Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MMCzysci napisał:

Żeby za fajnie nie było, to teraz drzwi kierowcy tak średnio chcą się odblokowywać z pilota za pierwszym razem ;D [tu napiszcie coś mieszającego francuskie samochody z błotem, coby właścicielowi było gorzej, oł jes :p]

To dopiero początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero początek.
No tak, już się zaczęło... wie-dzia-łem.
Na początek to tak trochę za późno powiedziałbym, co gorsze juz mnie spotkało. Takimi rzeczami się nie przejmuje.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMCzysci napisał:


Żeby za fajnie nie było, to teraz drzwi kierowcy tak średnio chcą się odblokowywać z pilota za pierwszym razem ;D [tu napiszcie coś mieszającego francuskie samochody z błotem, coby właścicielowi było gorzej, oł jes :p]

Wyryte w skale z S20 FE 5G

 

Tak będą pierdzielić głupoty ludzie totalnie nie znający się na motoryzacji i powielający stereotypy.. 

Mam nową BMW 2020 rok i clio V, od lat jeżdzą u mnie na drugie miejskie auto francuzy i nie kupiłbym nic innego 🙂 nie przejmuj się komentarzy januszy z zakochanych tylko w BMW, VW, Oplach i innych 🙂 

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj weź nie przesadzaj. Każdy lubi co innego i spoko. Tylko jak dla mnie takie wytykanie jest trochę słabe, auto jest kapryśne, nie ma co zaprzeczać, ale jeśli będę się miał czym martwic, to będę o tym wiedzieć pierwszy i na pewno "słowa wsparcia" mi nie pomogą ;D Nie róbmy kolejnej kałoburzy, serio.
P.S. każdy i tak wie, że najlepsze są... japońce :))
@antek1987, one wszystkie z jUSej przyjeżdżają tak spartaczone po lakierniku? :(
@piotrek305 pokaż mi zardzewiałego XE30
Wyryte w skale z S20 FE 5G







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci japońce ? tak, w rdzewieniu 🙂

19 minut temu, MMCzysci napisał:

No tak, już się zaczęło... wie-dzia-łem.
Na początek to tak trochę za późno powiedziałbym, co gorsze juz mnie spotkało. Takimi rzeczami się nie przejmuje.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci japońce ? tak, w rdzewieniu
 
Jako właściciel Subaru kategorycznie nie mogę się nie zgodzić...



@RoBee, Kaj te zdjęcia po?



Miały być, ale nie ma i chyba już nie będzie, bo pojechał klient w świat. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że to wina szwagra co miał 40 urodziny
¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wolnym czasie przez ostatnie dni udało się Patrola na zimę ogarnąć. lakierniczo był dramat (oryginał 2007 rok), nie ciąłem za dużo bo to "wół roboczy" i często po krzakach jeździ więc za jakiś czas będzie co polerować 😉 

009.jpg

010.jpg

011.jpg

012.jpg

013.jpg

014.jpg

015.jpg

016.jpg

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

  • Lubię to 11
  • Super 12
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.