Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu klimaty z wioski pod miastem.

Szybka akcja na furze znajomego ojca.

Co prawda z wczoraj akcja ale jakoś tak wrzucę ku potomności.

Pianka SONAX, Wosk BH Finis - > kupuję dużą puszkę, polubiłem się z tym woskiem.

Na plastiki zewnętrzne wosk Engelwax Corona -> fajnie siada, przyjemna praca i nieźle przyciemnia.

obraz.png.88cb0e2ac0df2641e43a83f9b08cb574.png

c2977707604db.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przy aucie trochę przy sprzęcie.

Marolex dostał zawór pod kompresor

IMG_20201003_104608.jpg.0bc0940b399f9cd65736a0d69b3b147a.jpg

 

Maszyny zawisły, od razu pojawiło się miejsce w szafie na coś nowego🤔

IMG_20201003_115628.jpg.e6f76b82fe409e58c518dabd94657677.jpg

 

Auto umyte, prewash CleanTech Citrus Foam, szampon Chemical Guys Stripper Suds, koła Excede Tire&Ruber + UWC.

Na felgi wleciał Rims Detailer, a na opony FX Protect, lakier osuszony z pomocą Water Gold'a

 

IMG_20201003_174610.jpg.fd308f4b0865a280c0356a072b1f9ef5.jpg

 

Oczywiście w niedzielę padało

IMG_20201004_122014.jpg.193ffe99ba40cb052ae9050b0315cd90.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sodol rotacja to świeży zakup i jeszcze nie miałem okazji używać, bardziej kupiłem z myślą o szybach i detalach.

Roller do cleanera daje radę ale tutaj chyba każda maszyna się nada, rollerem robiłem dwuetapową "korektę" trochę to trwało ale dało radę, onestepa jak na razi nie miałem okazji robić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CarlosBlack napisał:

@Crasher średnio mi ta marka leży ale... w piątek jakieś a7 skończę 😉 ze 2 zdjęcia wrzucę 😉 

A więc czekam i rozumiem. Dobrze ze Tych marek jest tyle ze każdy znajdzie cos dla Siebie 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sodol napisał:

@peciu ADBL 9mm spisuję się jako maszyna do one stepów, cleanerów? Czy częściej korzystasz z rotacji?

 

Uzywalem ADBL 9mm z cleanerem Dodo LP - szlo bezproblemowo choc jak zmienilem na Hamron'a z Juli (15mm) to szlo troche szybciej. Teraz na ADBL'u mam maly talerz do mniejszych powierzchni. Daje rade i nie kosztuje wiele.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voodoo199 ale sama folia działała ok? Ja na razie sprawdzam jak to działa i jak się sprawdzi to wytnę na całe lusterko.

Tutaj są większe formaty

https://pl.aliexpress.com/item/4000148051789.html?spm=a2g0o.cart.0.0.48023c00IFk4zW&mp=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama folia działała mi naprawdę spoko. W czasie jazdy to wiadomo nie miała za dużo do roboty, ale po nocce na tej foli nie było np porannej rosy.
Natomiast już szron normalnie się kleil do tego i po używaniu grzania lusterek zaczęły odklejac mi się rogi.
Ciekawe jak zaklejenie całego lusterka ma się do jakiś aspektów prawnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza naprawa w swoim własnym garażu. Wymiana hamulców. Tak wiem zaciski do malowania na następny sezon. No i pierwsza piana na auto w tej miejscowce. Trzeba wybadać jak sąsiedzi zareagują. Trzeba było umyć auto mimo deszczu bo coś tam trzeba potestować :)

95bf7bdaaddb0190b672969763a62366.jpg


6a3230bfdee02b450714aa8dfb8d8c9a.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dareme89 napisał:

Pierwsza naprawa w swoim własnym garażu. Wymiana hamulców.

To już w Maździe wymieniałeś? Widzę, że chyba wszystko zgodnie ze sztuką, włącznie z pomiarem bicia 😉 na jaki zestaw się zdecydowałeś?

10 godzin temu, dareme89 napisał:

No i pierwsza piana na auto w tej miejscowce. Trzeba wybadać jak sąsiedzi zareagują. 

Widziałem na przebitkach, ale widzę, że podjazd masz konkretny. Gratulacje z okazji całej inwestycji! Nie wiem czy oglądasz, ale miejscówka, ta droga i podjazd przywołują mi na myśl relacje "Króla Połysku" - ma bardzo podobną lokalizację 😄

10 godzin temu, dareme89 napisał:

Trzeba było umyć auto mimo deszczu bo coś tam trzeba potestować 🙂

Skąd ja to znam...😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.