Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Meguiars#16 jest hybryda

 

Od kiedy Meg's #16 to hybryda? To tradycyjny wosk, będący mieszanką kilku wosków. Hybryda to połączenie np. carnauby i polimerów. Mieszanka kilku różnych naturalnych wosków to nie hybryda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy awaryjny jest silnik 1.8 150KM w Superbie?

 

Rozumiem, ze mowisz o Superb I. Jesli tak, to bardzo dobre, bezawaryjne silniki. Zagadnienie zwiekszonego poboru oleju dotyczyl silnikow 1,8 w superb II, ale te silniki nie mialy mocy 150KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś ze sprzedawców napisać jakie są średnice Grit Guardów ?

Mam wiadro po tynku mozaikowym 25 kg o średnicy 30 cm. Teraz pytanie czy grit guard nie będzie do tego za mały i lepiej np. kupić wiadra z OBI/Leroya/Castoramy ?

Pytanie drugie - wiadro na razie dokładnie wymyłem samą wodą, czy w przypadku używania go do mycia trzeba je jeszcze czymś wymyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pasty polerskiej finishowej bez zachowania "zasady trzech prędkości". Mam uszkodzoną regulację i za każdym razem gdy chce zmiejszyć obroty musze wyciagać wtyczkę z gniazdka a to zajmuje troche czasu :) Czy pastę Koch AntyHologram można stosować przy jednej prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś ze sprzedawców napisać jakie są średnice Grit Guardów ?

Mam wiadro po tynku mozaikowym 25 kg o średnicy 30 cm. Teraz pytanie czy grit guard nie będzie do tego za mały i lepiej np. kupić wiadra z OBI/Leroya/Castoramy ?

Pytanie drugie - wiadro na razie dokładnie wymyłem samą wodą, czy w przypadku używania go do mycia trzeba je jeszcze czymś wymyć ?

 

Grit Guard 26cm :) nalej do wiadra szamponu, trochę ludwika i ładnie je wyczyść szczotką :o pozostałości mogę pójść na lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace temu kladlem Fusso Coat na wyglinkowany oczysczony DG Squakly Clean lakier, teraz chciałbym połozyc drugą warstwe tak, aby mieć spokój przez zime. Czy musze sciągać wosk i na nowo glinkować, psikać Prickiem i Ironem? Czy wystarczy dobrze umyć i będę mógł kłaść drugą warstwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś ze sprzedawców napisać jakie są średnice Grit Guardów ?

Mam wiadro po tynku mozaikowym 25 kg o średnicy 30 cm. Teraz pytanie czy grit guard nie będzie do tego za mały i lepiej np. kupić wiadra z OBI/Leroya/Castoramy ?

Pytanie drugie - wiadro na razie dokładnie wymyłem samą wodą, czy w przypadku używania go do mycia trzeba je jeszcze czymś wymyć ?

 

Grit Guard 26cm :) nalej do wiadra szamponu, trochę ludwika i ładnie je wyczyść szczotką :o pozostałości mogę pójść na lakier

 

Dam sobie w takim razie odpust z tym wiadrem, w OBI nowe są po 6 zł, dopasuje się regulowany scratch shield...nie ma sensu ryzykować... Odezwę się jak będę już zamawiał ten zestaw dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace temu kladlem Fusso Coat na wyglinkowany oczysczony DG Squakly Clean lakier, teraz chciałbym połozyc drugą warstwe tak, aby mieć spokój przez zime. Czy musze sciągać wosk i na nowo glinkować, psikać Prickiem i Ironem? Czy wystarczy dobrze umyć i będę mógł kłaść drugą warstwe?

Podbijam pytanie, bo stoję przed tym samym dylematem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, jaki środek na Iron polecacie?

Car Pro iron X czy może Gyeon Q2M?

I co powiecie na temat CarPro TRIX Iron Contamination & Tar Remover Spray?

2 w jednym, działa? Czy nic na skróty? :)

 

Czytać, czytać, czytać masz mnóstwo tematów oraz testów na forum oraz na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz/czujesz w jakim stanie jest lakier? Jeśli na lakierze jest smoła i soki z drzew to chyba wiadomo co trzeba zrobić.

 

Umyłem, zobaczyłem w jakim jest stanie i nałożyłem drugą warstwę :)

Po zimie będzie trzeba się pobawić od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.