Skocz do zawartości

waxaddict FO'SHOW spray wax


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba wziąc pod uwage że niektóre spraye w niskiej temp kiepsko sie polerują, nie odparowywują tak szybko i sie troche wszystko maże. Ciekawe jak latem będzie z aplikacją, mysle że będzie lepiej. Ostatnio prysnałem DG 951 i myślałem że butelki pomyliłem i czym innym pryskam, latem bajka jeśli chodzi o spolerowanie, przy 12 stopniach bardze nie dobrze, mazało się jak diabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pierwsze mycie po tygodniu. Auto przejechało ok 600 km i wyglądało tak:

 

2016-01-30%2014.07.21_zpss8ekn89a.jpg

 

Ponieważ nie widziałem jeszcze żeby cokolwiek kropelkowało na takim brudzie, na auto poszedł prewash. Tak wyglądały kropelki po jego spłukaniu:

 

2016-01-30%2014.15.50_zpsxf9vmgrb.jpg

 

2016-01-30%2014.16.01_zps7fdooxgk.jpg

 

Po umyciu ADBL Shampoo, tylna klapa i dach wygląda tak:

 

2016-01-30%2014.21.53_zpsttmg2ado.jpg

 

2016-01-30%2014.22.07_zpsgccpn5qg.jpg

 

FO'SHOW ewidentnie wzmocnił słabnący już na aucie wosk. Look fajny, niezłe domywanie mocno upierdzielonego auta - amatorski film nieco to obrazuje.

Zimą nie ma niestety cudów. Jak widać na pierwszym zdjęciu, auto przemieszczało się w ciężkich warunkach z dala od asfaltu. Zaowocowało to absolutnym zniknięciem ochrony na ok 30 cm od dołu auta :/ Drzwi i progi zrobiły się chropowate. Za tydzień pójdzie w ruch glinka i najprawdopodobniej na auto pójdzie coś nowego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.