Skocz do zawartości

Prostaff CC Water Gold


InspektorKot

Rekomendowane odpowiedzi

nie no kurzyć się zawsze będzie, tylko niektóre produkty położone na lakier zachowują się tak jakby ściągały (przyciągały) cały kurz z garażu na lakier 😞

Czy ten QD można kłaść dziewiczo na lakier bez podkładu w postaci wosku ? czy taki dziewiczy QD zabezpiecza w jakiś sposób lakier ? (mowa tutaj  o QD Prostaffa Gold)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin napisał:

Czy ten QD można kłaść dziewiczo na lakier bez podkładu w postaci wosku ? czy taki dziewiczy QD zabezpiecza w jakiś sposób lakier ? (mowa tutaj  o QD Prostaffa Gold)

Każdy produkt typu QD można aplikować na niezabezpieczony lakier - nie ma przeciwskazań. Prawie każdy QD w mniejszy, lub większy sposób zabezpieczy lakier (niektóre QD mają tylko delikatne właściwości czyszczące i nabłyszczające, bez rzeczywistych włąściwości zabezpieczenia powłoki lakierniczej). Prostaff WG na pewno zabezpieczy lakier przez kilka/kilkanaście dni (ile "poleży", zależy od przygotowania lakieru przed jego aplikacją, warunków atmosferycznych, częstotliwości użytkowania auta - zmiennych jest wiele, oraz od samego lakieru). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darreck Water protect próbuje taflować ale średnio mu to wychodzi. I też kropelkuje. Ale nie tak Wow jak Water Gold. Gdzieś są testy na forum tego produktu. Ale ja z tej dwójki wolałbym zdecydowanie WG. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Strus napisał:

czy producent pakowałby jeden produkt w 2 różne butelki nadając im 2 różne nazwy ?

tu mozna by polemizowac biorac na przyklad arsenal chemical guys gdzie z setek ich produktow sa jednak produkty powtarzalne ze zmienionym zapachem czy kolorem tak przynajmniej wypowiadaja sie niektorzy milosnicy tej marki. niewazne dzieki za odpowiedz pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem i ja swój QD 🙂 nałożyłem na wcześniejszy, tygodniowy wosk polimerowy (oczywiście po umyciu auta delikatnym szamponem), szalu aż takiego nie było (auto ciemno szare), ale pomyślałem (nie wiem czy dobrze ale się nudziłem) i po około godzinie nałożyłem kolejną warstwę QD i nastąpił efekt woooow 🙂 dosłowne mega lustro. Czyli to prawda, że z każdą warstwą jest lepszy efekt. Kolejnej , trzeciej kłaść już nie będę bo ten efekt wystarcza. 🙂 Położę ją dopiero po kolejnym umyciu auta.

Już sobie mogę tylko wyobrazić jakie jest woooow, jak pod ten QD nałoży się ten wosk  twardy w paście GOLD, chociaż może i trudno jest wyobrazić jak może być jeszcze lepiej ....niż teraz po dwóch warstwach QD 🙂

Fotek nie wrzucam bo ciemno w garażu i efekt kiepsko wychodzi na zdjęciach a niestety za oknem zaczęło padać. Tak jak to jest u mnie.....jak umyje auto. to zawsze zaczyna pada 😞.

QD nakłada się super, szybko i bez wysiłku, szczególnie druga warstwa poleciała mi bez wysiłku i mazania. Mam nadzieje, że owy QD nie przyciąga za mocno kurzu (odpycha go), który unosi się w garażu.
OQ przeleciałem tez szyby boczne i tylna aby mnie się 
brudziły.

Ten QD zostanie chyba ze mną na długo 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
4 godziny temu, pablo15005 napisał:

@Domelzakupil cc water 😄

Tu się nie ma co śmiać. towar tak opisany, tak zachwalany, każda prezentacja innego produktu I jest porównywalny zaraz do water Golda to człowiekowi nawet się odechciewa go mieć bo czuję jakby się go używało już kilka lat 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Domel napisał:

i powolutku zaczynam czuć klimat tego produktu, nie mniej jednak będę go męczył szczególnie jako samodziele LSP.

Bo to jest bardziej jak dobry Quick Wax niz tylko Quick Detailer. Bardzo dobra ochrona przed brudem, ja po nałożeniu tego  na auto,  na myjni bezdotykowej  myję tylko czysta woda pod ciśnieniem, bez środków. Wycieram  jasnym ręcznikiem ( ręcznik po wytarciu czysty) i znowu nakładam tego Golda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest bardziej jak dobry Quick Wax niz tylko Quick Detailer. Bardzo dobra ochrona przed brudem, ja po nałożeniu tego  na auto,  na myjni bezdotykowej  myję tylko czysta woda pod ciśnieniem, bez środków. Wycieram  jasnym ręcznikiem ( ręcznik po wytarciu czysty) i znowu nakładam tego Golda.
Nie przyznawaj się do tego publicznie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.