Skocz do zawartości

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
szukam czegoś raczej żeby zabezpieczyć opone przed starzeniem się i pękaniem nowa opona co polecacie w miarę coś niedrogiego :-)

 

Wypróbuj najnowsza wersje dressingu od Shiny:

http://www.deepgloss.pl/pl/p/Shiny-Gara ... 500ml/1277

 

Wcześniej dobrze wyczyść oponę, np.:

http://www.deepgloss.pl/pl/p/ADBL-Tire- ... 500ml/1389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupił mi ostatnio tesc jakis preparat za pare zł o nazwie opona firmy frog.myśle ze nie mam nic do stracenia,sprawdze.opony umyte na bezdotyku..psik na gabke,roztarte na opone i :).szok.nablyszcza i przyciemnia mega.co do trwalosci przezylo plukanie bezdotyku i dwa deszcze ńo i mgle co rano bo auto pod chmurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy mógłby ktoś z Was napisać jak wypada SG Back2Black TTD na tle Endurance od Megsa? Chodzi mi trwałość, bo z tego co czytałem to SG pozostawia bardziej satynowy efekt. Kończy mi się Gyeon Tire, a teraz chcę spróbować któregoś z powyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda opona po dokładnie 18 dniach zaaplikowana SG B2B, opony przed aplikacją przygotowane SG Pure Tire Cleaner.

Przez te 18 dni, samochód był eksploatowany w ciągłym deszczu. Mega plus za wydajność, robię trzy komplety opon B2B i z butelki nie wiele ubywa.

http://pokazywarka.pl/agnbuv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie zauważyłem żadnych znaczących różnic pomiędzy B2B a Endurance. Aktualnie używam tego pierwszego i po odpowiednim przygotowaniu opony (ADBL T&R Cleaner) w umierkowanych warunkach trzyma się około 2-3 tygodnie, ale nawet po tym czasie opona nadal jest ładnie przyciemniona i nadal odpycha wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę jakiś specyfik w formie rzadkiej cieczy który trzyma podobnie do endurance. Nie ma znaczenia dla mnie czy będzie mat czy połysk. I to i to mi się podoba. Byle by dobrze trzymał. Od razu zaznaczam że Geyona próbowałem i mi nie podszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam gyeon tire. Porównywałem z gtechniq T1i bardziej mi podszedł gyeon. Na dobrze doczyszczonej oponie trzyma bardzo długo i zauważalnie odżywia gumę. Kropelkuję również bardzo dobrze

 

3.jpg

20150725_142656.jpg

20141007_141110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.