Quick Waxem od ADBL i  Black Mambą  po oponach. Od razu lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.