Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW i Interior QD - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale przy wheel cleanerze oraz vampire liquid atomizery w ogóle nie działały, do tego butelki się odkształciły. Musiałem kupić nowe butelki z innymi atomizerami i przelać co sprawiło, że zakup tych produktów przestał być opłacalny. Przy produktach innej marki nigdy nie spotkałem się z czymś podobnym, niezależnie od tego czy była to Tuga, Nielsen, Mothers, DJ, Koch czy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]maciek-drummer[/ref], jezeli masz w butelece hdpe np litrowy to nie masz po zmianach.

 

wszystkich powyzej komentujacych informuje:

zmienimy zupełnie butelkę na naszą autorska. ale jest to proces. bądzcie cierpliwi. co do obracajacej sie etykiety: nie mamy wplywu na to jak maszyna obkurczy etykietę. ze wzgledu na wszystkie powyzsze od ponad roku pracujemy nad wlasna butelka. zakonczy ona wszystkie problemy jakie macie z opakowaniem.

 

przepraszamy za niedogodnosci. na szczescie na chemię wewnątrz butelki narzekać nie można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ile użyć iQD zalecacie odświeżyć dressing (PB NL) i czy orientujecie się może jaki ma wpływ na impregnat do skóry colourlock? Zarówno na plastikach jak i na skórze zostawia fajny matowy efekt i usuwa lekkie zabrudzenia ale zastanawiam się jaką ma siłę w usuwaniu dressingów i impregnatów do skóry.

 

 

P.S I potwierdzam zapach jest bardzooooo kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
696175 Pływak, może coś się uda zaradzić na Twoje odczucia "węchowe" ;).

 

Czyli będzie w najbliższym czasie IQD o innym zapachu? Skończyła mi się butelka, i jeżeli to kwestia np. miesiąca to chętnie bym kupił już ten po zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy iQD mozna również nakładać microfibrą lub padem i będzie taki sam efekt jak przy pryskaniu?

2. Czy jeżeli iQD poleci troche na szybe to bez problemu można zmyć? Do tej pory korzystałem z Shiny Garage Apple Dressing i jak mi poleciało na szybę to musiałem zdrapywac bo rzadnymi środkami nie szło tego zmyć a patrzeć przez szybę się nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.