Skocz do zawartości

Zestaw dla amatora.


GreQu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 931
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Potrzebuje pomocy w kompletowaniu zestawu.

Musze zrobic korekte na dwoch autach.

Volksvagen Scirocco 09r. Bialy lakier (Candy White)

Mercedes CLK 01r. Bordowy metalik

 

Mycie:

 

Rekawica Megsa jest.

Glinka Valet pro niebieska

Iron Off

Pickebrot

Co polecacie na opon? aby je troche przyczernic?

 

Korekta:

Menzerna 400. 2500, 4000. Moze byc?

Talerze BP: Flexi te żółte 75mm i 125mm

Pady mysle nad NAT? Tylko jakie i ile? Lakier raczej twardy bo VAG. Nie wiem ile ich potrzebuje bo nigdy jeszcze nie polerowalem :) Prosze o porade.

IPA

Cleaner, moze Lime Prime? czy Lime Prime Lite? Czytalem tez cos o SRP. Co radzicie?

 

Wosk:

Nie wiem czy jest sens inwestowac w jakis super letni wosk kiedy auto jest białe? Nie bedzie tak ze obojetne czy naloze 1000p czy jakis Natty's White to bedzie to samo?

 

Moze DJ White Diamond Hard Wax?

A na CLK DJ Purple Haze?

 

Srodek:

 

Mam APC Nielsena Cyclone wiec sobie go porozcienczam.

Obecnie mam Natural looka ale pozostawia mi zbyt blyszczaca powierzchnie.

Moze Sonax Xtreme Cocpit mat?

 

Fibry, gabki, rekawice, wiadra, pedzelki juz mam.

 

Dzieki bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas TDI Pod wosk mozesz dac np Dodo Juice, cos z Duraglossa. Co do skory, zalezy jaki efekt chcesz otrzymac, na szyby wystarczy niewidzialna wycieraczka. Ogolnie poczytaj sobie dzial 'Testy', tam na pewno znajdziesz cos dla siebie :)

 

Mam w domu DG #652 będzie dobry pod podany w zestawie wosk?

Co do skóry to chciałbym efekt jakiejś satyny , nie lubie jak świeci się deska albo fotele...

Do szyb mam NW Rain-x , przydał by się jakiś płyn do szyb albo inny specyfik co by smug nie zostawiał ;/

 

Generalnie reszta podana mogła by być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o prosty zestaw do mycia auta dla amatora. Nie mam zielonego pojęcia o profesjonalnym myciu i czyszczeniu. Nie mam jednocześnie tak wiele czasu aby myć auto cały dzień. Dlatego tez prosze o prosty zestaw do mycia auta. Jest to e90 poliftowe. Do tej pory jeździłem na myjnie samoobsługową.

 

Generalnie chodzi mi o:

Dobry szampon (dawniej używałem jakiś biedronkowy), rekawice lub gąbki do mycia. Bardzo drażnią mnie białe plamy po myciu - zacieki jak łatwo je usunąć bo wycieranie do sucha mimo wszystko tak w 100% się nie sprawdza tak jakbym oczekiwał. Może jakiś wosk dla amatora? (Czytałem dużo o jeszcze o glinkach itd i innych zabiegach - raczej chcciałbym to zostawić na później i w tej chwili nawet nie mysle o tym)

Kolejna sprawa to zestaw do utrzymania lśniących felg prosty w użyciu. (Były strasznie zasyfione ale po zużyciu całej butelki IronX wyglądaja jak nowe i chce ten efekt utrzymać).

Kolejna sprawa to utrzymanie wnętrza (tzn tapicerka plastiki itd ma być prosty w użyciu - w poprzednim aucie dawno temu używałem plaka, ale nawet ja doszedłem do wniosku, że to tandeta świecąca sie jak psu jaja).

Następnie utrzymanie czystości szyb, co używać. Problem robactwa na lakierze czym to łatwo usuwać i skutecznie.

Rysy na lakierze - mam kilka i mnie drażnią czy są jakieś preparaty lepsze od K2 ultracut bo ten jednak nie bardzo działa na twardy lakier bmw i jeszcze pozostawia białe smugi utrzymujące się po umyciu... czym te smugi usunać?

