Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@lukeu Właśnie tak myślałem czy by nie robić tak jak piszesz. Ale może jak trochę się ułoży lakier. To może położę Moonlitghta bo leży i się kurzy😁🤣@Streat Dzięki 😉. Właśnie chciałem coś innego, bo każdy albo czarny albo srebrny maluję. Z drugiej strony jak pomalowałem to mówię kurde a może trzeba było srebrny dać. Ale teraz jak patrzę na foty i jak siadło na żywo to jest mega 🥰😯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się pozbyć w końcu zimówek także pojechałem na szybko na bezdotyk. Na samochód z oprysku SG Citrus, a w międyczasie koła Tenzi en-gee 1:4 i Cleantech T&R. Potem płukanie i na opony tym razem Good Stuff Tire Dressing Shine.

20200504-195428.jpg

20200504-195533.jpg

 

@Qlimaxss Stilo wygląda super! Mój przyjaciel długo jedził niebieskim Stilo 3d 1.9 JTD. Bardzo dobrze wspomina, z resztą teraz jeździ nim jego szwagier. Zanim położe jakiś twardy wosk na swój samochód chyba pomyślę o wypróbowaniu ADBL QW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester Dzięki 😉. A co do Quick Wax to pskiknij z dwa strzały na mikrofibre i 1-2 na element i wtedy docieranie i mazy nie będą problemem 😁😉. A co do Stilo ja mam 1.6 16v na początku nie było za różowo. Ale teraz jest już lepiej j jestem jak na razie bardzo zadowolony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pracowity dzień. X bardziej spłukany po majówkowych wycieczkach niż umyty, bo tylko bezdotyk, ale brak czasu. Później trochę ciągle odkładanej  zabawy z clio. W końcu udało się wyjąć zapas (kto zna ten model to wie jakie to beznadziejne rozwiązanie. Kobieta w trasie miała by mega problem z tym, zresztą pewnie niejeden facet też 🤨  Może nawet nie tyle co z wyjęciem a włożeniem koła na miejsce). Uzupełniony czynnik w klimie, wymienione żarówki w tylnych kierunkowskazach, założone oryginalne kołpaki w miejsce uniwersalnego badziewia i w końcu umyte auto, na lakier GS Show, opony Black Water, szyby płyn od GS, a wnętrze Waxaddict Magic Glaze. Trochę to wszystko zajęło. Zdjęć nie ma z braku czasu i pośpiechu by się ogarnąć przed deszczem, który do tej pory nie spadł 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj ogarniać dość sentymentalny samochód któremu od dawna należało się trochę poświecenia czasu 🙄 Czasu bardzo mało ale powolutku mam nadzieje ze ogarnę go do jakiegoś w "miarę stanu".
96402785_3035223463190574_2836033490426789888_n.jpg.1753d9a544460cc86f09ea9a5a3e0014.jpg
96245514_556548845046071_6575914608886808576_n.jpg.14df90cce49df41f6060d6a94ab5c91d.jpg

Tak wyglądało sąsiedztwo koła zapasowego 🤢
96811142_923674574732009_2461447174676807680_n.jpg.715870043618a42f5c076bceb3e28c50.jpg
 

Na razie udało się tylko odkurzyć środek z tego syfu a i tak było to bardzo czasochłonne. Jutro może ogarnę plastiki wewnątrz i zobaczymy co dalej 😉 

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał126 napisał:

I tablic nie zmieniaj 😍

Tak jest, klimat ma ta czarna blaszka. Tak mi wyglada, że to Caro to tak 94-95 rok. Rówieśnik mojego. @Sodol szykuj i pochwal się efektem. 👍

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 Nie wiem czy moja praca na da się na poziom tego forum 😛 Ogólnie auto miało iść już na złom ale zostało jako "transport roboczy". Ja nie zwracałem na niego większej uwagi ale od czasu gdy kupiłem swoje auto i zacząłem patrze na auta w inny sposób niż dotychczas to szkoda mi się zrobiło kochanego Poloneza Caro. 🙄 Plan jest żeby zrobić z niego bardzo ładny "wóz roboczy". Tą rdze muszę tez ogarnąć na dole drzwi i taki laik jak ja poradzi sobie z tym? I wiadomo wosk jakiś wpadnie na lakier żeby to chociaż z daleka wyglądało 😛 
@maciek-drummer @Michał126 blaszki zostają na milion procent 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer, @Sodol - jak już jesteśmy w klimacie lat 90.: jako młodociany dinozaur nie jestem entuzjastą rapu, choć doceniam niektóre kawałki, ale to ma zajebisty klimat:

Chociaż z Caro akurat twórcy nie obeszli się łaskawie:

Szły pod nóż te graty - cygaro, baleron, mrówkojad, iskry jak spod cyrkulaty
Widziałeś je na pewno, stało tego pełno na postojach
Wziąłem sobie Caro plus, błędy młodości, jebać ten wóz
Szkoda zgniatarki na to, bo to auto z FSO wyjeżdżało jako gruz

:mrgreen:

I teraz mały coming out... trzymajcie mnie, bo niebezpiecznie zbliżam się do głupiej decyzji w postaci zakupu jakiegoś jaktajmera... Cygaro i A6 C4 niezdrowo przykuwają moją uwagę, a jak ostatnio widziałem BMW E28 na czarnych KTV, to prawie rozdupcyłem swój nowożytny samochód, bo przestałem patrzeć na drogę. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie i dekontaminacja, wosk HoW Szafir

Szybki ogarnięte cleanerem od Softa i zabezpieczone Ultra Glaco+Glaco De Cleaner

Środek wypędzlowany CT Inside Cleaner i zabezpieczony FW Gentleman i wypachniony Fresso Sugar Love

Na felgach Talisman, na oponach Mamba

Pare tygodni wcześniej lampy zregenerowane za pomocą magicznego kubka i po tygodniu zabezpieczone Gyeon Trim

IMG_1405.jpeg.c5d3e13d62c378b380cc1b4a72f7ed9c.jpeg

IMG_1406.jpeg.5383036daa39b772e8f935cf0b070850.jpegIMG_1407.jpeg.58d2a3f1ac8f1ed456cb50ddf1174d87.jpegIMG_1401.jpeg.4f6fda0be7fbcaa04249bc68bdc27a9d.jpegIMG_1400.jpeg.9d5a3b0a36e8284d24bd8164837d994c.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad.am 740 oraz 850 mój błąd. 

Nie wychodziły takie z fabryki ale wiem że z t5 można takiego kupić 😉 ( nie mam dużego pojęcia ale mogę się mylić). Znaczy się 740 można takiego kupić. 850 ma dodatkowa literkę przy oznaczeniu. Taki stary "polestar" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad.am sam nie wiem co mi się bardziej podoba czy model czy 5 garow 😬

Narazie oglądanie, marzenie, czytanie. T5-R to kwota t5 x ilość cylindrów. Rozmawiałem już o tych autach z @Karbo I mówiłem mu ze te auta zaraz będą popularne jako oldtimery. 👌

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.