Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas-sg Może i ja coś dodam odnośnie MotoGo. Trochę czasu temu, zamówiłem u nich drugą paczkę, drugą i ostatnią jak się okazało. Pierdoły ale się uzbierało. FW w nowej etykiecie, pierdoły do powłok, zapachy, aplikatory itp.  Jakie było moje zdziwienie kiedy otworzyłem przesyłkę, a tam: mikrofibry do aplikacji powłok walały się luzem po kartonie, aplikatory adbl przyklejone do taśmy zabezpieczającej płyn do spryskiwaczy i oklejona butelka FW, taśmą motoGO tak, że nie było widać co to jest. Przy próbie oderwania etykieta zniszczona. Jeden powie, że to tylko detale... ale po co jest detailing? Także z tym Detailing obsessed to tak nie bardzo. I może nawet ten patoinstagramer pasuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima, myślę zapodam 365 testowo na którąś furę a tu zonk:

6b8ec7bcd5de8.jpg

Co ciekawe dorobiłem się go w wakacje tego roku. Nawet go nie odkręcałem celem wąchania. Dziś otwieram opakowanie a tam galareta, zero płynu. Nakrętka lekko wybrzuszona. Otwieram, psyknął jak szampan na sylwestra. Ostry zapach rozpuszczalnika. Cóż pewnie nic z tego nie będzie. Wiem, że kupiony był jakoś też w okolicy wakacji wiec to nie jakiś staroć czy leżak magazynowy. Pewnie nie da się z tym nic zrobić ?

@Domelkarma wraca hehe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, damiano2007 napisał:

@V1RU$ sam ten problem galarety opisywałem w dziale testy w odpowiednim wątku o tej powłoce. Musi ona być bardzo szczelnie zamknięta. Ja już jej nie uratowałem 

Była zakręcona na maxa. Nie otwierana. I klops. Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie nie wkurzyło ale trochę śmieszyło.

Panowie auto i widzę jak podjeżdża stary Mercedes koloru czarnego.

Właściciel umył auto na bezdotyku i najpierw na aut położył Fusso a na sam dach Bazooka. Z tym że zaaplikował ja na całym dachu miejsce przy miejscu. Prawie cała butla mu poszła.

Jak mu powiedziałem że wystarczy z na dachu zrobić i docierać (pomijając że po bezdotyku) to był bardzo zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 12.10.2022 o 20:44, V1RU$ napisał:

Otwieram, psyknął jak szampan na sylwestra.

standard w tej powłoce, miałem to samo przy pierwszym otarciu dobrze zw wtedy w oczy nie poleciało. Co do galarety u mnie tez sie takowa zrobiła i niestety nie do uratowania juz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 może 3 lata temu kupiłem z ciekawości ten produkt. Wczoraj nałożyłem go dość obficie na 3 szyby i dotrzeć go to była istna katorga (porównując do Glaco). Potem obróciłem opakowanie i z tyłu widze ten piktogram! Do szyb może nie, ale jako rozpałka w piecu sprawdza się idealnie 😁

2022-10-15_09.10.28.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skrzat06 napisał:

Czekając na dodanie do gr. rabatowej w ShowCarShine zdążyła mi jesienna promka -15% przejść koło nosa... ehh

@CAR CRAZY szkoda że na bannerze nie było podanego terminu trwania promocji 😢

Po co czekałeś, bez grupy miałbyś lepszy rabat z kodem🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@skrzat06 możemy podciągnąć pod promocje twoje przyszłe zamówienie :-) 

@GrzechuKR

2 godziny temu, GrzechuKR napisał:

Po co czekałeś, bez grupy miałbyś lepszy rabat z kodem🤣

zależy na jaką firmę, kod ogólny zdejmuje równy rabat na wszystko . Kod dla frupy tez zdejmuje równa wartość ale od cen po rabacie grupowym , a ten jest różny w zależności od firmy. Ostatecznie na jednej firmie możesz stracić 1-2% a na innej zyskać o 1-2% więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej okolicy ukradli 3 pompy ciepła które były zamontowane i podłączone 🥲 Ja zacznę od kamer dookoła domu bo coraz częstsze kradzieże na budowie . Inflacja , kryzys i się zaczyna ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem auto, później zrobiłem dekontaminacje, wysuszyłem, nałożyłem Autoglym SRP i zaczął padać deszcz, wosku już nie zdążyłem położyc, nie mam garażu, mieszkam w bloku. Trzeba będzie zrobić kolejne podejście jak będę u rodziców, tam można wjechać pod dach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@zeea mam zdaje się to samo cudo. Fakt docieranie trudne ale trzyma się. Kupiłem spontanicznie w markecie za kilka złotych. Dla gawiedzi - mocna sugestia żeby jednak dorzucić do glaco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek wysłałem paczkę jednemu z forumowiczów.  Dziś ją odebrał i... inpost zniszczył paczkę,  przepakowana została do innego opakowania i brakuje w niej jednej butelki! Biorąc pod uwagę że reszta rzeczy przyszła mokra i obklejona papierami którymi wypełniałem karton,  to musieli rozwalić jedną z butelek,  a resztę przepakować i tak oddać odbiorcy...

Złożyłem reklamację,  ciekawe jak się zachowają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5  U mnie w paczce od @Detailing House rozlał się Shiny Garage EF Wheel, to nawet się nie pofatygowali żeby przepakować. Zamoczony karton się rozpadł, i wypadł tester wosku @houseofwax Zircon za 32zł.
Ani sklep ani InPost nie poczuwają się do winy.

W formularzu InPostu jak wrzuciłem paragon i zdjęcie strony zamówinia to odpisali że przesyłka nieregulaminowa, bo był w niej płyn powyżej 500ml czy tam 1L i żebym się bujał.
@Detailing House Pani przez telefon powiedziała że na kamerach sprawdzili widać że był zapakowany i żebym się kłócił z InPost-em. Co prawda wysłali mi nową butelkę z SG EF, ale zostałem bez wosku.

W końcu temat odpuściłem bo nie chciało mi się kłócić, ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to co napisaliście   to dochodzę do jednego wniosku.  Trzeba oddać kasę dla kolegi z forum i nie tracić nerwów na tego całego inposta... czułem że to pewnie będzie batalia,  ale utwierdziliście mnie w tym przekonaniu,  więc pewnie po odpowiedzi od nich odpuszczę sobie. 

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, penkus5 napisał(a):

W poniedziałek wysłałem paczkę jednemu z forumowiczów.  Dziś ją odebrał i... inpost zniszczył paczkę,  przepakowana została do innego opakowania i brakuje w niej jednej butelki! Biorąc pod uwagę że reszta rzeczy przyszła mokra i obklejona papierami którymi wypełniałem karton,  to musieli rozwalić jedną z butelek,  a resztę przepakować i tak oddać odbiorcy...

Złożyłem reklamację,  ciekawe jak się zachowają...

Miałem identyczną sytuację, tylko mi sklep wysłał drugą paczkę. Nawet się nie przyznają do winy tylko przepakowali i wydali do doręczenia jakby nigdy nic... Z jednego się cieszyłem, że u mnie rozwalili deirona więc mieli ładne zapachy 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.