Skocz do zawartości

CarPro PERL


Pimps

Rekomendowane odpowiedzi

To wiem. Chodzi mi o ten Piktogram, czy rzeczywiście jest się czego bać. Zrobiłem nim kilka aut w środku, a potem postraszono mnie, że to nie jest produkt do tego i go odstawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MMCzysci napisał:

A ja dalej się nie dowiedziałem, można Perla do środka bez obaw, czy nie?

wrzuciłem post wyżej kartę charakterystyki teraz czekamy aż przyjdzie ktoś mądry i nam to wyjaśni 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Testuję Perla bez rozcieńczenia na oponach i o ile wygląd jest ok to trwałość słaba, po tygodniu nie było po nim śladu. W ostatni weekend nałożyłem na przednie koła Perla, a na tylne Endurence, który po 1-2 dniach już tak nie błyszczy,, zobaczymy który dłużej pociągnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, blazej said:

Testuję Perla bez rozcieńczenia na oponach i o ile wygląd jest ok to trwałość słaba, po tygodniu nie było po nim śladu. W ostatni weekend nałożyłem na przednie koła Perla, a na tylne Endurence, który po 1-2 dniach już tak nie błyszczy,, zobaczymy który dłużej pociągnie. 

Hm PERL nigdy nie był mistrzem trwałości... Ale żeby tak po tygodniu znikać. Ciekawe 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
37 minut temu, lukeu napisał:

@xadamx no właśnie kończe 5l i też mam wrażenie, że mógłby być mocniejszy. Coś polecisz z doświadczenia?

Ja wróciłem do RRC Tire cleanera. Jest śmiesznie tani i skuteczny. Na allegro 1l. kosztuje niecałe 17zł ze smartem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 22.11.2020 o 21:54, AudiBlask napisał:

Z grupy carpro wyczytałem o stężeniu 1:62 jako QD do wnętrza, zrobiłem mix ech2o i perla w stosunku 1:50 i nawet fajnie to działa, z nudów pobawiłem się trochę... Dywaniki odświeży, pod maską również, nawet jako QD do opon. Produkt jak dla mnie rewelacyjny 👍 

wybacz odkop 😄  do tego QD dałeś po równo ech2o i perla, a następnie 1:50 z wodą? czy w miarę użytkowania zdawało to egzamin, czy szkoda czasu na eksperymenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik dałem po 20ml obu produktów na litr wody 🙂

jak masz ech2o i perla to śmiało sobie wypróbuj. Bardzo fajnie działa , przestałem używać bo nie umiem się ograniczyć do jednego lub dwóch produktów 🤣

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AudiBlask napisał:

@rombinik dałem po 20ml obu produktów na litr wody 🙂

jak masz ech2o i perla to śmiało sobie wypróbuj. Bardzo fajnie działa , przestałem używać bo nie umiem się ograniczyć do jednego lub dwóch produktów 🤣

Dzięki. Ja z kolei jestem zafascynowany wszechstronnością i w sumie ekonomicznością tych produktów. Do tego fajnie pachną. Nie lubię połysku, więc takie delikatne przyciemnienie to dla mnie max. Będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.