Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy pewien miejscowy głupek (jestem pewien na 100%) wlazł mi w nocy do garażu i ukradł zgrzewkę piwa. Przy okazji wziął nowego ADBL Rollera. Ciekawe, po co, skoro gość ma tylko stary rower ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy pewien miejscowy głupek (jestem pewien na 100%) wlazł mi w nocy do garażu i ukradł zgrzewkę piwa. Przy okazji wziął nowego ADBL Rollera. Ciekawe, po co, skoro gość ma tylko stary rower ....

Masz Ci los… spróbuj odkupić albo poproś kogoś żeby spróbował od niego za kratę browarka odkupić tą maszynę. Jak się okaże, że to na pewno on i ją ma to są świetne zabiegi prostowania kręgosłupa moralnego np. kijem od szczotki. Tak pół żartem, pół serio ale jak sam najpierw nie spróbujesz, to zanim (i o ile…) policja Ci pomoże - maszyny dawno nie będzie. A za złodziejstwo to aż się łezka w oku kręci za kodeksem Hammurabiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś nawet nie wie, co ukradł, pewnie myslał, że to szlifierka kątowa. O jego sprycie krążą legendy. Będąc uczniem, ze szkoły ukradł spłuczkę. Wpadł, bo rura z plecaka wystawała 🤣 EDIT - ukradł również fajny nożyk do tapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak @penkus5 ktoś kto nie miał do czynienia z offroad-em nigdy tego nie zrozumie, ale też nigdy się nie dowie co stracił niestety wiadomo o gustach się nie dyskutuje 
Tak samo gadają graficiarze. Kiedy ludzie zrozumieją, że ich wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innych? Żyjąc w społeczeństwie godzimy się na jakieś niepisane zasady współżycia- jeżeli komuś nie udaje się ich ogarnąć, bądź po prostu ma je gdzieś, to najwidoczniej życie we wspólnocie ludzkiej jest nie dla niego. Do ruskich, w tajgę- miejsca starczy dla wszystkich.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Slovak napisał:

po asfaltowych

Wcześniej wzmianki o asfalcie nie było , ale jeżeli pojazdy mają homologacje i są dopuszczone do ruchy to nik imprezy nie może zabronić jeździć nawet po asfalcie w samym środku wsi, kogoś może denerwować że Ty akurat przejeżdżasz autem przez środek tej wsi 😜

 

49 minut temu, RoBee napisał:

Do ruskich, w tajgę- miejsca starczy dla wszystkich

Bardzo dobrze napisałeś, ale ja wysyłał bym tam ludzi właśnie nie rozumiejących innych i nawet nie próbujących zrozumieć,mieli by w końcu święty spokój ot takie jest moje zdanie bo żyjemy póki co oficjalnie w wolnym kraju a nie oficjalnie to wiadomo 😜

  • Nie lubię 1
  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlałem zmywacz silikonowy do zwykłej butelki marolexa, po jednym dniu już nie działało, przelałem dzisiaj do drugiej, białej, która jest typowo do "kwasów". Zobaczymy czy ta da radę. Aha, no i zauważyłem że trochę plastiku stopiło bo zmywacz ma teraz zielony kolor 🤣

1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś 🤬 chyba pod sklepem,  albo pod zakładem pracy,  zostawił mi taką oto pamiątkę na masce! Błotnik też oberwał,  ale "tylko" jedną pionową rysę. 

20220509_092827.jpg.9b4a69eaebf9504aa2dadc35e4b5eae3.jpg

Na szczęście udało się ogarnąć. 

20220509_165755.jpg.c053ddcb653e7e5d29adc4f7ea4e5075.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chłopaki, utwierdziliscie mnie w przekonaniu, że nie ma co xD Jak będzie mycie za tydzień, nic się nie stanie.
Dla odmiany... żółtego ogarnę, bo zaczął jeździć @Bare Shine
Nawet się nie wypada chwalic, kiedy było ostatnie mycie ręczne...

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2022 o 13:10, Grzechu23 napisał:

Miałem to samo wczoraj, szybki pomysł -> umyje brudasa. Tak zrobiłem.

Dzisiaj po robocie wracam i proszę...  :wallbash:


 
Pier***e, już nie myje!  xD

Fajny ten maj 😄 

Zgadzam się w 100% .. umyłem auto wieczorem ok. 19.. rano do pracy i.. chyba jednak nie myłem auta .. bez znaczenia czy czerwień, czerń, czy szary kolor.. wszystko wyglada tak samo, jest żółte.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Nie-zyja-18-latka-i-21-latek.-Tragiczny-wypadek-w-Rozy-Podgornej
2 promile. Nawet nie umiem znaleźć komentarza, dobijające. Tym bardziej, jeśli pomyślisz, że taki może zabić Ci rodzinę na drodze.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem auto do naprawy z oc sprawcy. Niestety wymiana reflektora odpada bo wtedy była by szkoda całkowita. Ktoś mi może wyjaśnić jakim cudem tutaj wychodzi całka 😄 ?

- Reflektory xenon komplet L+P 6tyś (sprawdzałem w kilku źródłach)

- Malowanie zderzaka 2k ?

- Malowanie błotnika 1k?

Niecałe 10 koła i już mamy całkę 😄 ? Jak to działa?

3bcsCFS.jpg

 

Na oględzinach z miesiąc temu gościu od razu mówił wymieniamy bo pewnie klosz spękany albo coś się wyłamało. Teraz już nagle można spolerować i będzie git 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.