I ostatnie 2 pytania:

IronX się skończył a mam jeszcze zestaw zimowych alu do wyczyszczenia... czy jest coś lepszego? albo równie dobrego a tańszego? Generalnie mimo wszystko nie działa aż tak pięknie i łatwo jak na filmikach.

Mam też starego dziadka (astra I do zadań specjalnych) w której drażni mnie brudny silnik... jaki prosty a dość skuteczny preparat na to?

 

Proszę o porady. Preparaty mają być przede wszystkim łatwe w stosowaniu i spełnić oczekiwania o których pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytet to glinka jak nie była robiona a na pewno nie była -robota glinką to około 30 min więc tyle czasu znajdziesz :)jako poślizg woda z odrobiną szamponu samochodowego a jak to zrobić masz na forum lub są filmiki na youtube

Jeśli chcesz konkretnie coś zrobić to niestety raz się musisz poświęcić na parę godzin a potem tylko co jakiś czas cleaner i wosk wystarczy + jakiś sensowny QD po myciu samochodu.

1.Glinka np. popularna valet pro yellow clay bar

2.Szampon np. coś od Shiny garage-ważne żeby szukać czegoś z miare neutralnym PH żeby nie zjadało ci wosku zbyt szybko :)

3.Rękawica dość droga ale stosowana tu przez wielu to Carpro wool wash mitt, możesz też kupić inną tańszą ta to tylko propozycja.

4.Felgi tuga zielona

Co do wosku i cleanera + jakiś Quick detailer to czytaj dział "testy -z zewnątrz"

lub dział woskowanie lakieru i wybierz co ci najbardziej odpowiada bo każdy woli inny efekt jak i rozbieżność cen jest duża.

5.Szyby- po porządnym umyciu zastosuj AutoGlym Car Glass Polish

Jeżeli chodzi o rysy na lakierze to wiele nie zdziałasz bez maszyny ale jak lubisz machać ręką bo nie masz innego wyjścia z racji braku w/w, to Meguiar's ultimate compound + aplikator 3 color -do tego środka używamy strony twardej żółtej po wypolerowaniu przetrzeć fibrą a jak chcesz być mega pewny czy usunąłeś a nie zamaskowałeś to IPA z wodą destylowaną 1:1.

Resztę doczytaj na forum bo ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sitri, 4000 zbędna, 500 i 2500 starczą. Cleaner weź delikatnie ścierny i wyciągniesz nawet coś, co zostawisz po 2500. Ja uzywałem zawsze padów 3M na Sirku, ale to był metalik. Chyba ze wolisz zrobic i etap z 4000 jeśli nie masz pewności.

 

Do plastików NL średnio się nadawał, najlepiej wyglądał Vinyl, dawał fajny satynowy efekt. Do opon w zależności od pożądanego efektu, od błyszczącego Endurance, po satynowy Pneu, w dziale testy masz kilka produktów opisanych.

 

Na forum Sciro-Clubu tez jest duży temat o detailingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednocześnie też się wtrącę. Posiadam Corse C GSI - czarną. Z racji że pogoda coraz ładniejsza pora zadbać o wygląd. Polerki mechanicznej nie posiadam więc pozostają mi manualna polerka ręką :D Samochód prawdopodobnie nigdy nie przechodził zabiegów upiększania itd. Zwykłe mycie szamponem z woskiem. Chciałbym go oczyścić, przygotować, wyciągnąć głębie i utrzymać ten efekt (wosk). Wstępnie chciałbym zająć się wyglądem z zewnątrz. Z racji że to moje pierwsze boje mile widziane testery. Wosk wybrałem - FK 1000P wydaje się najlepszy. Glinkowanie też raczej obowiązkowe - BILT HAMBER AUTO CLAY wydaje się sensowny tylko szkoda że nie ma 100g bo 200g wydaje się 'dosyć' sporą porcją na START. Chciałbym się zmieścić w takim pakiecie na start w kwocie ok 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko do tej kwoty bo glinka to nie wszystko,jeszcze jest smoła,opiłki etc.Niemniej jednak glinke 100g masz od Valet pro -yellow.Wosk weź tester na lato dodo juice purple haze .To masz już prawie 70 zł a gdzie coś do polerki,fibry,aplikator i cała reszta...Sam Megs UC z aplikatorem to ~80 zł...Glinka i sam wosk mija się z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby zwiększyć ten budżet do 150-200? Chodzi mi o zestaw budżetowy z racji że to mój poczatek. A gdyby: mycie szampon z woskiem i 2 wiadra, czyszczenie decabit i glinka, opony Finish Kare Top Kote Anti-Static Protectant & Tire Dressing tester, a porównanie wosku fk a dodojuice? Czym dodatkowo uzupełnić taki zestaw?

