Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@RoBee też jestem ciekaw. 
Jak masz jakieś fotki z używania AG Polar załóż osobny temat
Niestety. Zaplanowałem sobie bardzo dużo na ten dzień i wiedziałem, że nie dam rady udokumentować wszystkiego, więc odpuściłem temat. Ale jak tylko czas pozwoli, to na pewno coś skrobnę o doświadczeniach.
Czym kleisz odpryski, jaki efekt?
Mi chyba nie wyszło
Zwykłe zestawy z Ali. Skleiło pięknie ale dałem ciała z usuwaniem plasterka i miejsce jest widoczne na powierzchni szyby (jest lekko matowe). Spróbuje poprawić, może coś to da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RoBee napisał:

 

Były też klejone odpryski.

 

Jak kleiłeś te odpryski bo mam odprysk na masce ok 6x6 mm i nie wiem co z tym zrobić

 

EDIT: Po pierwsze to nie cytujemy zdjęć i zapraszam do regulaminu bo chyba nie bardzo czytałeś 

 

Kolejny raz bedzie rozdawany Pkt/ BiałyGTi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RoBee napisał:
39 minut temu, Bartek_000 napisał:
Jak kleiłeś te odpryski bo mam odprysk na masce ok 6x6 mm i nie wiem co z tym zrobić

Na masce to raczej zaprawki powinno się robić. Tu klejona jest szyba przednia.

A tak nie zwróciłem uwagi , dzięki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana szybkie mycie w lekkiej mżawce. Potem wjazd do garażu na suszenie (K2 Moli rewelacja) i resztę ceremonii 🥰

Jak przystało na fanboy'a 😂 @Funky Witch, wpadł jeszcze QD Botox, którego dawno nie używałem

IMG_20200523_094638.jpg.9c85fa9a783d627e2dba26d594e864e7.jpg

IMG_20200523_095521.jpg.a14a1ddb6413a2ac8ff1e30c55692a61.jpg

IMG_20200523_103213.jpg.ec558c82c3f8593894b984519703f9cf.jpg

IMG_20200523_104727.jpg.0fa73f3540faff6e74e46e2374669be7.jpg

IMG_20200523_104644.jpg.da17751e1bcfebbb178e6de1e82cc1cb.jpg

IMG_20200523_104709.jpg.969f50d9d145f55fde53441dfcb8b5f8.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze woskowanie w moim garażu :) nie ma nawet podłogi jest tyko wisząca żarówka ale radocha nie z tej ziemi :) no i krople oczywiście bo jakby nie mogło padać przy pierwszym wyjeździe :)

92f865a92647c55b0bef7c772813d41b.jpg

166d697e971047bd3bbac126c8b20111.jpg

f068ff6c095ee1d906654a9ee7aace0b.jpg

116de1336afdc5865f9221a84e64d3ef.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2020 o 23:36, RoBee napisał:

No i była też zabawa Profi 50.1C

Mógłbyś coś więcej napisać o tym odkurzaczu( jak wykonanie, plastiki, węże , siła ssania ) , przymierzam się do zakupu a za dużo opinii o 50.1C nie ma. Większość osób poleca Puziego, osobiście skłaniałbym się bardziej w stronę Profi 😀 ze względu na to że to Polska firma a należę do osób które wolą wspierać rodzime biznesy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś więcej napisać o tym odkurzaczu( jak wykonanie, plastiki, węże , siła ssania ) , przymierzam się do zakupu a za dużo opinii o 50.1C nie ma. Większość osób poleca Puziego, osobiście skłaniałbym się bardziej w stronę Profi  ze względu na to że to Polska firma a należę do osób które wolą wspierać rodzime biznesy
Myślę, że naskrobię o nim co nieco jak już się nim pobawię. Niestety nie mam porównania do innych urządzeń tego typu na rynku w tym ubóstwianego Georga.

