Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, lukeu napisał:

@Qlimaxss elegancko 😉 U Ciebie gładka się dobrze prezentuje, masz "gładkie" mieszki przy ręcznym i gałce zmiany biegów więc jest spoko 😉 

Dzięki 😁, w sumie masz rację jak by nie patrzeć to tak😁🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prewash z oprysku SG citrus Oil , mycie właściwe szamponem SG sleek premium shampoo. Na aucie leży infinity wax supergloss jako zimowe lsp. Felgi umyte SG ef wheel cleaner i jako zabezpieczenie Hadwao Rims na mokro 

IMG_20201119_115012.jpg

IMG_20201119_115002.jpg

IMG_20201119_114949.jpg

IMG_20201119_114935.jpg

IMG_20201119_114928.jpg

IMG_20201119_114919.jpg

IMG_20201119_114914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, przemek2000 napisał:

Prewash z oprysku SG citrus Oil , mycie właściwe szamponem SG sleek premium shampoo. Na aucie leży infinity wax supergloss jako zimowe lsp. Felgi umyte SG ef wheel cleaner i jako zabezpieczenie Hadwao Rims na mokro 

 

Chyba o progach zapomniałeś ;-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i przedwczoraj dokładałem nagłośnienie Individual zamiast bazowego Stereo w E91.

Na dziś został głośnik centralny, na jutro mocowanie wzmaka, bo na razie leży na miejscu, ale czekam na stelaż z allero (24zł)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 19:13, psemo napisał:

Skorzystałem z czwartkowej promocji na stacji Shell i zatankowałem auto  :kox:

Ja też skorzystałem przedwczoraj z tej promocji i też zrobiłem zdjęcia, ale ja to jakiś inny jestem... :mrgreen:

w0Xn1fMh.jpg\

ZWB5SACh.jpg

s6iS44uh.jpg

Tak, wiem, klocki... dziwna sprawa, bo wiosną były bardzo grube. 😛

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Michał126 napisał:

 ale ja to jakiś inny jestem... :mrgreen:

Też tak kiedyś zatankowałem po czym pojechałem na przegląd rejestracyjny i  ON mi kapało jakoś przed odpowietrznik i nie chciał mi diagnosta przeglądu podbić ....  Wyjeździłem trochę paliwa wróciłem i przeszło bez problemu 🙂 

Od tej pory tankuję do pierwszego odbicia pistoletu 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126,ale przebieg 😉.  Ja czasami też korzystam z tej promocji na Shell, ale teraz to czekam na Miles Plus arktyczny na Cirkle K, ale dowiedziałem się że dostępność w tym roku stoi pod znakiem zapytania.

received_559922751581849.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, smerf91 napisał:

Też tak kiedyś zatankowałem po czym pojechałem na przegląd rejestracyjny i  ON mi kapało jakoś przed odpowietrznik i nie chciał mi diagnosta przeglądu podbić ....  Wyjeździłem trochę paliwa wróciłem i przeszło bez problemu 🙂 

Od tej pory tankuję do pierwszego odbicia pistoletu 😄 

Ja to już mam przetestowane... 🙂 Tankuję zawsze na rezerwie do pełna i leję "pełną parą" maksymalnie do 55 litrów, a przy tankowaniu "na pół gwizdka" pierwsze odbicie pojawia się jeszcze przed 60 litrami. Potem tankuję delikatnie z pistoletem włożonym tylko trochę, żeby widzieć lustro paliwa i nie dać mu się mocno spienić. W taki sposób zawsze na rezerwie wchodzą co najmniej 63 litry. Odmę mam pod wlewem, tak jak widać na tym zdjęciu i jak dotąd tylko raz przelałem tak, że mi przez nią wykapało po nadkolu. Zwykle tamtędy spływa woda, jak co kilka myć pędzelkuję wlew (i jak widać, już by się przydało) 🙂

9 minut temu, maciek-drummer napisał:

@Michał126,ale przebieg 😉.  Ja czasami też korzystam z tej promocji na Shell, ale teraz to czekam na Miles Plus arktyczny na Cirkle K, ale dowiedziałem się że dostępność w tym roku stoi pod znakiem zapytania.

Przebieg prawdziwy i czyni to auto niesprzedawalnym 😄 Do czego zresztą nie dopuszczę w dającej się przewidzieć przyszłości. Normalnie od grudnia też lałem Arktycznego (przez ostatnie dwa sezony z AR6900-D Max z powodu stosunkowo słabej smarności i niskiej liczby cetanowej), ale zważywszy na poprzednią "zimę", póki co nie czekam na niego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając galerię w telefonie wrzucam zaległe fotki z wakacyjnych prac przy E30 i E36 dobrych kolegów. Troszkę słońca w tym smutnym jak piz... listopadzie nie zaszkodzi, bo ostatnio widzę tutaj same srebrne i białe, mega detailingowe lakiery 😉

 

IMG_20200718_100854.jpg

IMG_20201121_133508.jpg

IMG_20200718_100617.jpg

IMG_20201121_133151.jpg

IMG_20201121_134047.jpg

IMG_20201121_134112.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdanek napisał:

bo ostatnio widzę tutaj same srebrne i białe, mega detailingowe lakiery 😉

Czyli jak ktoś ma biały czy srebrny lakier to nie może wrzucać relacji / zdjęć na to forum? Bo ma nie detailingowy lakier? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków nawet nie widać, czy lakier dostał pełną korektę, czy tylko mycie na bezdotyku, ale co kto lubi. Bardzo podoba mi się testowanie produktów na takich lakierach i wypowiadanie się na temat look'u 😆 Jeżeli ktoś lubi kosmetykę i to jego hobby, a kupuje świadomie srebrny lakier to jak strzał w kolano. Lubiąc szybkie i mocne samochody chyba nie kupuje się Opla Corsy z trzycylindrowym 1.0? 🙂

  • Lubię to 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś najpierw kupił srebrne auto, a potem polubił kosmetykę?
Okej, sprzedaję moje auta, bo zdanek zabronił ditejlerom mieć srebrne samochody
Tak na serio, odrzucając na bok złośliwości, to nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że na srebrnym nie widać różnicy. Ja po samym cleanerze + wosku opisywanym jako przeciętny wizualnie widzę, po QD także, choć oczywiście mniejszą.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.