 

P.S Jeśli jest tutaj ktoś kto znajdzie chwilę i chętnie udzieli wskazówek na start zapraszam na PW. Śląsk pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na felgi proponuje alumax koncentrat za 20 zł 1 litr dobrze domywa felgi po sezonie zresztą zobacz sam na tym filmiku:

 

a do bieżącej pielęgnacji coś od shiny garage lub megsa, sonax też daje ładny blask felg porównaj co będzie dla ciebie najlepsze stosunek ceny do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Na wstępie napiszę, że zaczynam przygodę i szukam zestawu budżetowego (na start). Więc raczej mniejsze ilości niż od razu duże. Pianownicy i polerki nie posiadam, więc piana i korekta maszyną raczej nie wchodzi w grę. Chodzi mi o oczyszczenie, odżywienie i nabłyszczenie lakieru. Ogólny dobry wygląd i połysk. Samochód: Corsa C GSI CZARNA. Lakier posiada lekkie powierzchniowe rysy – w jaki sposób je maskować ? Głównie chodzi mi o lakier/karoserie. APC i wnętrze na razie zostawiam. Część niżej wymienionych kosmetyków mogę mieć w mniejszej ilości (testery) więc prosiłbym o jakąś miarę ile czego potrzebuję np. na pierwsze 5 pełnych zabiegów.

 

*Mycie :

-Szampon Shiny Garage Slee&Bubbly

(samochód był myty szamponem AUTOLAND z woskiem)

 

*Czyszczenie:

-Smoła: Shiny Garage New T&G

-Zanieczyszczenia: SHINY GARAGE IRON OFF BLEEDING new V3

-Glinka: VALETpro YELLOW/BLUE CLAY BAR ( która lepsza dla mnie?)

 

*Cleaner / AIO / Politura:

- ValetPRO Achilles Pre czy

- MENZERNA One Step 3in1 (AIO) czy

- AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH SRP

 

Jaka jest między nimi różnica ? Co będzie najlepsze ?

 

*Wosk:

-DODO JUICE PURPLE HAZE 30 ML lub Zymöl Carbon 30ML (od użytkownika na forum)

 

*Opcjonalnie: OPONY: (NIELSEN BRILLANCE czy coś innego ?)

 

Czy można go używać do plastików zewnętrznych ? Listwy itd. ?

 

Jakie akcesoria, aplikatory, mikrofibry itd. jeszcze potrzebuję ? Pamiętajmy że to budżetowy zestaw na start (cena/jakość). Czegoś brakuje w tym zestawie ? Coś warto podmienić czymś innym ? Proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Tak czytam i czytam.. w końcu się zarejestrowałem, bo kto pyta nie błądzi.

Samochód: w212 lift- z salonu -mam go kilka miesięcy -kolor czarny metalic (czerń obsydianu). Lakier w b.dobrym stanie, choć pod słońce widać takie koliste ryski. Samochód myty dotychczas na samoobsługowych myjniach z wykorzystaniem chemii, która tam występuje. Chodzi mi o oczyszczenie i uzyskanie fajnego efektu na lakierze - głębokiej czerni - w miarę możliwości likwidacja/zamaskowanie tych rysek - no tak żeby ten samochód wyglądał!!!

Dodatkowo coś na szyby, opony i alufelgi. Środek auta jest prawie nowy, więc mikrofibra i zapach wystarczą. Ew. coś na usunięcie śladów paluchów na karbonie.

Jakoś nie mogłem nic znaleźć w proponowanych na forum gotowych zestawach, a zestawy proponowane przez kolegów są tak indywidualne, że i ja spróbuję coś wykombinować.

