Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Posejdon napisał:

@vangstaw takiej to bym służbę popełnił :mrgreen:co tam masz za motorek:o

To nie moja sluzbowka, jeżdżę nią chwilowo (obecnie jest do sprzedania). 

Silnik 2.0TDI plus mapa, około 210-230km, dodatkowo masa modyfikacji zrobionych przez poprzedniego Użytkownika - Grześka, który teraz ma Superba GT - to jest dopiero auto :)

Wydech od 3.6 V6 dla wyglądu i... zmyly - jedzie naprawdę sprawnie :)

Oba samochody są obszernie przedstawione na SuperbClub - ta kombi to jeden z najlepszych projektów - generalnie maksymalna dostępna opcja, od nowości w jednych rękach, do końca serwis, wszystko bardzo konsekwentnie planowane. 

Prawdopodobnie to jedyna sluzbowka na kutej OZ Racing Ultraleggera 18'' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, vangsta napisał:

To nie moja sluzbowka, jeżdżę nią chwilowo (obecnie jest do sprzedania). 

Silnik 2.0TDI plus mapa, około 210-230km, dodatkowo masa modyfikacji zrobionych przez poprzedniego Użytkownika - Grześka, który teraz ma Superba GT - to jest dopiero auto :)

Wydech od 3.6 V6 dla wyglądu i... zmyly - jedzie naprawdę sprawnie :)

Oba samochody są obszernie przedstawione na SuperbClub - ta kombi to jeden z najlepszych projektów - generalnie maksymalna dostępna opcja, od nowości w jednych rękach, do końca serwis, wszystko bardzo konsekwentnie planowane. 

Prawdopodobnie to jedyna sluzbowka na kutej OZ Racing Ultraleggera 18'' :)

:shock:widzę jutro trzeba pooglądać stronkę Superbclub:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie jak co weekend mycie autka (a dokładnie dwóch), jednak tym razem do wiadra wpadł ValetPro Advanced Poseidon (dzięki @ghostza polecenie :)).
Po umyciu stwierdzam że : bardzo dobrze mi zmył brud, bez problemu poradził sobie z owadami, pieni się dobrze w czasie nalewania - podczas mycia piany brak. Co najważniejsze -- efekt po wysuszeniu jak po jakimś QD :) naprawdę podbija look auta ( sprawdzone na białym jak i srebrnym lakierze). Bardzo pozytywny szampon :)  Aha - na 10l wlałem 30ml produktu. 
Do suszenie użyłem kolejnej nowości Gyeon Silk Dryer - drogo,ale warto! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś spiąłem... pobudka jak jeszcze było ciemno, zebranie gratów i na myjkę umyć gada bo już zapuszczony był. Piana z myjki, płukanie, szampon @Detailer's Magic Shampoo Magic, opony @EXCEDE Tire and Rubber Cleaner, felgi wyszczotkowane i wymyte rękawicą. Następnie auto spłukane i przy osuszaniu pomagał @ADBL SSW. Na opony wleciał @ADBL Tire Dressing. Potem odkurzanie środka, deska i boczki umyte @Detailer's Magic APC, na koniec przetarta w całości @Funky Witch Mademoiselle. Szyby @ADBL Glass Cleaner i by było :)

 

Swoją drogą SSW u mnie na lakierze robi robotę jak QD1... Szkiełko aż miło :-]:good:

20171015_094312.jpg

20171015_094324.jpg

 

 

A wieczorem rundka po okolicy (ciemno się już robiło :/)

20171015_180435.jpg

20171015_180513.jpg

20171015_181232.jpg

20171015_182827.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pajko napisał:

Piękne widoki ! Która to część Austrii ?

Szczerze mówiąc rzut beretem do Wiednia (50min autostradą) a jednak już w górach. Steiermark (Styria ponoć po polsku :) ). Jak wklepiesz na mapach google Hönigsberg to będziesz wszystko widział. Swoją drogą... jakbyś był kiedyś przejazdem to zapraszam ;)

 

12 minut temu, kursien napisał:

@Fredi88 jak nie dasz któregoś ze swoich zdjęć na kalendarz KA to chyba Cię własnoręcznie ukatrupię ;)

Szczerze mówiąc chyba nie dam :D Będziesz się musiał pofatygować. Powód jest prosty... Mam trochę inną wizję na foto do kalendarza KA. Tzn auto w trakcie pracy... z pianą, pod ledem itp itd. Takie fotki jak wyżej mogę wysłać na forum leona ;) Zobaczymy, może jeszcze zdążę w terminie ustrzelić coś co bardziej odpowiada tematyce detailingu to wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Pływak napisał:

Okolica zajebista... te drogi... pewnie raz dwa bym tam prawko stracił :D

 

Tez jak bym tam wpadl golfem :P to by szybko pozbyl sie prawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@themcbanks dekory świetnie wyszły, sam myślę nad czymś takim bo moje szczotkowane aluminium po poprzednim właścicielu wygląda kiepsko (dużo wgniotek). Myślałem, tez nad zmiana na inne dekory, ale kiepski wybór w używanych wystawionych do kupienia. Jaki koszt? One są oklejone tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kryman napisał:

Szczerze mówiąc to przed wyglądało dużo lepiej jak po :?

guta i guściki :good:mi się bardziej podoba :) na żywo zupełnie inny efekt, jak to pare osób stwierdziło oglądając zdjęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.