Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciły Wasze ukochane zimowe koła  I wiecie co? Macie rację. Letnie, mimo że ciekawsze wizualnie, nie pasują tak do tego auta.
20201130_142909.jpg.cc9d966e23db9390e8b440cbb9c73ef1.jpg
4 koła i 4 opony, jedyne co musiałem zrobić, to lekko odchylić środkowy fotel  Macie tak?
20201130_084647.jpg.5f224d53c6a081da9789fe75d41e6751.jpg
CDN...



  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zdanek napisał:

Do Golfa 4 w hatchback'u wchodzą cztery 17stki z oponami 235/45 na leżąco obok siebie, na upartego można wrzucić na nie jeszcze jeden komplet 😉

W samym bagażniku, jak w Picasso? 🧐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lukasz_byd napisał:

 

A jaki ma zapach?

 

W ogóle ma ktoś coś co by nadało używanemu auto, zapach nowego auta?

 

Pod koniec roku będę miał u siebie wszystkie możliwe Interior Quick Detailery. Postaram się założyć temat z ich opisem i działaniem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas-sg napisał:

Pod koniec roku będę miał u siebie wszystkie możliwe Interior Quick Detailery. Postaram się założyć temat z ich opisem i działaniem 😉

Zacytowałeś mnie a ja tylko pytałem o zapach nowego auta (ale nie zawiesza New Car czy PB New Car tylko prawdziwy zapach New Car)

17 godzin temu, clavikord napisał:

Obawiałem się zapachu tego typu we wnętrzu pojazdu

Do tego nawiązyłem pytając jaki to zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukasz_byd napisał:

Do tego nawiązyłem pytając jaki to zapach?

Źle zrozumiałem pytanie. 

IQD Ultracoat pachnie delikatnie czekolada / napój gorąca czekolada.  I nie jest aż tak "intensywny" jak np SG IQD o zapachu truskawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas-sg napisał:

Źle zrozumiałem pytanie. 

IQD Ultracoat pachnie delikatnie czekolada / napój gorąca czekolada.  I nie jest aż tak "intensywny" jak np SG IQD o zapachu truskawki. 

Dzięki. Jak na QD to rzeczywiście dziwny zapach, myślałem że jakiś chemiczny jest 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lukasz_byd napisał:

Dzięki. Jak na QD to rzeczywiście dziwny zapach, myślałem że jakiś chemiczny jest 🙂

 

Sam jestem w trakcie szukania produktu IQD który będzie miał bardziej "samochodowy" zapach lub chociaż jego brak 😉

Narazie żaden z nich nie przypadł mi ( zapachem) do gustu 😉 czekam aż dojedzie reszta i sprawdzimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tomas-sg napisał:

Sam jestem w trakcie szukania produktu IQD który będzie miał bardziej "samochodowy" zapach lub chociaż jego brak 😉

Narazie żaden z nich nie przypadł mi ( zapachem) do gustu 😉 czekam aż dojedzie reszta i sprawdzimy. 

A Soft99 Wash Mist czy jakoś tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lukasz_byd napisał:

A Soft99 Wash Mist czy jakoś tak? 

To jest bardziej jako interior cleaner. 

Nowością jest IQD od gyeona Ale z tego chyba co pamiętam ma byc na bazie IPY więc może być delikatnie wyczuwalna. Ale to tylko zgadywanki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem przy sowim aucie? Kupiłem  Wiem, że brudny, ale na koniec tygodnia będzie pucowanie. 
 
 
20201128_114247.jpg.21688a4aef12faadfbcc7b222efb1cf8.jpg

Alfa Romeo Giulietta Sportiva QV 1.4 170 KM, 2014 rok produkcji. Dosyć dobrze wyposażone auto, ma między innymi: reflektory ksenonowe, tempomat, tapicerka skóra i alcantara, podgrzewane fotele, dwustrefowa klimatyzacja, 4 szyby elektryczne, elektrycznie regulowane i składane lusterka, lusterko wewnętrzne fotochrom, fabryczna nawigacja, bluetooth, nagłośnienie BOSE z subwooferem, szklany, otwierany dach, felgi 18", zaciski Brembo, listwy progowe.

  • Lubię to 9
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PingNoMore napisał:

Co zrobiłem przy sowim aucie? Kupiłem emoji7.png Wiem, że brudny, ale na koniec tygodnia będzie pucowanie. 
 
Alfa Romeo Giulietta Sportiva QV 1.4 170 KM, 2014 rok produkcji. Dosyć dobrze wyposażone auto, ma między innymi: reflektory ksenonowe, tempomat, tapicerka skóra i alcantara, podgrzewane fotele, dwustrefowa klimatyzacja, 4 szyby elektryczne, elektrycznie regulowane i składane lusterka, lusterko wewnętrzne fotochrom, fabryczna nawigacja, bluetooth, nagłośnienie BOSE z subwooferem, szklany, otwierany dach, felgi 18", zaciski Brembo, listwy progowe
 

I kolejna Giulietta na forum 🙂

Pomyśl sobie o zmianie scudetto, na poliftowe z 2016 roku 🙂 

20201203_082821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dalsza cześć w przygotowaniach na zimę tj wymiana dywaników na Zimowe komplety. Materiałowe zostały odkurzone i przeprane(prałem je tylko dlatego ze na jeden wylało mi się trochę chemi do czyszczenia gum)szczotce na wkrętarce+adbl bonnet i porządnie wypłukane.Gumowe zimowe Dywaniki przepłukane tylko bo były zakurzone.Nie zabezpieczyłem ich niczym bo i tak co drugi dzień będę musiał je opłukać.

06A1E7DE-2AEA-44AC-BE2C-06C924D0CC21.jpeg.0041f3d43f8bdb4482a247e41a46118f.jpeg

07711790-718A-426E-ADD6-11CFE9A168B4.jpeg

4A3C3800-AADF-4C82-A93A-E34B003DB6CA.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał1995 Wszystko zostaje po staremu, tylko dodajesz nowy moduł i robisz kilka bypassów z jednostki centralnej i panela klimy + dokładasz mikrofon. Pasuje plug&play, żadnego kodowania nie trzeba. 

Moduł chowasz obok schowka pasażera. Na zewnątrz nie widać, żeby było coś dokładane. Przełączasz wszystko przyciskami samochodu i tymi w kierownicy. 

Tak to wygląda. 

carplay.png.45b52e80ac7750604e12fc26ab4cb9f4.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.