Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, gordon napisał:


Takie blachy to oczywiście zabytek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W takim razie Piotrze takie pytanko 🙂

Czy nalezysz do PZM i korzystasz ze znizek w PZU na ubezpieczenie ? Osobiscie nie znam nikogo kto by korzystal ale duzo o tym czyalem/slyszalem ale zawsze sa jakies pytania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson póki co wnetrze jest tylko rozebrane - chcę od razu przygotować auto pod siebie i dopiero zacząć nim jeździć. 

Bardzo dużym plusem jest fakt że wiele podzespołów pasuje od innych modeli VAG - raz że łatwo kupić dane moduły/wiazki/sterowniki, dwa że są tanie. 

Przykładowo - skompletowalem instalację Dynaudio plus elektryczne fotele skórzane plus fabryczny moduł WLAN/Bluetooth poniżej... 1000zl 🙂 za całość 🙂 do tego dochodzą pieniądze ze sprzedanych fabrycznych podzespołów - wychodzi zatem głównie moja praca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangsta w ten sam sposób rozumuję. Stąd też zakup Leona. Takie ulepszenia to sama przyjemność, dodatkowo każdy element można wyczyścić/wymienić zużyty. Niestety nie mam obecnie tyle czasu żeby go "upgradować". Podzespołów szukasz na allegro, po ASO czy masz jakiś konkretnych sprzedawców? 

@BiałyGTi dlaczego nie mieszkamy bliżej siebie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi srogo 🙂 też muszę ściągnąć wzmocnienie kokpitu - tam idą przewody do zestawu glosnomowiacego. 

@paperson leon jest równie plastyczny - ogólnie pomimo że kupiłem kpl skór od wersji Carat, poluje na skóry od Altei - perforowane kubełki - są świetne 🙂 źródłem fantów są przede wszystkim angliki - wielu sprzedających nie wie co ma, dodatkowo fotele kupisz za grosze bo im tylko zajmują miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis autko doczekało się umycia i zabezpieczenia środka :)
W ruch poszły rękawiczki ;) colourlock soft, funky witch yellow broom interior cleaner oraz mademoiselle, na plastiki z tyłu i bagażnik good stuff black panther. Dodatkowo kilka MF oraz dwa pędzelki work stuff
Niby nic, niby auto czyste a ze dwie godziny zeszły 715afc0d813d78b9c198c6303c81ae86.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Korzystając ze spadku temperatury, dziś ogarnąłem auto koleżanki. 

Kiedy rano przyjechało, wyglądało tak:

5yBH5Km.jpg

pod koniec dnia:

nIaFPq7.jpg

i jeszcze dwa zdjęcia:

c9TfneN.jpg

x21qAIX.jpg

Auto zrobione systemem UHS od Rupesa - zarówno pasta jak i pad. Na koniec mycie, IPA i FK Hi Temp - zważywszy na to jak często auto jest myte, mam nadzieję że zimę przetrzyma:)

Strasznie lubię robić czerwone samochody.

Pod koniec września jestem umówiony na polerkę czerwonego Saaba 95 Aero mojego szwagra. Bydle jest w kombi więc szwagier będzie musiał pomóc przy pracy:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.