Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, KapselK napisał:

@Manolito77 nie zbrzydło Ci jeszcze tyle czerni?

Felgi planowałem pomalować w gun metal/tytan ale wolałem zainwestować w dopieszczenie mechaniczne auta - została jeszcze wymiana tylnych łożysk bo już powoli je słychać.

Co do ringow to one na zdjęciach wychodzą takie mocne - w rzeczywistości świecą tak jak fabryczne tylko nie na żółto a w barwie białej co bardziej mi pasuje do ksenonow.

Tylne lampy - tak jak zostało już napisane - co kto lubi. Ja lubię  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manolito77 Mi tam nawet pasuje taki spójny czarny wygląd, szczególnie jeśli auto jest zadbane. Ale jednego nie rozumiem - potrzebny Ci na co dzień ten bagażnik dachowy? Pomijając mój gust, to zwiększa spalanie i powoduje okropny świst na szybszych drogach. A w ogóle to cieszmy się, że świat jest różnorodny i każdy jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, zdanek napisał:

@Manolito77 Ringi i lampy tył to trochę festyn, ale co kto lubi ;)

Nie widziałeś festynu na aucie... :roll: Takie ringi mam oryginalnie w E91, też festyn? :D

 

@Manolito77 mi tam wszystko pasi, tylko felgi bym przemalował bądź zmienił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj zostały kompletnie wyczyszczone felgi od zewnątrz oraz wewnątrz ( deironizacja -> Tar & Glue -> ściąganie kleju z odważników -> IPA ) i finalnie został nałożony na nie wosk Colliente 476s ;)
Foto dam do odpowiedniego tematu

 

Aha, no i nowy nabytek w postaci ADBL QD1 już na aucie :good:

DSC5561jp_qphexep.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KapselK napisał:

QD1 i mazy, serio? :D Latem czy zimą zero problemów miałem.

Normalne pytanie, firma robi produkty raczej pokroju SG - a wiadomo, że SG to środki może ciut wyżej niż K2.

Jeżeli nie ma mazów to po wypsikaniu Megsowego UQD trzeba będzie kupić na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, West napisał:

Normalne pytanie, firma robi produkty raczej pokroju SG - a wiadomo, że SG to środki może ciut wyżej niż K2.

Pisanie że adbl robi chemię pokroju SG jest niepoważne :) tym bardziej jak jeszcze nie używałeś choćby takiego qd1 a już werdykt wydajesz. Adbl w wielu kwestiach przeskakuje megsa o którym piszesz a przynajmniej mu nie ustępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnej opinii, sam powiedziałem, że dam szanse ich QD1.

W każdym razie reszta rzeczy które próbowałem mi nie podeszła, może to kwestia przywiązania do innych marek, a może jestem uprzedzony.

Od SG używam np. piany, wcześniej używałem Magi i jakoś SG teraz kupuje. Także spokojnie, aczkolwiek nie stawiajmy ADBL na równi z Megsem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi88, kończę dyskusję z Tobą. To, że nie stawiam na równi tych producentów nie oznacza, że wypisuje brednie.

To są tylko środki do pielęgnacji samochodów, a mam wrażenie, że odebrałeś to bardzo osobiście.

 

Miłego wieczoru. I przepraszam modów za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak przeanalizować tematy jeszcze z przed roku to okazało by się, że wcale go tak mocno nie poniosło. Jeszcze do niedawna sporo osób podniecało się produktami SG, a nagle stały się beee... Jak do tego doszło? Jakość SG spadła czy może sami użytkownicy stali się bardziej wymagający? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ktoś jak ja zaczynał od produktów CG czy PB i większość czego później testował co notabene tutaj polecano go rozczarowało dlatego osobiście podchodzę mocno sceptycznie do pojawiających się jak grzyby po deszczu marek kosmetyków żeby się nie okazały hitem jednego sezonu ;]

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Rozumiem cie ja w sumie zaczynalem od megsa bo kupilem w Holandii na likwidacji sklepu. Wiec za grosze. Ale z SG mam w sumie 3 produkty co uzywam reszte mi nie przypasowala co nie oznacza ze sa zle. Kazdy producent ma w swojej ofercie cos fajnego, dlatego ja jestem zdania ze od kazdego warto miec cos innwgo a nie tylko uzalezniac sie do jednej marki.  A o nowych co sie pojawiaja po deszczu to ja odpuszcam :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się SG było hitem bo zawsze było troche tańsze niż konkurencja. Teraz bardzo dużo osób kupuje cały arsenał od jednego producenta co widać w dziale mój arsenał, kiedyś różnorodność była większa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Megs u nas byl w cenach z USA, to tez by wszyscy wychwalali w niebiosa... i wtedy w teście UQW by jakoś wygrywał zapewne, bo przecież z półki cenowej niżej. Ja akurat lubie Megsa w dolarowych cenach. W Sobotę kupowane: UQW za $8, Endurance za $8.47, nawet Mothers Mag&alu za $7.20 za tą większą puche, chyba 280g

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.