Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odświeżenie alcantary. Była niedawno prana i zostało trochę kołtunów. Tylko część zebrała golarka. W ruch poszedł drobny papier ścierny. Efekt mnie zadowala.

Przed:

ttKORgY.jpg?1

 

Po:

LuBVytL.jpg?1

 

Przed:

iurfe4D.jpg?1

 

Po:

i4gY55d.jpg?1

 

Zdjęcia gwoździem papiakiem więc nie ma szału.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziś a wczoraj trochę zabawy przy aucie: wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów, wymiana odmy wraz z przewodami(najprawdopodobniej pierwsza od 18 lat), zalanie płukanki, wymiana oleju na 5w40 od LIQUI MOLY, wymiana filtrów oleju i powietrza. Została jeszcze uszczelka pod podstawę filtra oleju, ale to przy następnej wymianie oleju.

 

taki widok zastał mnie po zdjęciu pokrywy :)

V3wOPsW.jpg

 

PS. zna się ktoś na regulacji instalacji gazowej- przyszedł przewód i po podłączeniu zobaczyłem taką mapę:

d7lk57N.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

661989 PS. zna się ktoś na regulacji instalacji gazowej- przyszedł przewód i po podłączeniu zobaczyłem taką mapę:

Mapy w STAGu się rozjeżdżają i jest to normalne. Przy strojeniu mają się pokrywać mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byGucio

Skasuj mapy i zbierz od nowa benzynową i gazową na tej samej trasie w jak najbardziej podobnych warunkach. Wtedy mają się pokryć.

Jak masz INPA to zobacz korekty jak wyglądają, wtedy tez będziesz miał jakiś pogląd jak jest gazu ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.