Skocz do zawartości

ShowCarShine Gr. Rabatowa NOWE KORZYŚCI !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
10 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

Nadal mamy problem ze stroną www i nie chciałem wrzucać promocji z której nie każdy skorzysta bo mu wywali stronę. Coś postaram się wrzucić... obserwujcie

No przydałby sie upgrade sklepu - wizualny i funkcjonalny 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Domel napisał(a):

No przydałby sie upgrade sklepu - wizualny i funkcjonalny 🙂

I fajnie gdyby szybkie płatności jednak były darmowe/w cenie. Jednak ten 1% oddawany "ot tak", trochę kłuje w oczy (nie wiem jaką politykę stosują inne sklepy, zapewne ukrywają te koszty w cenach produktu). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
3 godziny temu, Domel napisał(a):

No przydałby sie upgrade sklepu - wizualny i funkcjonalny 🙂

- Co bys chciał w temacie funkcjonalności aby było dodane ?

- W temacie wizualnym to kwestia gustu, wiem że jest moda na jasne kolory ale mi osobiście jasne sklepy drażnią i wolę ciemnie kolory tak jak themes w telefonie ustawiam na ciemne, podobnie z nowymi silnikami sklepów gdzie mamy pełno grafik nawiązujących do innych kategorii lub grafiki wciskane między produkty naciągających na promocje. Drażnią mnie takie "udogodnienia" wole proste i klasyczne rozwiązania :-) 

 

3 godziny temu, Mumins napisał(a):

I fajnie gdyby szybkie płatności jednak były darmowe/w cenie. Jednak ten 1% oddawany "ot tak", trochę kłuje w oczy (nie wiem jaką politykę stosują inne sklepy, zapewne ukrywają te koszty w cenach produktu). 

Nic nie jest "ot tak" jak nie klient to ja to będę musiał oddać to firmie przelewy24. Dlatego klient wybiera najwygodniejszy jemu sposób płatności, ja osobiście wolę w ramach 1% dodać cokolwiek do paczki w formie gratisu. Dlatego klient ma do wyboru czy płaci przez przelewy24 i traci 1% czy robi klasyczny przelew i tego nie traci (jezlie na koncie dodasz nasze konto do zaufanych to zrobienie takiego przelewu zajmie tyle samo klikania co przelewy24),

w sumie jeszcze jest też możliwość zrobienia szybkiej płatności BLIKIEM "przelew na telefon" na mój numer telefonu, wtedy masz szybciej niż przez przelewy24 i bez prowizji .

Każde tego typu udogodnienie w sklepie niesie za sobą jakieś opłaty i z jednej strony chcielibyśmy aby to było darmowe, a z drugiej strony klient chciałby aby promocje i ceny w sklepie były na rozsądnym poziomie, niestety z każdym rokiem obie granice są coraz bliżej siebie i jak się połączą to sens prowadzenia działalności zniknie....

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 8.05.2023 o 13:14, CAR CRAZY napisał(a):

W temacie wizualnym to kwestia gustu, wiem że jest moda na jasne kolory ale mi osobiście jasne sklepy drażnią i wolę ciemnie kolory tak jak themes w telefonie ustawiam na ciemne, podobnie z nowymi silnikami sklepów gdzie mamy pełno grafik nawiązujących do innych kategorii lub grafiki wciskane między produkty naciągających na promocje. Drażnią mnie takie "udogodnienia" wole proste i klasyczne rozwiązania :-) 

zgadzam sie, osobiscie bardzo lubie przegladac Twoją strone bo jest czytelna, szybka i nie ma niepotrzebnych "dodatków" ja bym nic nie zmieniał 😄 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 8.05.2023 o 13:14, CAR CRAZY napisał(a):

w sumie jeszcze jest też możliwość zrobienia szybkiej płatności BLIKIEM "przelew na telefon" na mój numer telefonu, wtedy masz szybciej niż przez przelewy24 i bez prowizji .

Ja chętnie mogę blikiem też zapłacić, ale tak jak pisałem strona szwankuje teraz - robi się biała po wciśnięciu "potwierdzam zakup" i nic dalej się nie dzieje 🙂

 

obraz.png.2d8b5678bc4aa7f2ea8e457b84b23621.png Dajcie znać jak można klepnąć zamówienie 🙂

2 minuty temu, keza napisał(a):

Ja bym dał wyżej zakładki ,,Nowości'' ,,Promocje". Reszta jest ok.

Racja. To są działy które najczęściej sprawdzam w każdym sklepie 😉 Szczególnie nowości 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Ten biały motyw, popatrz ze dodał dodatkową płatność kartą, która nie jest SHOWCARSHAJNOWA,
Jest to bład strony i wkradnięcie się jakichś chamów, którzy żerują na kradzieży kart kredytowych czyli zwykłe oszustwo i przejęcie strony płatwności showcarshine.
Ostatnio było na FB showcarshine o tym, więc jak widzicie białe tło kategorycznie nie róbcie przelewów ani nie wpisujecie tam swoich danych.
Zamówienie możecie zrobić na priv na whatsupie/messengerze albo dzowniąc przez telefon w takim wypadku.

Strona jest łatana
 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.