Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW i Interior QD - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.06.2019 o 08:47, ADBL napisał:

Dzięki za informacje. Teraz wiemy, że w takiej sytuacji tylko Tar and Glue.

Hej czy mógłbyś mi też podać numer do chemika bo również walczę aby usunąć plame po adbl interior wow. 

Myślisz, że pranie tapicerki to usunie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
20 godzin temu, Emilo napisał:

Interior wow rozcienczony 50:50 będzie sie nadawać jako takie qd ?

Nie. Interior QD jest stricte do tego przeznaczony.

 

W dniu 23.06.2019 o 19:56, izusek napisał:

Hej czy mógłbyś mi też podać numer do chemika bo również walczę aby usunąć plame po adbl interior wow. 

Myślisz, że pranie tapicerki to usunie?

koledzy wyżej polecali Tara jeżeli pranie ekstrakcyjne nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Temat może nie o tym, ale odpowiedniego nie ma, a mam pytanie o Matt Max.

Mój wygląda tak jak na zdjęciach. Mleczko i "silikonowe" gluty. Przesmarowałem tym kilka paneli i na pierwszy rzut oka nie było różnicy (musiałem rozetrzeć te gluty), ale teraz przy innym świetle dostrzegam nieco "tłuściejszych" placków i nierównomierność.

Znany przypadek czy jestem pierwszym szczęśliwcem?66337ec95dd2b9d47b0c60ac8c9735d4.jpg8c71dc760ccd2af9ec371cd2f4d10b21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

znany dlatego obecnie produkt wycofany z rynku.

wyślij do nas maila na zgloszenia@adbl.eu wraz z fotkami i opisem.

Będziemy wymieniać produkt na nowy (jeżeli jeszcze chwilę poczekasz na nową formułę), lub inny w tej samej cenie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie znalazłem nigdzie tematu o "ADBL Interior Cleaner" więc napiszę tutaj,

po raz kolejny się zawiodłem na waszych produktach

1. ADBL Vampire Liquid, użyłem tego śmierdzącego zgniłego jaja tylko na jedno koło, spłukałem i śmierdzi do dnia dzisiejszego mi przed garażem, wsiąknęło w kostkę brukową, było już kilka burz z deszczem, smród okropny nadal się unosi.

2. ADBL Interior Cleaner, ten produkt ŚMIERDZI zaschniętymi wymiocinami a nie pachnie, te opinie na allegro to chyba zaślepieni ludzie piszą, dopiero po kilku godzin po nałożeniu jest może neutralnie w środku pod względem zapachu, co do czyszczenia plastiku i lekkiego fajnego przyciemnienia jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, SoldierPL napisał:

1. ADBL Vampire Liquid, użyłem tego śmierdzącego zgniłego jaja tylko na jedno koło, spłukałem i śmierdzi do dnia dzisiejszego mi przed garażem, wsiąknęło w kostkę brukową, było już kilka burz z deszczem, smród okropny nadal się unosi.

wiekszość deironów śmierdzi jeden mocniej drugi słabiej ale nigdy nie mialem problemu z tym że smierdziało dłuzej niż do spłukania. Osobiscie uzywłem nie jednego deirona i w mojej ocenie vampire liquide jest naprawde dobry wiec nie moge sie z tym zgodzić.

 

26 minut temu, SoldierPL napisał:

ADBL Interior Cleaner lekkiego fajnego przyciemnienia jest ok.

Na pewno chodzi o interior cleaner? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, SoldierPL napisał:

Nie neguję działania produktu bo felgę wyczyścił ale chodzi mi o ten okropny zapach który wsiąknął mi w kostkę.

bardzo dziwne że tak długo utrzymuje Ci sie ten zapach ja po myciu auta juz nie czuje zapachu 🤔

 

21 minut temu, SoldierPL napisał:

Tak

Interior cleaner przyciemnia Ci plastiki? Bardzo dziwne 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, SoldierPL napisał:

1. ADBL Vampire Liquid, użyłem tego śmierdzącego zgniłego jaja tylko na jedno koło, spłukałem i śmierdzi do dnia dzisiejszego mi przed garażem, wsiąknęło w kostkę brukową, było już kilka burz z deszczem, smród okropny nadal się unosi.

Tak akurat maja te produkty. Wczoraj używałem całkiem nowego na rynku deironizera. Płukanka zajeła 3 minuty czterech kół, potem suszenie felg, trasa 2 minuty do garażu i smród unosił się w garażu - dodatkowo lekko pordzewiałe tarcze. Dlatego ja uzywam tych produktów 2 razy do roku 😉

2 godziny temu, smerf91 napisał:

Nie zgodzę się co do Interior Cleanera. Mam, używam od dłuższego czasu - no chyba, że ADBL coś pokombinował z zapachem.

U mnie też żadnych problemów, może jakiś trefny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro już o Interior Cleanerze... da radę go spienić przez pianowniczkę (np. ADBL Foamer)?

Zaczęło się od tego, że padł trigger (wypracowała się kulka blokująca spust, który obecnie nie powraca), więc muszę zaopatrzyć się w nowy spryskiwacz. Wymyśliłem, więc że zrobię pianę a potem wypędzelkuję, jednocześnie zminimalizuję ewentualne zacieki, a i środka zapewne zużyję mniej; tylko pytanie, czy IC się spieni? Próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
W dniu 20.07.2021 o 20:49, Gość napisał(a):

ADBL Interior Cleaner, ten produkt ŚMIERDZI zaschniętymi wymiocinami a nie pachnie, te opinie na allegro to chyba zaślepieni ludzie piszą, dopiero po kilku godzin po nałożeniu jest może neutralnie w środku pod względem zapachu, co do czyszczenia plastiku i lekkiego fajnego przyciemnienia jest ok.

Wiem, że to stary post, ale mój też tak śmierdział, no i dla mnie to słabo czyścił, preferuję zwykle apc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.