Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Marros oj maja, maja

Kryman brakuje ksenonow, automatycznej klimy i pompowanych foteli z przodu, tak poza tym to wszystko co bylo dostepne na tamte czasy, co do C klasy to nie do konca takie golasy bo wszytskie w standardzie mialy klime, 4x elektryczne szyby, elektryczne lusterka, gdzie w bmw3 czy a4 b6/b7 trzeba bylo doplacac

piotrek305 2004rok, 220k km


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zglebionych cliówek - pasja pasją, ale nie dalej jak wczoraj wróciłem z Roztocza, gdzie pojechałem samochodem z fabrycznym zawieszeniem, ale relatywnie niskim (New Beetle) i w sytuacji, kiedy co chwilę obawiałem się o uszkodzenie czegoś w nim, nie wyobrażam sobie pojechania tam takim. :) Np. droga wojewódzka (!) z Józefowa do Zwierzyńca to jest jakaś tragedia - dziura na dziurze, zdarzało się, że przy 70 km/h dobijał mi amortyzator z przodu, chociaż próbowałem jak mogłem zapobiec wjeżdżaniu w nierówności. Dojazd do pensjonatu to był ponad kilometr przez las, piach i dziury nieraz po 30 cm. Miałem lekko uwaloną osłonę silnika z tyłu, teraz aż boję się pod auto zaglądać. W ramach odreagowania od razu po przyjechaniu zorganizowałem sobie myjnię na podwórku. :D Także dobrze jest, jak się mieszka gdzieś na cywilizowanym obszarze i jeździ po równych drogach w mieście. Gorzej, jak się wybierze w jakieś biedniejsze albo bardziej dziewicze tereny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michał126 napisał:

Co do zglebionych cliówek - pasja pasją, ale nie dalej jak wczoraj wróciłem z Roztocza, gdzie pojechałem samochodem z fabrycznym zawieszeniem, ale relatywnie niskim (New Beetle) i w sytuacji, kiedy co chwilę obawiałem się o uszkodzenie czegoś w nim, nie wyobrażam sobie pojechania tam takim. :) Np. droga wojewódzka (!) z Józefowa do Zwierzyńca to jest jakaś tragedia - dziura na dziurze, zdarzało się, że przy 70 km/h dobijał mi amortyzator z przodu, chociaż próbowałem jak mogłem zapobiec wjeżdżaniu w nierówności. Dojazd do pensjonatu to był ponad kilometr przez las, piach i dziury nieraz po 30 cm. Miałem lekko uwaloną osłonę silnika z tyłu, teraz aż boję się pod auto zaglądać. W ramach odreagowania od razu po przyjechaniu zorganizowałem sobie myjnię na podwórku. :D Także dobrze jest, jak się mieszka gdzieś na cywilizowanym obszarze i jeździ po równych drogach w mieście. Gorzej, jak się wybierze w jakieś biedniejsze albo bardziej dziewicze tereny...

Michał jakbyś napisał do ludzi mieszkających na Roztoczu to byś uniknął tego, w dodatku pewnie jakieś piwko albo i coś mocniejszego by pękło, nie ładnie nie ładnie :tongue::tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Michał126 napisał:

Co do zglebionych cliówek - pasja pasją, ale nie dalej jak wczoraj wróciłem z Roztocza, gdzie pojechałem samochodem z fabrycznym zawieszeniem, ale relatywnie niskim (New Beetle) i w sytuacji, kiedy co chwilę obawiałem się o uszkodzenie czegoś w nim, nie wyobrażam sobie pojechania tam takim. :)

Dokładnie, z później toczy się taki 20km/h na najtańszym gwincie za parę stówek w obawie, ze się coś urwie w dodatku z debilną naklejką na klapie w stylu "nie trąb poje$@ bo jade na glebie" i każda studzienka to dla niego krater po meteorycie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tommy Lee napisał:

Michał jakbyś napisał do ludzi mieszkających na Roztoczu to byś uniknął tego, w dodatku pewnie jakieś piwko albo i coś mocniejszego by pękło, nie ładnie nie ładnie :tongue::tongue:

Żebym to ja chociaż wiedział... bo z informacji "Województwo: Brak" nie dałem rady rozeznać. :D Ale pewnie jeszcze pojadę popływać na kajakach i pojeździć rowerem ;)

14 minut temu, Pływak napisał:

Dokładnie, z później toczy się taki 20km/h na najtańszym gwincie za parę stówek w obawie, ze się coś urwie w dodatku z debilną naklejką na klapie w stylu "nie trąb poje$@ bo jade na glebie" i każda studzienka to dla niego krater po meteorycie :lol:

Akurat tam nie widziałem aut na glebie - przypadek? Nie sondzem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał126 napisał:

Co do zglebionych cliówek - pasja pasją, ale nie dalej jak wczoraj wróciłem z Roztocza, gdzie pojechałem samochodem z fabrycznym zawieszeniem, ale relatywnie niskim (New Beetle) i w sytuacji, kiedy co chwilę obawiałem się o uszkodzenie czegoś w nim, nie wyobrażam sobie pojechania tam takim. :) Np. droga wojewódzka (!) z Józefowa do Zwierzyńca to jest jakaś tragedia - dziura na dziurze, zdarzało się, że przy 70 km/h dobijał mi amortyzator z przodu, chociaż próbowałem jak mogłem zapobiec wjeżdżaniu w nierówności. Dojazd do pensjonatu to był ponad kilometr przez las, piach i dziury nieraz po 30 cm. Miałem lekko uwaloną osłonę silnika z tyłu, teraz aż boję się pod auto zaglądać. W ramach odreagowania od razu po przyjechaniu zorganizowałem sobie myjnię na podwórku. :D Także dobrze jest, jak się mieszka gdzieś na cywilizowanym obszarze i jeździ po równych drogach w mieście. Gorzej, jak się wybierze w jakieś biedniejsze albo bardziej dziewicze tereny...

 

hahahah, znam to :) odkąd mam prawko to często jeżdżę do Chełma do rodziny właśnie przez Przeworsk->Biłgoraj->Zwierzyniec->Zamość i w marcu stwierdziłem, że na próbę dam się wymanewrować yanosikowi i googlowi :) NIGDY WIĘCEJ, wyprowadził mnie za Zamość na Józefów, a potem na Wole Różaniecką, dziury miejscami takie, że traktorem tylko, a to nazwane drogą wojewódzką :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć bez gwiazdy nie ma jazdy to i ja pokaże swoją damę :D

1502818352_IMG_0416.JPG

1502817929_IMG_0806.JPG
1502817992_IMG_0807.JPG
1502818039_IMG_0808.JPG

ogolnie to przez te dwa lata bardzo się polubiliśmy ale już czas na młodsza siostrę:) i taki gratis z dzisiejszego wypadu nad wodę 

1502818287_IMG_0804.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieszczoch po przejechaniu 1050 km trasa Świnoujście-Filzmoos(Austria) za namową kolegi z forum @vertix poszedł mały mod tzn przyciemnienie szyb.Kolejny to wymiana bądź przemalowanie felunku na czarny a w tle bohaterka 2 planu szefowa wszystkich szefów:biggrin:

78691b606841d899med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie moje auto ale kolor bardzo oryginalny z daleka rzuca się w oczy. Nie chciałem robić obciachu i obmacywać go czy dba o lakier i czy dobrze był położony ... Ale z daleka wygląda bez zarzutu. 3a62e0d9a38530e8a1e1499f0971164f.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.