Na początek mam: myjkę ciśnieniowa Karcher z pianownicą i podajnikami chemii. Kupiłem z rozpędu glinkę ValetPRO CLAY BAR jest plac/garaż, bieżąca woda i mam ... chęci

Myślę, że jeszcze za wcześnie na korektę lakieru, prace raczej ręcznie.

1.Mycie

piana aktywna ValetPRO pH Neutral Snow Foam 5L - 5l

szampon shiny garage orange car shampoo 5 l

2. oczyszczanie

glinka

ew. Prickbort MAC 124 do asfaltu i smoły

3. Cleaner

Zymöl HD-Cleanse 250ml

 

4. Wosk

Zymol Carbon Wosk Carnauba

ew.Poorboy's NATTY's Paste Wax Red

ew. COLLINITE 476S

Chodzi o łatwośc nakładania i polerowania

 

5. Felgi

np. Tenzi PRIX / ew. Tuga Aluminium Teufel

5. Opony

np. Nielsen Brillance

6. szyby

Shiny Garage Perfect Glass Cleaner

 

Oczywiście ręcznik, rękawiczka wełniana, ściereczki, aplikator i nieśmiertelne 2 wiadra.

No chyba tyle. Może jakieś podpowiedzi czy sugestie. No i proszę podpowiedzieć czy do tego lakieru to wosk naturalny? a może jakiś syntetyczny? A może skoro nie robię korekty lakieru to zupełnie inny zestaw? Pomóżcie koledzy, bo aż szkoda auta na kolejną porcje rysowania. Ponad 30 lat jestem kierowcą ale w tym przypadku sam sobie nie poradzą. No i żeby tak gdzieś w 5 stówach się zmieścić - bo zona mnie zamorduje :zly: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sewes, Do platików kup np. SHINY GARAGE JET BLACK TRIM RESTORER. Świetny stosunek jakość/cena. NIELSEN BRILLANCE nie używałem więc się nie wypowiadam.

Potrzebujesz jeszcze APC do mocniejszych zabrudzeń/trudno dostępnych miejsc.

Z akcesoriów potrzebujesz mikrofibry, pędzelki, aplikatory, ręcznik do osuszania i jakąś rękawicę z mikrofibry do mycia.

ValetPRO Achilles Pre to cleaner który stosujesz przed woskiem, a AIO to "mleczko" polerskie. Coś zupełnie innego.

Może jeszcze coś na szyby np. RainX

 

-- 13 maja 2015, 09:19 --

 

gredon, dorzuć do oczyszczania jeszcze IronOff'a.

Wybór wosków jest ogromny, Zymol to półka wyżej niż Colli czy Natty's.

APC + pędzel do mocniejszych zabrudzeń/trudno dostępnych miejsc.

W MB masz sporo detali/chromów to może kup ZYMOL DETAIL WAX.

No i coś do tworzyw wewnątrz np. AUTOGLYM VINYL & RUBBER CARE albo ZYMOL VINYL CONDITIONER.

Nie wiem jak tam z plastikami w MB na zewnątrz. W razie czego SHINY GARAGE JET BLACK TRIM RESTORER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Toster.

Zymol wosk i cleaner już kupiony.

Ręczniki i rękawica też.

No właśnie martwią mnie te chromy. Jest tego na zewnątrz mnóstwo. Zwłaszcza wyloty wydechów, które są zintegrowane ze spoilerem. One strasznie się brudzą.

Czy APC nie zmatowi mi chromów? Bo byłaby lipa?

Pozdrawiam Grudziądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pacjent bmw e36 kolor dunkelblau ( ciemny granat ) większość ori lakier ale kilka elementów będzie lakierowane w niedalekiej przyszłości . Więc chciał bym przeprowadzić całkowitą korektę maszyną (moja pierwsza polerka ) i tu mam też pytanie czy pady (gąbki) farcela nadadzą się czy kupić coś lepszego ??? . Chcę coś na początek bez szaleństw cenowych ale jak coś jest lepszego w podobnej cenie mogę trochę dopłacić . Po długim czytaniu forum wybrałem taki zestaw .

