Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Oba ogarnięte z zewn i wew. Wyciągnąłem zapomniane zabawki. Na czerwonym good stuff show detailer. Nakładany aplikatorem fibrowym, dotarty jak wosk, po kilku minutach. Look rewelacja. Wrażenie świeżego wosku. Szary soft fukupika i ponownie miło sobie produkt przypomnieć. Fajny look zero zabawy z aplikacją a trwałość zimowa.

IMG_20211017_181556.jpg

IMG_20211016_180743.jpg

IMG_20211016_151727.jpg

IMG_20211016_151659.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie,
dekontaminacja,
glinka BH soft + częściowo SG Clay Lube(czytałem, że glinka BH soft nie lubi sie z poślizgiem SG - nie zauważyłem nic złego) a częściowo wolfgang rinseless rozrobiony jakies 1:10-1:15,
FW lemon peeling na maszynie Meec aku na padzie ADBL czerwonym (soft polish)
a na deser FW Vettore w 2 warstwach - zobaczymy czy przeleży zime 🙂
w razie czego hypnotic icon QD, ccwg i autograph sapphire tylko czekają aż zacznie słabnąć
8ae9fbfd22ad05778e87c4edbd8bc231.jpg

giphy.gif


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja wnętrza i kilka luźnych myśli i akcji 😉

Konwersja na dużą nawi w e46 zawsze się wiąże z przeniesieniem panelu klimy w miejsce schowka. W teorii się da, w praktyce słabo to wygląda, mimo dokupienia wkładki, która niweluje szparę. 

IMG-2547.jpg

 

Trafiła się ramka. W takim stanie i tak bardzo droga....
IMG-2560.png

Trochę czyszczenia, malowanie i efekt poniżej:

IMG-2712.jpg

Demontaż wnętrza:

IMG-2710.jpg

 

Siedzi! Na żywo jest nareszcie dobrze spasowane, panel jest pod odpowiednim kątem. Bajka. Do wnętrza jeszcze wrócimy 😉 

IMG-2713.jpg

 

Wypad na wesele. Na lakierze po umyciu ONR  do ususzenia użyty ADS BIO Nano Pro V2 . NO powiem szczerze, że robi robotę. Szklistość jest na bardzo wysokim poziomie. 

IMG-2616.jpg

Nad ranem jednak na parkingu niemiła niespodzianka... Rysy bardzo głębokie i ostre. 
IMG-2656.jpg

 

Jeszcze to poprawię jak mi sie bedzie chciało, ale już jest nieźle. Rysy wyrównane papierkiem, potem wycięte futrem, następnie zaprawka, znowu papierek, znowu cięcie. Mogłem więcej nadlać lakieru, ale jak pisałem jak będę miał wenę to poprawię. Jednak to co najważniejsze to nie rzuca się w oczy 😉 

IMG-2717.jpg


 IMG-2803.jpg

IMG-2827.jpg



Mówiłem, że do wnętrza wrócimy 😉 Któryś z Was zasiał we mnie ziarno na zmianę dekorów no i tak szukałem, szukałem aż znalazłem ori Silver Cube. Przeeeeekoty są te listwy. Chłodne aluminium ze świetnym wzorem. 

IMG-2725.jpg
IMG-2727.jpg
IMG-2730.jpg

 

Najwięcej zabawy było z rączkami. Nie dość, że trzeba było pomalować plastiki to do montażu ściąganie boczków drzwi.


IMG-2731.jpg
IMG-2738.jpg
IMG-2739.jpg
IMG-2749.jpg

Nowy dekor z nową ramką pod panel klimy. Niby nic wielkiego, ale mega sie cieszę 😉

Bonus: te smyczki z @Gloss Factory są świetne
IMG-2751.jpg

No i wnętrze 18-letniego oczka w głowie na gotowo. Nowe dekory, kierownica, duża nawi android, listwy progowe, podstopnica "M" sprawiają, że czuję się jak w innym aucie.  Zawsze coś można by ulepszyć, ale na ten moment jestm bardzo osatysfakcjonowany 😉 Chodzi mi po głowie czarny sufit, ale ja i mój porfel musimy wziąć głęboki oddech. 


IMG-2762.jpg
IMG-2767.jpg
IMG-2774.jpg
IMG-2775.jpg

Jakby ktoś się zastanawiał. Jak na swoje wymiary to ta malutka dmuchawa z Flexa robi robotę 😉 Zajmuje śmiesznie miało miejsca, a komfort zjechania z bezdotyku suchym autem bez dotykania lakieru jest bezcenny. 

IMG-2687.jpg

 

No i dziś już wrzuciłem zimówki na BMW

IMG-2851.jpg

Lato umyte, DLUX podbity, schowane do pokrowców. 
IMG-2820.jpg
IMG-2816.jpg

 

IMG-2817.jpg 


 
IMG-2828.jpg

Corsa dodatkowo dostała RELOAD na jesienne zmagania. 
IMG-2843.jpg

 

Mam nadzieję, ze nie zanudziłem. Ja lubię czytać takie "mikrorelacje" wiec może komuś też sie spodoba. Pozdrawiam 😉

 
 

  • Lubię to 19
  • Super 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukeu napisał:

Jakby ktoś się zastanawiał. Jak na swoje wymiary to ta malutka dmuchawa z Flexa robi robotę 😉 Zajmuje śmiesznie miało miejsca, a komfort zjechania z bezdotyku suchym autem bez dotykania lakieru jest bezcenny.

Ja się zastanawiam. Nagrałbys dla mnie jakiś film . Może być na pw.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech przestanie i go kup ;), naprawdę warto. Na srebrnym rewelacja. A ta śliskość. Nie wspomnę o nakładaniu, oblatujesz całe auto cleanerem i docierasz, całe auto woskiem i docierasz - bajka 🙂

Do kompletu szampon i QD też bardzo fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu Dodaj to konieczne do swojego tematu. Proszę 😁😍. Ostatnio mam okazję śmigać z kolegą jego E46 z uwagi na problem z komputerem w moim Stilo😒. Ale jego a twoje to dwa różne auta 😂. Z Gałką zmiany biegów sam nie wiem. W sumie nie głupi pomysł aby mieć dwie. I jak będzie ochota zamieniać 😁😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.