Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje jakiegoś kozaka do studia. Na razie lataliśmy na wd4 i wd5 od karchera, ale powiem szczerze, średnio jestem zadowolony. Szukam czegoś co poradzi sobie szybko z wykładzinami z długim włosiem, coś co ma dużą moc ssania, jest mało obsługowe i po prostu - robi robotę. Budżet do 2k PL N brutto.

 

Ktoś coś może zaproponować? Nie obrażę się jeśli znajdzie się coś za tysiaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam jestem zainteresowany rozszerzeniem warsztatu mojego członka rodziny o myjnie samochodową, szukam dobrego odkurzacza, będąc w karcherze zaproponowano mi NT35/1 tact lub NT45/1 tact. Sprzęt jest warty swojej ceny? może inna marka ? w myjni mozna spodziewac się stosunkowo dużej floty samochodow wiec chciał bym postawic na jego funkcjonalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od około roku z NT25/1 i złego słowa nie powiem. Siła ssania bardzo duża a do tego jest w miarę cichy. Jakość wykonania też na plus.

Może nie obsługuje dużej floty ale z zakupu jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

643711 W przygotowaniu mamy kilka ciekawych gadżetów ale do czasu częściowej wyprzedaży obecnych temat nie ruszy do przodu

Szkoda wielka, że ktoś się pospieszył i zamówił za dużą partię gadżetów które jak wnioskuję po poście nie idą, bo odbiegają od oczekiwań. Ja wiernie czekam na fajny czarny kubek, najlepiej z kropelkami, a jak będzie jeszcze lepszy wzór/kształt niż te nudne białe rury, to do 50 cebulionów spokojnie mogę płacić za sztukę. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostało dużo wbrew pozorom , po porostu trzymam to w firmie , bo mam blisko do paczkomatu , bardziej chodzi o względy magazynowania . Mój lokal ma całe 10m2 a przy działalności jaką prowadzę każdy centymetr jest ważny , nie chcę zawalić już do końca się pudłami i innymi rzeczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tej klasie cenowej, tak jak pisze kolega , Profi z serii 45, turbina 1550W - 40kPa, mamy możliwość dorabiania węży nawet do 10m :) z konfekcji.

 

W zależności od potrzeb, może być skonfigurowany sucho/mokro lub z multifiltrem.

 

Ogólnie to jedna z lepszych propozycji cena/jakość pod kątem, myjni i autodetailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poorboy, Chciałbym odkurzyć podłogę w garażu (mocno pylący beton) Jakieś 100m2. Później jakiś grunt/chlorokauczuk itp.

Czy coś z Profi nadało by się do tego? Chyba, że taki zwykły pył nie zrobi nic żadnemu z ich odkurzaczy i wtedy pozostaje kwestia wielkości worka/pojemnika na odpady żeby co chwilę nie opróżniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poorboy, Chciałbym odkurzyć podłogę w garażu (mocno pylący beton) Jakieś 100m2. Później jakiś grunt/chlorokauczuk itp.

Czy coś z Profi nadało by się do tego? Chyba, że taki zwykły pył nie zrobi nic żadnemu z ich odkurzaczy i wtedy pozostaje kwestia wielkości worka/pojemnika na odpady żeby co chwilę nie opróżniać.

 

 

Jeżeli ma wciągać drobne pyły, to proponuję model wyposażony w multifiltr (MF) - jest przeznaczony do pracy w ciężkich warunkach, dla firm budowlanych, lakierników etc. Mam zaprzyjaźnionego elektryka, który używa z bruzdownicą profi 45.30MF :)

 

MF, jest tak skonstruowany by samoczynnie otrząsał pył w czasie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pójdę po rozum do głowy i wypożyczę jakiś w wypożyczalni sprzętów budowlanych bo dać 1 200zł za odkurzacz, który później będzie służył tylko do odkurzania samochodu to 8-)

 

zdecydowanie jest to najrozsądniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.