Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zamierzam zakupić koncentrat płynu do spryskiwaczy Wurth Blitz. Czy z tej aukcji jest ok? w sklepach lokalnych brak w popularnych sklepach internetowych także znaleźć nie potrafię http://allegro.pl/wurth-plyn-do-spryski ... 00613.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj nie ogarniam. Ty 3 razy na rok tylko stosujesz NL jak to ma trwałość do 3 tygodni?

SG robi dobre QD do wnętrza-jest w dziale testy

 

pierwszy raz użyłem PB NL i z założenia zamierzałem robić tak jak napisałeś. wybacz ale co 3 tygodnie mycie plastików + nakładanie PB NL to zbyt częsta przyjemność względem czasu :)

 

Meguiars Natural Shine Protectant to QD do wnętrza? o SG poczytam

 

Poco siekać co trzy tygodnie środek APC ? Raz a porządnie umyć i nałożyć dressing i odświeżać QD. Nie widzę sensu tak częstego stosowania apc. Ja max co dwa miesiące używam apc przed dressingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem identyczny brak szczegółów odnośnie super mycia przyjemny zapach i nic po za tym przy owadach nie pomoże chyba żaden płyn jedynym plusem wyróżniającym ten środek to zapach ale przypominam o opłacalności zakupu bo mam nadzieje że kolega zamierza kupić do mieszania wodę destylowaną a nie zwykła z kranu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam zakupić koncentrat płynu do spryskiwaczy Wurth Blitz. Czy z tej aukcji jest ok? w sklepach lokalnych brak w popularnych sklepach internetowych także znaleźć nie potrafię http://allegro.pl/wurth-plyn-do-spryski ... 00613.html

Jest w porządku!

Jest świetny, wg mnie lepszy niż Sonax i wszystkie inne marketowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoffmann, Ja kupuje w Carrefourze baniaczki 5l coś ponad 3zł, nie więcej niż 4, widziałem też kiedyś na stacjach Shella mieli taka wodę sygonowaną ich logo. Ogólnie najprościej jest kupić w jakimś markecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa:

Wyczyściłem skórę PolishAngel BellaClean, potem nałożyłem Charismę, teraz próbowałem wyczyścić tę Charsimę BellaCleanem. Mam wszystko tłuste w samochodzie od tego, wygląda to brzydko. Przed czyszczeniem miałem ładny zapach w aucie i przyjemną skórę. Czym się pozbyć tego tłuszczu i żeby znowu w aucie pachniało skórą? Jakiś ZYMOL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wodę dystylowaną dostaniesz w każdym motoryzacyjnym albo super marketach

 

Dodane po 1 minucie 6 sekundach:

za pamięci na pewno od wody z kranu będzie lepsza woda w 5 l bańkach niegazowana po kranówce zostaje osad i kamienieje wszystkio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CanCoat aplikujesz jak QD, psikasz na fibrę, smarujesz lakier tak jakbyś polerował QD i już 8-) z PNSem mega się namęczyłem przy polerowaniu, a czekałem dosłownie chwilę :/

 

Wziąłbym CanCoat ze względu na aplikacje, nienawidzę jak jakiś produkt (wosk, qd, dressing itp) sprawia problemy przy aplikacji. Ma być szybko i łatwo ;) jeśli by osłabł przedwcześnie, a nie miałbym czasu na ponowną aplikacje, to po prostu bym czymś go wspomógł - nawet głupim BSD ;)

 

Miałem na białym mamowozie i PNS i CanCoat i Gyeon zmiażdżył Sonaxa wyglądem. Nic tak dobrze nie wyglądało na Jagu jak Cancoat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem o co chodzi Ci z tym PNSem. Też na początku tak miałem.

Ostatnio dwa auta zrobiłem w taki sposób w jaki aplikuje się CanCoat właśnie i nie było żadnych problemów, a całość trwała może ze 20 minut. Spróbuj ;) Wiadomo, trzeba uważać z ilością.

Miałem na białym mamowozie i PNS i CanCoat i Gyeon zmiażdżył Sonaxa wyglądem. Nic tak dobrze nie wyglądało na Jagu jak Cancoat.

A to już nie mam pytań ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nałożyłem Can Coat w dwóch warstwach i trzymał jak zły przez cała ubiegłą zimę. Aplikowałem dużym aplikatorem z MF takim z kieszonka, było mi trochę wygodniej niż fibrą. Po dwóch aplikacjach (lakier, szyby, plastikowe listwy i dokładki) na kompakta zostało mi więcej niż połowa puszki. Nie wiem jak PNS ale Can Coat ładnie tez przymaskował to i owo. Jedyny problem jaki miałem to cieknąca dysza, po wymianie było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy Swissvax Cleaner Fluid jest typowo cleanerem pod wosk? Raczej nie ma problemu z jego docieraniem i nie narobi się nim żadnej bidy? :mrgreen:

Czym najlepiej go aplikować? Aplikatorem z mikrofibry?

Dzięki (wiem, że dla większości są to pytania poniżej krytyki, ale dla mnie to ważne pytania) :good:

Tak patrzę na filmy teraz i nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie ... on usuwa rysy? Na dodatek przy ręcznej aplikacji? :shock:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Gmz-ODX_jvs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nałożyłem Can Coat w dwóch warstwach i trzymał jak zły przez cała ubiegłą zimę.

 

tak z ciekawości tylko pytam. Can Coat to powłoka kwarcowa czyli jakby odpowiednik wosku? Jeżeli dajecie kwarc to przed tym wykonujecie te same czynności jak do wosku (mycie, odsmalanie, usuwanie zanieczyszczeń metalicznych, glinka, cleaner, politura) tylko zamiast wosku idzie ta powłoka czyli kwarc ? Pielęgnacja i właściwości takie same jak przy wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę musiał się w to zaopatrzyć :) Z tego zdjęcia też wychodzi, że usuwa zarysowania lakieru, z tym, że w tym wypadku był użyty Medium, a nie Regular :o

Nie wiem jaką wielkość ma zdjęcie więc wklejam link: https://miamibeachcarwash.files.wordpre ... =570&h=764

Powiedz mi jeszcze ile tak mniej więcej produktu schodzi Ci na Golfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiem proces pielęgnacji wnętrza. plastiki wymyte APC i nałożony dressing PB NL (zbyt świecący moim zdaniem). gdy się przykurzy radzicie aby użyć QD do wnętrza np AF Spritz. ale czy PB NL nie można używać jako quick detailer? w zastosowaniu ma że czyści również plastiki. idąc dalej mamy położony dressing danego modelu jeżeli spryskamy QD innej firmy o innej charakterystyczne w efekcie końcowym otrzymamy widok hybrydy wcześniejszego dressingu i aktualnego QD.

 

w jaki sposób podejść do tego recjonalnie? czemu używacie QD na PB NL skoro można ponownie użyć PB NL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.