Skocz do zawartości

waxaddict FO'SHOW spray wax


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzięki uprzejmości kolegów z 2lcphew.jpg otrzymałem tester waxaddict FO'SHOW spray wax.

Siuwax w ori opakowaniu przedstawia się tak:

n7yqh.jpg

Dostałem ok 20ml produktu w butelce ze spryskiem

2l9skly.jpg

Nie będę przeklejał opisu sklepu dotyczącego tego produktu, zainteresowani sobie przeczytają.

Test przeprowadziłem na mocno eksploatowanym aucie nawoskowanym 2 miesiące temu megsem 16 plus BSD. Pogoda i przebiegi zostawiają swoje ślady na tylnej klapie hatcha co widać na poniższych fotkach, niby krople są ale to nie to co lubimy

11jc7l3.jpg

9hnpt2.jpg

2j0mt6e.jpg

żeby test był miarodajny poświęciłem wosk na klapie wymywając go dwukrotnie ipa, nie bawiłem się w żadne cleanery itp. bo to tylko szybki wosk.

6quwzc.jpg

Aplikacja. Tutaj miałem wielki problem psikać na fibre? lakier? A może na aplikator? Próbowałem wszystkiego :D

k3lunl.jpg

2hdwehx.jpg

28cos5i.jpg

206y64g.jpg

fnwy1e.jpg

2udztxu.jpg

2drdnag.jpg

Tak mniej więcej to wygląda, dodam że auto nie widziało jeszcze pasty polerskiej

angfnn.jpg

x273bc.jpg

2uf8rw4.jpg

2uic9xi.jpg

23h2lbb.jpg

11v723o.jpg

biding i sziting :D

14d0t44.jpg

6on0ps.jpg

fkxmzc.jpg

ome8j.jpg

4rt409.jpg

1o2243.jpg

o9qolf.jpg

mwyxi0.jpg

b5smxx.jpg

2mms4dv.jpg

122z2c3.jpg

 

Czas na moje obserwacje których ze względu na kiepski sprzęt i brak umiejętności nie sposób przedstawić na fotkach.

Ciecz o rzadkiej konsystencji, koloru białego, bezwonna nie napawa optymizmem przed testem. Jednak ciekawość i dobre opinie o marce nie pozwalały mi rzucić w kąt tej próbki. Wiec jedziemy z koksem. Autem testowym jest mój dupowóz roboczy.

Aplikacja: zalecenia są aby używać 2 fibr, osobiście uważam że najlepiej jest mieć 3 sztuki.

Produkt moim zdaniem nie jest zbyt user friendly. Aplikacja wymaga czasu po pierwsze produkt jest strasznie tępy przy bardziej obfitym zlaniu powierzchni, mikrofibra dosłownie roluje się a aplikator gąbkowy staje w miejscu. Przy docieraniu z poślizgiem jest znacznie lepiej, jednak trzeba znacznej uwagi ze względu na pojawiające się holosy. Być może wpływ na aplikację i dotarcie miała temperatura która oscylowała w okolicach siedmiu kresek. To by było na tyle z minusów o ile w ogóle nimi są.

Czas na plusy. Wygląd lakieru po woskowaniu jest mega, pięknie wyciągnięte ziarno, świetna szklistość. Gładkość lakieru raczej przeciętna. Jednak to co jest największym atutem tego produktu to odpychanie wody które jest na niewyobrażalnym poziomie. Żadne BSD, Armory czy inne mi znane nie są w stanie dorównać fo'show w tym aspekcie. Fotki być może tego nie oddają jednak musicie mi uwierzyć na słowo. Mało co mnie jest w stanie zaskoczyć ale tutaj byłem pod ogromnym wrażeniem. Trwałość produktu będzie sprawdzona a aktual znajdzie się w tym temacie. Dziękuję za uwagę a chłopakom z ShinigCar za możliwość przetestowania świetnego produktu.

Polecam wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląd lakieru po woskowaniu jest mega, pięknie wyciągnięte ziarno, świetna szklistość. Gładkość lakieru raczej przeciętna. Jednak to co jest największym atutem tego produktu to odpychanie wody które jest na niewyobrażalnym poziomie.

 

Dziękuję Tadek za spostrzeżenia.

Śmiało możemy powiedzieć, że Fo'Show zaskoczył Nas swoimi właściwościami.

Wielu klientów w kontakcie zwrotnym potwierdziło, że ich lakier po użyciu Fo'show tak dobrze jeszcze nie wyglądał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MsMajor, w mojej ocenie produkt jest bardzo wydajny.

Opakowanie 500ml, które posiadam osobiście nie chce się skończyć od ponad miesiąca, użytkowane osobiście i testowane przez kilka innych osób ;)

 

e36ace, zapewne też coś napisze w tej kwestii.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
produkt ciekawy szkoda tylko że są jednak ceregiele z aplikacją. Jestem przyzwyczajony do pryśnięcia, przetarcia i mamy efekt tu trzeba sie troche bardziej przyłożyć

Być może to co napisałem może odstraszać, jednak bez przesady nie potrzeba godziny na aplikację co nie zmienia faktu że praca jak z qd to nie jest. Mnie osobiście tak zainteresowal ten produkt że przymierzam się do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fo'Show po użyciu ma specyficzną postać (na zdjęciu poniżej) i po prostu należy go dobrze rozprowadzić, ot cały "problem" ;)

8240a0db06ac.jpg

 

..ale myślę, że efekt po aplikacji cały ten proces wynagradza :good:

39ea22b48b81.jpg

 

ps.

e36ace, nie wyświetla się zdjęcie z edytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nie wyświetla się bo wczoraj jakiś problem z hostingiem był może dzisiaj się uda.

Trwałość oczywiście będę testowal a edytki wklejał. Kilometrów przybywa, ciągle pada wiec wosk lekko nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Hej. I jak sprawuje się wosk? zastanawiam się nad nim i ciekaw jestem co i jak

Jak na razie żyje i ma się całkiem nieźle, fotek niestety brak. Przy okazji mycia coś pstrykne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Mija 2 tygodnie od aplikacji, zaliczyłem bezdotyk i jestem w szoku. Krople i odpychanie wody niemal jak w dniu aplikacji a na dodatek pomęczyłem wosk szamponem z myjni. Fotek niestety nie mam ponieważ zapomniałem telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija 2 tygodnie od aplikacji, zaliczyłem bezdotyk i jestem w szoku. Krople i odpychanie wody niemal jak w dniu aplikacji a na dodatek pomęczyłem wosk szamponem z myjni. Fotek niestety nie mam ponieważ zapomniałem telefonu.

 

... a łatwych warunków nie ma (ze względu na zmienną pogodę i temperatury).

 

Ja ten produkt obserwowałem wcześniej ponad 6 tygodni i nadal ładnie się trzymał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Łatwych warunków nie ma bo nawet sól już była grana nie wspominając o deszczu i przejechanych ladnych kilkuset kilometrów. Osobiście jestem pod wrażeniem. Nasuwa mi się pytanie. Skoro szybki wosk tak daje radę to jak sprawują się droższe woski tej marki?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.