Skocz do zawartości

waxaddict FO'SHOW spray wax


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdjęć nie mam ale nakładany równy miesiąc temu kropelkuje jak wściekły , syf z ulicy jakby mniej przywierał wystarczy zwykłe płukanie na bez dotyku i auto czyste , jedynie doły drzwi już lekko umarły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Kolejny up. Powoli mija 3 tygodnie a tu taka sytuacja...

auto mega brudne, przelot około tysiąc km

xm7sra.jpg

2801f2u.jpg

na dachu :-]:kox: to w końcu jet quick wax do diobła

2cxztid.jpg

2ls7hqt.jpg

2wnvlly.jpg

i miejsca gdzie wosk ma gorzej czyli tylna klapa i doły drzwi

vgsapx.jpg

25510sk.jpg

moim zdaniem po takim czasie i przebiegu nie jest źle a wręcz jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprobowalem i jestem zachwycony :good:

aplikacja trochę mało user friendly i lakier bardzo tępy ale look, szklistosc itd jest super :shock:

jak najbardziej polecam. Wole użyć tego a wszystkie MD czy BSD się nie umywaja do fo'show. jestem ciekawy jak krople itd, ale to zobaczę dopiero za tydzień przy myciu

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal123, Jaką fibrą aplikowałeś? Ja teraz aplikowałem fibrą z krótkim włosiem. Poślizgu na lakierze nie doznałem. Było trzeba ostrożnie aplikować. Ścieranie za to bajecznie proste. Ja robiłem dwa elementy, a potem dopiero docierałem. Bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fo'Show można nanosić również bezpośrednio na element i docierać MF z chwilą przerwy.

Można też nanieść na mikrofibrę i rozprowadzać bezpośrednio po powierzchni.

Jako jedna z opcji jest też na tzw. mokro, ale wówczas mamy nieco więcej zabawy ;)

Lakier bezpośrednio po aplikacji wyjątkowo śliski nie jest, ale zobaczcie po kilkunastu minutach :good:

 

ps.

Pamiętajcie, żeby przed użyciem mocno wstrząsnąć produktem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiningCar, Ja aplikowalem testowo psikajac na fibre, inny panel potraktowalen bezpośrednio preparatem z butelki. W obu przypadkach brak problemu przy dotarciu. Przy docieraniu fibra gładko już sunie po lakierze . :good: Ide sprawdzić śliskość. Tak myslalem, że chwilę trzeba poczekać na efekt śliskości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kilometrow przejechał ten wosk z Tobą ? Nie wydaje wam się że bardziej miarodajne jest przejecha

 

Czytasz czasem kilka postów wstecz niż klepniesz w klawisze?

 

autor: e36ace » 4 gru 2015, o 14:20

 

a tu taka sytuacja...

auto mega brudne, przelot około tysiąc km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla zastanow się co mowisz ostatnia aktualizacja była tydzień temu przy tysiącu kilemtrow, więc nierozumiem czemu się spinasz :/ minął kolejny tydzien dla mnie to kolejny tysiąc kilometrow. Bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.