Skocz do zawartości

waxaddict FO'SHOW spray wax


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor
koledzy a może jakieś fotki and filmik bo tak tylko na " gębę " to ciężko uwierzyć ...

są fotki z przed tygodnia, sorki ale codziennie fotek wstawiać nie będę. Myję i pianą na bezdotyku i pianą sg i szamponem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu to jak go piana na bezdotyku nie bierze to trzeba przyznać niezle.

 

yacek_b a co ci filmik pomoże ? przecież jakby ktoś chciał kogokolwiek nabrać to przed nagraniem mozna psiknąć raz jeszcze i będziesz miał po 3 miesiącach efekt jak po nałożeniu, aczkolwiek mysle że nikomu nie chciało by sie bawić w takie szopki bo jaki byłby w tym interes. Nie ma sensu co kawałek wstawiać zdjęć. Raz na jakiś czas starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nakładanie i polerowanie przy ok 10 `C i nakladanie aplikatorem z mikrofibry było ok, docieranie mało problemowe ale mikrofibra prawie mi się rollowała. Ogólnie później efekty wszytsko rekompensują :good::-]

 

Dodane po 18 minutach 1 sekundzie:

 

Dodane po 44 sekundach:

Zamiescilem filmik dla zainteresowanych jak to wygląda :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić , że dostałem "wybrakowany" produkt . Ja z docieraniem nie mam absolutnie żadnych problemów , żadnego rolowania się ściereczek z mf . Nie wiem co jest grane , spróbowałem walić sporo produktu , ale dalej nic się złego nie dzieje. :/ .Krople są , zrzut jest bardzo dobry . Połysk ... i tutaj powiem wam , że mając Cure i Relaud-a jakoś specjalnie szału nie robi . Co nie znaczy że jest źle , ale osoby używające Cure/Relaud mogą być trochę zawiedzione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

mój FO'SHOW na dołach drzwi zaczął taflować. Z kolei na dachu jak w dniu aplikacji :D . Jako że w kolejce czekały następne produkty to fu szoła potraktowałem qd. Można więc stwierdzić że mój test dotarł do końca. Miesiąc z hakiem na quick waxa to i tak za dużo :D

2ztaoeo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

I ja dołączę się do tematu :)

 

FO'SHOWa przyniósł mi Mikołaj ale do dziś jakoś nie było okazji go przetestować...

U mnie poszedł na miesięczny wosk SVa który nie wyglądał już jak świeżo nałożony (czego nie lubię :/ ).

Do rzeczy. Auto umyte, wytarte i jedziemy z FO'SHOWem w roli quick waxa.

Pierwsza fibra rozprowadzała produkt po kolejnych elementach. Fibra została na wstępnie spsikana produktem, na kolejne elementy szły dwa - trzy strzały produktu. Fibra się nie rolowała ale tak jakby delikatnie haczyła, jakby miała setkę malutkich haczyków. Uciążliwe to nazbyt nie było. Po ok pięciu minutach od zakończenia aplikacji, zacząłem docierać drugą fibrą. Góra auta poszła bez problemu ale na dole drzwi trochę mi się produkt mazał (o przyczynie takiego zachowania napiszę później). Tu muszę zgodzić się z tym co e36ace napisał w pierwszy poście - przydaje się trzecia fibra :)

Ostatecznie udało się całość dotrzeć choć nie byłem zadowolony na 100% bo gdzie nie gdzie FO'SHOWa jeszcze trochę zostało i się mazał, look dupy nie urywał :/ Zrobiłem opony i zostawiłem auto na godzinkę albo lepiej.

Po powrocie byłem bardzo pozytywniezdziwiony :shock: Lakier nabrał wspaniałego mokrego wyglądu, stał się śliski (i suchy :) ), "było lustro" :good:

Wyglądało to tak:

 

2016-01-23%2015.51.14_zpso0iynugp.jpg

 

2016-01-23%2015.51.47_zpstxkl1rnt.jpg

 

Na koniec jeszcze wspomnę skąd u mnie takie problemy z docieraniem. Przed wprowadzeniem umytego auta do garażu, postanowiłem umyć w nim podłogę - syfy drogowe które spadły z auta, nie myte od prawie miesięca. W ruch poszedł Karcher przez co wilgotność zrobiła się bardzo duża. W połączeniu z ok 12 stopniami, dało to efekt jaki dało. Następnym razem przetestuję go w bardziej sprzyjających warunkach atmosferycznych.

 

Relację z mycia zamieszczę za tydzień. O trwałości też coś napiszę.

FO'SHOW to pierwszy produkt Waxadita jaki miałem w ręku ale jestem pewien że na wiosnę wskoczy coś następnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziś trafiło mi się auto do ponownego przetestowania FO'SHOWa. Licząca dwanaście lat Toyota Yaris, latem przeszła szybki finisz, na dzień dzisiejszy na aucie nic nie leżało.

Auto umyłem, upchnąłem do garażu, wytarłem i zostawiłem na godzinkę. FO'SHOW poszedł na nie przygotowany lakier. Auta za często nie widuje więc o trwałości nic nie napiszę ale chce się podzielić uwagami na temat aplikacji. W skrócie, problemy które miałem wczoraj, nie powróciły. Praktycznie zero haczenia fibry, lekkie mazy tylko tam gdzie pociekła mi woda, look wyśmienity (o ile to możliwe na błękitnym autku :) ).

Zdjęcia poglądowe z dziwnej perspektywy ale w garażu mam jeszcze trochę bałaganu przez co dwa auta nie wchodzą na luzach:

 

2016-01-24%2019.30.18_zpsc28wyxcm.jpg

 

2016-01-24%2019.30.43-1_zps6rrcc2zy.jpg

 

Wniosek: produkt łatwiej dociera się na sucho. Nie nadaje się jako QD wspomagający osuszanie ale jako QW aplikowany na minimalnie przygotowanym aucie, jest bezproblemowy i spisuje się wyśmienicie :good:

 

PS: Zaobserwowałem że FO'SHOW bardzo fajnie złapał na plastikach Yariski - poczernił i zamaskował odbarwienia od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.