Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Bliskie spotkanie z jakimś kuno-szczurem leśnym. Wyskoczył idealnie pod koła, nie było szans ani ominąć ani wyhamować.

Urwany uchwyt poszerzenia nadkola i 2 w zderzaku. W zderzaku udało się pospawac, a to od poszerzenia nie ma szans i trzeba kupić kawałek plastiku za 40 zł.

Najgorsze ze zrobiło piękne pająki na zderzaku
Zastanawiałem się czy przy okazji montażu spryskiwaczy prysnąć sobie zderzak, to teraz już mam odpowiedź.891795d8c28758d5862eb96e74623a86.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę przez okno i ukladam sobie quiz:
Iloma przedmiotami poderwanymi przez wichurę dostał samochód?
A) 1
B) 5
C) 8
D) 12
E) Sprzedam Opla
Póki co, mogę powiedzieć, że dobre pół budynku gospodarczego odeszło do historii...

Wyryte w skale z S20 5G FE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ochłonąłem ale Cytrynka żony miała lada chwila dostać ceramikę a nadaje się chyba na złom po gradobiciu i kulach gradu rzędu 12 cm. Nie da się wgnieceń wyciągnąć bo blacha przeciągnięta jedynie jak najwięcej wyciągnąć i malowanie chyba że ktoś coś poradzi mi jeszcze i fachowo się jamie tym autem. Jak coś to Pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym, że ja to mam wywalone w kosmos, a moja żona bierze do siebie i potem niestety odchorowuje to wszystko.... Dobrze że powoli szukamy mieszkania i mam nadzieję, że w bloku nie będzie takiego czegoś jak teraz na tej posranej ulicy.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sparco0 znam to. Tydzień temu robiłem na klawiszach nagranie na YT o 15godzinie. Przychodzi sąsiadka z parteru i mówi czy wiem która jest godzina. Mówię że wiem a ona na to żebym lekko przyciszył "bo tu ludzie na nocce pracują hahahah"

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że mieszkasz w domu jednorodzinnym, a odechciewa się nawet wyjść przed dom z psem pobawić, bo jest się na cenzurowanym i zaraz jakieś komentarze. Szkoda, że nie ma w realu nocy oczyszczenia jak w pewnym filmie, to by się dopiero działo 😇

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sparco0, w bloku wygląda to tak samo. Zaparkuj dziadkowi na miejscu na którym parkuje od 20 lat, a zaczną się ciągłe docinki. Na profilu Ekohorror opisane są przeboje z młodymi sąsiadami - https://www.facebook.com/Ekohorror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Slovak napisał:

 Zaparkuj dziadkowi na miejscu na którym parkuje od 20 lat, a zaczną się ciągłe docinki. 

Sytuacja z przed jakiegoś czasu: Chłop od X lat parkuje na jednym  i tym samym miejscu przy murku ( murek oklejony piankami żeby drzwi nie obić)  i inny sąsiad stanął na jego miejscu. 
Paaanie stoisz Pan na moim miejscu!! -  Ze stoickim spokojem - To niech Pan stanie na moim.  🙂  

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samosąd sąsiedzki:)

Niestety w Polsce, sądy ze spawami cywilnymi mało dynamicznie działają. 

W USA to nawet na złe spojrzenie jest afera 🙂

kraje beneluxu i GB front otwarty, background private. A wtedy privat to privat.

off bez nakręcania 😉

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat święta prawda Seba😎 sąsiadka wspomniana kilka postów wyżej pyta dziś. Panie Marcinie to pan znowu remont robi, bo ktoś tak głośno wierci, tnie, szlifuje , ze muszę głośno telewizor dawać. A ja z usmiechem na twarzy że to sąsiad z 4 piętra 😂😂😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się eldorado z zakupami na aliexpress ;/

1 lipca - wprowadzony podatek od wszystkiego

Jak czaiłem się z kilkoma zakupami z myślą o jakiś promkach tak teraz śmiało mogę wszystko pousuwać z koszyka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.