Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@xadamx jakoś od listopada/grudnia. warto "dołączyć" do grup danej marki/modelu - poznajesz ich bolączki, pomaga to też weryfikować rzetelność ogłoszeń sprzedaży ( swego czasu była fajna Toyota gt86 ale jak ktoś zauważył po odświeżeniu ogłoszenia przebieg spadł o prawie 40 kkm 😄 ).  @Slovak głównie z polskiej dystrybucji ew. europejskie - nic z usa - może są nieco tańsze ale już kilka miałem do ogarnięcia i wiem czym to pachnie 😉 oczywiście są wyjątki jak ktoś dla siebie sprowadzał i pilnował procesu naprawy ale większość to import handlarzy - byle tanio, byle szybko i byle jak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea i tak miałem je odnowić po przyszłej zimie, ale mimo wszystko boli najbardziej to, że kolega się wypiął i nie przyznał do winy, bo ego nie pozwala. No to teraz zamiast 3 mam 4 komplety do regeneracji 🙂 Byleby do wiosny i wrzucam letnie Exipy, bo teraz aż żal mi patrzeć na te Zendery

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, imola33 napisał(a):

@zeea i tak miałem je odnowić po przyszłej zimie, ale mimo wszystko boli najbardziej to, że kolega się wypiął i nie przyznał do winy, bo ego nie pozwala. No to teraz zamiast 3 mam 4 komplety do regeneracji 🙂 Byleby do wiosny i wrzucam letnie Exipy, bo teraz aż żal mi patrzeć na te Zendery

Wygląda jakby chemia weszła między klar i aluminium, więc raczej wcześniej już klar musiał mieć mikropęknięcia, w których chemia spenetrowała i taki efekt /zapewne jakis składnik kwasowy/. Większość jest wokół śrub.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ct240 tak, wiem. Na pewno tak było. Tylko, że ja osobiście całą zimę traktowałem te felgi prewashem ph 13, przed zimą był deiron, kwas do felg. Sól na drogach. I nic. Ja obstawiam, że tak jak wspomniałeś, klar miał mikropęknięcia, ale że chemia była niedokładnie wypłukana, to zareagowała na słońcu. Koch VB to bardzo mocna zasada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie myjnia oddała moje auto firmowe po praniu wnętrza. Zacieki są od wewnętrznej strony szyby czołowej. Wsiadasz o 4.30 w mglisty poranek i humor od razu lepszy 🙂

20240312_044944.jpg.ab0d0d848b0d65c94fc33746e0e498a9.jpg

A syfu w środku i tak nie ogarnęli, w szczelinach deski rozdzielczej i na kierownicy nadal jest pełno brudu po poprzednim kierowcy 

 

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, imola33 napisał(a):

W takim stanie myjnia oddała moje auto firmowe po praniu wnętrza. Zacieki są od wewnętrznej strony szyby czołowej. Wsiadasz o 4.30 w mglisty poranek i humor od razu lepszy 🙂

20240312_044944.jpg.ab0d0d848b0d65c94fc33746e0e498a9.jpg

A syfu w środku i tak nie ogarnęli, w szczelinach deski rozdzielczej i na kierownicy nadal jest pełno brudu po poprzednim kierowcy 

 

Jak to jeden fachowiec rzecze.... BAAAAAAAAAAAARDZO DOBRA ROBOTA 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chłopaki co byli na praktykach dostali zadanie żeby "ogarnąć auto klientowi" i tak się to skończyło 😛 

Niemniej jednak, jakaś kontrola jakości przy wydawaniu takiego samochodu przez salon powinna być i kierownik czy tam osoba odpowiedzialna powinna zerknąć czy wszystko jest ok. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu trafił się polaczek dla którego 1200zł za opony z 2022 roku w dobrym stanie to za dużo i musiał rzucić swój niskich lotów komentarz, który mnie wyprowadził z równowagi. 

Zrzutekranu2024-03-12o18_44_38.png.6bea38edf6e7128a74ce33ad5e976458.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek, klient sklepowy jest zupełnie inny 😉. Allegro/OLX to stan umysłu i ogromna roszczeniowość.

Sprzedawałem w ostatnich latach sporo rzeczy, ale przez pół roku zacząłem coraz częściej trafiać na typowych Januszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.. mać 🤬🤬 zamyśliłem się i po odwirowaniu zapomniałem zmienić prędkość na nizsza 😔 chwila czasu i po padzie... 100 zł w d.... Najgorzej że na razie nie są dostępne w scs.

IMG20240316152515.jpg

IMG20240316152524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.