Na szybko:
+robi robotę
+Duży zbiornik na brudną wodę i prespray
+Cena
+Duża i mała ssawka, więc i dywan trzaśniesz
+Łatwość czyszczenia po pracy

-jakość wykonania- dno. Mam wrażenie, że to powrót do wczesnych lat 90 i zalewu taniego plastiku z Chin
-już mam problem ze spustem natrysku (twardy, nie odbija, jeżeli tak ma być, to słabo)
-w aucie nieporęczny. Niejednokrotnie musiałem odsysać samym wężem bo konstrukcja małej ssawki umożliwia pracę tylko pod jednym kątem, a na to często miejsca brak.

Najbardziej razi mnie nieporęczność. No mogę niby dokupić sobie mniejszą ssawkę do ekstrakcji i będzie wygodniej, ale wtedy stracę natrysk, a skoro tak, to po co mi on? Jaki sens wtedy brać Profi skoro George też nie ma natrysku a i na sucho odkurzy. Chciałbym popracować Georgem żeby mieć porównanie w sile i jakości odsysania, bo czyszczenie robisz ty i twoja chemia.

Poczekajmy do jutra i może@MMCzysci wrzuci swoje przeżycia po pierwszym razie z Georgem, to da Ci jakiś pogląd.

Generalnie Profi to taka tańsza wersja Puzzi.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RoBee napisał:

Myślę, że naskrobię o nim co nieco jak już się nim pobawię. Niestety nie mam porównania do innych urządzeń tego typu na rynku w tym ubóstwianego Georga.

Na szybko:
+robi robotę
+Duży zbiornik na brudną wodę i prespray
+Cena
+Duża i mała ssawka, więc i dywan trzaśniesz
+Łatwość czyszczenia po pracy

-jakość wykonania- dno. Mam wrażenie, że to powrót do wczesnych lat 90 i zalewu taniego plastiku z Chin
-już mam problem ze spustem natrysku (twardy, nie odbija, jeżeli tak ma być, to słabo)
-w aucie nieporęczny. Niejednokrotnie musiałem odsysać samym wężem bo konstrukcja małej ssawki umożliwia pracę tylko pod jednym kątem, a na to często miejsca brak.

Najbardziej razi mnie nieporęczność. No mogę niby dokupić sobie mniejszą ssawkę do ekstrakcji i będzie wygodniej, ale wtedy stracę natrysk, a skoro tak, to po co mi on? Jaki sens wtedy brać Profi skoro George też nie ma natrysku a i na sucho odkurzy. Chciałbym popracować Georgem żeby mieć porównanie w sile i jakości odsysania, bo czyszczenie robisz ty i twoja chemia.

Poczekajmy do jutra i może@MMCzysci wrzuci swoje przeżycia po pierwszym razie z Georgem, to da Ci jakiś pogląd.

Generalnie Profi to taka tańsza wersja Puzzi.

Dziękuje bardzo za odpowiedź . Generalnie odkurzacz będzie służył do ogarniania własnych aut ewentualnie wpadnie coś od znajomych na przepranie. Na odkurzaniu na sucho mi nie zależy mam inny sprzęt 🙂 najważniejsze dla mnie żeby były duże zbiorniki na wodę czystą i brudną i dobra siła ssania i cenowo też wychodzi wg mnie ok. Myślę że się zdecyduje. Jeszcze raz dzięki za rozjaśnienie sprawy. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź . Generalnie odkurzacz będzie służył do ogarniania własnych aut ewentualnie wpadnie coś od znajomych na przepranie. Na odkurzaniu na sucho mi nie zależy mam inny sprzęt  najważniejsze dla mnie żeby były duże zbiorniki na wodę czystą i brudną i dobra siła ssania i cenowo też wychodzi wg mnie ok. Myślę że się zdecyduje. Jeszcze raz dzięki za rozjaśnienie sprawy. Pozdrawiam 

Spoko. Jeżeli to jest do użytku sporadycznego, to warto. Kupiłem bezpośrednio od K-Trade (sprzedają też na allegro), bo przez telefon ugadałem rabat 100pln na zakup zestawu z 10l KT22 i 10kg EX-1 (duuuuużo prań). Choć samego sprzedającego nie polecam, bo źle wysłał paczkę, a potem ociągał się z ponowną wysyłka, tak oferta jest spoko.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.