 

To tak do polerki

Pasty MENZERNA Fast Gloss FG 400 43 zł / MENZERNA Power Finish PF 2500 40 zł /MENZERNA Super Finish SF 4000 43 zł

 

Mycie auta

Szampon : Shiny Garage Strawberry Car Shampoo 18,6 zł lub Shiny Garage Orange Car Shampoo 14 zł ( jest jakaś różnica poza ceną ?

Glinka : ValetPRO Orange Clay Bar 33 zł

Usunięcie smoły : Shiny Garage New T&G 30 zł lub PrickBort Mac 35zł ( jest może coś lepszego?)

IPA : IPA - Izopropanol 100ml 5 zł lub wezmę dużą puszkę

Politura POORBOY'S WORLD Black Hole 24 zł

Cliner : i tu nie wiem co kupić bo ta politura co jest wypisana wyżej jest napisane że czyści więc nie wystarczy tylko ona ?

Wosk : FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax 25 zł ( Jest coś lepszego w tej cenie na ile aut starczy taki 59 ml tester ? )

 

 

Wnętrze ( czarne )

 

Dressing : POORBOY'S WORLD Natural Look 24 zł

APC Shiny Garage Lime APC 1L 23zł ( na foto w aplikatorze trzeba go rozcieńczać ? )Shiny Garage Pink APC 1L 23 zł ( na zdjęciu w butelce )

 

Coś do skóry ( siedzenia pół skórzane trochę zniszczone )

Zabezpieczenie : Effax Leder Balsam 50ml 10 zł ( pewnie bez szału ale zawsze lepsze to niż nic)

Renowacja skóry : Colourlock Zestaw tonujący do renowacji skóry 40zł

 

No i oczywiście kilka drobiazgów

Meguiar's Soft Foam Applicator Pad 3 x 7,5zł

ShiningCar Spray + Bottle 250ml 5zł

 

Co powiecie na taki zestaw ? Na zewnętrzne plastiki opony i szyby na razie odpuszczę przy następnym zamówieniu kupię :)

 

Bez zniżek wychodzi prawie 400 zł może dało by się coś zmienić na coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timo 1

Szampon : Shiny Garage Strawberry Car Shampoo 18,6 zł lub Shiny Garage Orange Car Shampoo 14 zł ( jest jakaś różnica poza ceną ?

 

Z tego co pamiętam SG pisało, że Strawberry jest to szampon do regularnego mycia a Orange to szampon do mycia z grubsza tzn. przed/po dekontaminacją itd. dlatego, że ma niską cene.

 

Jak jest w praktyce to nie wiem, zapewne oba nadają się do regularnego mycia. Ja natomiast używam Sleek&Bubbly i warto było dopłacić kilka zł za ten szampon. Jestem mega zadowolony i na tą chwile nie zamierzam zmieniać szamponu :)

 

 

Usunięcie smoły : Shiny Garage New T&G 30 zł lub PrickBort Mac 35zł ( jest może coś lepszego?)

 

Miałem problemy z T&G i teraz używam Prickbort mac 124 i jestem zadowolony. Co do T&G to po prostu porobiło mi wżery elementach plastikowych, nie które udało się odratować a na nie których wżery zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG jakiś czas temu dokładnie tłumaczyło jakie są różnice między ich szamponami

Jakie są różnice między naszymi szamponami i który wybrać.

Poniżej wyjaśnienie.

Każdy z naszych szamponów jest bezpieczny dla wosków, nie narusza ich.

Orange Shampoo to podstawowy szampon z naszej oferty, charakteryzuje się najlepszymi właściwościami myjącymi, jest on też najmniej skoncentrowany, ok 60ml na 10L wody. Ze względu na właściwości myjące i cenę zalecamy stosować go w przypadku mycia lakieru np. przed dekontaminacją lub kiedy lakier jest bardziej zabrudzony niż zwykle.

Strawberry Shampoo półka wyżej niż szampon Orange, lepsze właściwości pieniące i większa wydajność 40-50ml na 10L wody. Strawberry ma również bardziej intensywny zapach od szamponu Orange. Zalecamy do regularnego mycia.

