Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Stare radio pierdziało przy większej głośności, wpierw myślałem, że to wzmacniacz ale po sprawdzeniu dalej to samo. Kupiłem navigację (nie po to żeby korzystać z nawigacji ale temu, że wygląda fajnie :D).

 

Było

hvN1MKr.jpg

 

Wtyczki antenowe nie pasowały więc lutownica poszła w ruch. Dorobiłem też wtyk z sygnałem prędkości auta.

XQW1pbC.jpg

VVIOMRV.jpg

 

Wszystko jak oem potraktowane taśmą parcianą.

 

gDYdddT.jpg

6hlvsa9.jpg

fj4luye.jpg

 

Nawigacja wyciągnięta z anglika w menu same brytyjskie stacje z pasmem na Londyn. Polskich map brak i raczej nie będę ich szukał 😛 Głośniki nie pierdzą, radio gra lepiej jak poprzednie. Wprawne oko zauważy, że zaszpachlowałem ramkę na samej górze i odmalowałem całość bo była pokryta tym gumopodobnym materiałem.

Teraz czas na sprężyny obniżające i hamulce 314mm 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regały dobra rzecz. Nie wiem czy to na sprzęt czy coś innego. Osobiście preferuje w garażu zamykane półki/szafki gdyż strasznie u mnie sie kurzy i nie lubie prochu na wszelakich przedmiotach 😂 ale widze tu wielki potencjał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota szybkie mycie. U żony na aucie pierwsze użycie ICE CERAMIC oraz wygrzebałem NW z K2. O ile QD aplikacja bezproblemowa i delikatnie zaszkliło o tyle NW to jakaś katorga była. No, ale musiałem to położyć chociaż raz by sprawdzić na własnej skórze 😅 Drugie autko to już sama przyjemność HoW Diamond ❗ten zapach, aplikacja, wysmarowanie całego auta i świadomość, że mam czas na wypicie kawy przed rozpoczęciem dotarcia 🤩Bede za nim tesknić bo to ostatnie smarowanie w tym roku tym woskiem. Dodatkowo zawsze mnie zastanawiało o ile Black Hole skróci żywotność wosku więc mały test na 2 elementach. W między czasie próba "mini akcesoriów" i usunięcie lekkiej rysy... (no prawie usunięte) 😅

IMG_20220703_105042.jpg

IMG_20220703_114947.jpg

IMG_20220703_101639.jpg

2022-07-03_12.15.37.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel87 https://www.deepgloss.pl/pl/p/DeepGloss-Szczotka-do-tapicerki-na-wkretarke-Srednia/3466
Faktycznie określiłbym ją jako średnio twardą, w razie potrzeby dywaniki i plastikowe elementy też można nią wyczyścić.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyłem dzisiaj prawie dwumiesięczne muchy. Reszta zdjęć i przemyśleń z trzech dni pastwienia się nad autem jutro.
Jak coś.... palniki są w najlepszym porządku, dziwnie na zdjęciach wychodzą a59006d227d0c68f5fdca712c42e3a6d.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na szybko: wyprowadziłem Georga na spacer, puściłem na subwoofer "Nieumiarkowania" KRÓLA, wygoniłem kurz i pył z plastików, umyłem szyby i wyczyściłem matę bagażnika.
Że mycie samochodu przyciąga deszcz, wiem... ale żeby nawet sprzątanie?
413a8b750993b7f5ae7f49dde18a62ae.jpg6791d767221bdff70859604683a65554.jpgbed4d6ff6ab328bbeeb179afe51ed35e.jpge9642b14e5a1389e47665c5416d28640.jpgb374a9bd3449e5ace889940613f6a55c.jpg93915eff5497f7641b09831a7f664bde.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G





  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.