Pink Gloss Shampoo jedyny w naszej ofercie szampon z dodatkiem wosków i polimerów. Wyraźniej podkręca kolor i głębie lakieru. Zalecamy stosować go w celu szybkiego podbicia koloru, w momencie kiedy wcześniej zaaplikowany wosk powoli znika z lakieru lub stosować na lakier pozbawiony wosku.

Sleek&Bubbly Shampoo to topowy produkt w naszej ofercie. Dzięki wyjątkowo dużej koncentracji środków piennych i powierzchniowo czynnych, gwarantuje najlepszą pianę, poślizg podczas mycia i brak waterspotów kiedy produkt zaschnie na lakierze. Intensywny zapach uprzyjemnia pracę z tym produktem. Warto go stosować jeżeli masz nałożony wosk i zależy Ci na największej przyjemności mycia. Jest również najbardziej skoncentrowanym szamponem w naszej ofercie już 30ml na 10L wody w zupełności wystarczy aby cieszyć się obfitą pianą i przyjemnym zapachem.

Źródło https://www.facebook.com/shiny.garage/p ... 8147678860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Witam pacjent bmw e36 kolor dunkelblau ( ciemny granat ) większość ori lakier ale kilka elementów będzie lakierowane w niedalekiej przyszłości . Więc chciał bym przeprowadzić całkowitą korektę maszyną (moja pierwsza polerka ) i tu mam też pytanie czy pady (gąbki) farcela nadadzą się czy kupić coś lepszego ??? . Chcę coś na początek bez szaleństw cenowych ale jak coś jest lepszego w podobnej cenie mogę trochę dopłacić . Po długim czytaniu forum wybrałem taki zestaw .

 

To tak do polerki

Pasty MENZERNA Fast Gloss FG 400 43 zł / MENZERNA Power Finish PF 2500 40 zł /MENZERNA Super Finish SF 4000 43 zł

 

Mycie auta

Szampon : Shiny Garage Strawberry Car Shampoo 18,6 zł lub Shiny Garage Orange Car Shampoo 14 zł ( jest jakaś różnica poza ceną ?

Glinka : ValetPRO Orange Clay Bar 33 zł

Usunięcie smoły : Shiny Garage New T&G 30 zł lub PrickBort Mac 35zł ( jest może coś lepszego?)

IPA : IPA - Izopropanol 100ml 5 zł lub wezmę dużą puszkę

Politura POORBOY'S WORLD Black Hole 24 zł

Cliner : i tu nie wiem co kupić bo ta politura co jest wypisana wyżej jest napisane że czyści więc nie wystarczy tylko ona ?

Wosk : FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax 25 zł ( Jest coś lepszego w tej cenie na ile aut starczy taki 59 ml tester ? )

 

 

Wnętrze ( czarne )

 

Dressing : POORBOY'S WORLD Natural Look 24 zł

APC Shiny Garage Lime APC 1L 23zł ( na foto w aplikatorze trzeba go rozcieńczać ? )Shiny Garage Pink APC 1L 23 zł ( na zdjęciu w butelce )

 

Coś do skóry ( siedzenia pół skórzane trochę zniszczone )

Zabezpieczenie : Effax Leder Balsam 50ml 10 zł ( pewnie bez szału ale zawsze lepsze to niż nic)

Renowacja skóry : Colourlock Zestaw tonujący do renowacji skóry 40zł

 

No i oczywiście kilka drobiazgów

Meguiar's Soft Foam Applicator Pad 3 x 7,5zł

ShiningCar Spray + Bottle 250ml 5zł

 

Co powiecie na taki zestaw ? Na zewnętrzne plastiki opony i szyby na razie odpuszczę przy następnym zamówieniu kupię :)

 

Bez zniżek wychodzi prawie 400 zł może dało by się coś zmienić na coś lepszego ?

Jeśli chodzi o gąbki to polecam Roal Pads są w dobrej cenie i trzymają poziom

Z kolei szampon truskawka i pomarańcza to obudwa się średnie moim zdaniem ale jeśli już miałbym wybrać to truskawka lepsza i nie chodzi tu tylko o zapach

Politurę bym sobie podarował robotę zrobbi cleaner i wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.