Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już chyba pisałem w sprawie OC :) Miałem w tamtym roku 750 zł w MTU przedłużenie przyszło na ponad 1tyś zł . Zrezygnowałem i kolega znalazł mi OC za 680 zł więc taniej jak w tamtym roku :D Aktualnie mam w AXA . Golf III 2.0 1994 r :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

Ja już chyba pisałem w sprawie OC :) Miałem w tamtym roku 750 zł w MTU przedłużenie przyszło na ponad 1tyś zł . Zrezygnowałem i kolega znalazł mi OC za 680 zł więc taniej jak w tamtym roku :D Aktualnie mam w AXA . Golf III 2.0 1994 r :D

Uuuu to i tak sporo, ja za III tez 2.0 1996r. płacę 480 zł w PZU, na samym początku przed podwyżkami płaciłem 340 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Michał126 napisał:

Ojciec wlał sobie do zbiorniczka pół litra koncentratu Wurtha, bo jest mądrzejszy niż instrukcja, kto by to czytał :/ Jak są dalej chętni do zakupu grupowego bańki, to proszę o PW...

Nie da się odczepić wężyka od pompki i spuścić? Trochę szkoda takich ilości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fredi88 napisał:

Nie da się odczepić wężyka od pompki i spuścić? Trochę szkoda takich ilości ;)

Niepotrzebny mi Wurth pomieszany z zimowym i letnim płynem z Orlenu... Jak mają mu się dysze pozapychać (skądinąd już nieporażające siłą pryskania), to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj małe odświeżenie samochodu i jak doszedłem do szyb to się zaczął zgrzyt. Zakupiłem ostatnio Magic Ball do szyb z Funky Witch i raz go na szybko używałem i było ok. Wczoraj leżał trochę na dywaniku gumowym i mam zabierać się za szyby a tam plama na dywaniku. Ok pociekło. Biorę do ręki, kilka strzałów atomizer odpadł!! Próbowałem go wkładać, dokręcać lecz nic to nie dało. Za kilka dni będę używał pierwszy raz Botoxa od nich. Jak będą takie same przygody to chyba spakuje to i wyślę z pozdrowieniami do FW. 

Wczoraj tak sobie pomyślałem na jakością pojemników i moimi doświadczeniami

FW - wczorajszy dzień

ADBL - ciekło z korka, atomizer lał

SG - póki co mam 3 produkty z atomizerami nic się nie stało

Co najmniej słabe podejście producentów. Nigdy nie miałem problemów z pojemnikami Megsa, AF, AG mało tego trochę chemii K2 przewinęło się przez moje ręce i tylko raz trochę z Rotona ciekło, a toż to przecież ten tandetni K2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Global-Clean napisał:

Co mnie dzis wkurzylo .. na silowni byla dzis dziewczyna silniejsza od polowy facetów. Co to sie porobiło :) 

 

Hehe w pracy mam "podopieczną" którą prowadzę w 4 podstawowych multijoints (bench, ohp, squat,dl). Trenuje w pracy rano, jest obecnie silniejsza niż wszyscy, którzy są tam w tym samym czasie :D

Druga biega i jej pokazałem tylko DL, ciśnie serie po 70kg :) typki dygają sztangę unieść, gdzieś w Cosmopolitan przeczytali że to szkodzi

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na maksa wkurzył mnie Detailers Magic QD aż wylądował w koszu... Po godzinach czyszczenia środka APC, myciu szyb od srodka i po ogarnieciu wnęk chciałem się posmarować tym właśnie QD (od dawna leży a nigdy nie używane) szmatka w dłoń psik psik w stronę fibry i dupa pierwsze psikniecie poleciało na szybę, umyte i zabezpieczone już plastiki a drugie na przednią szybę razem z deską rozdzielcza. Ten atomizer jest tak luźny że ucieka z rąk i się przekręca w momencie psikniecia :evil: a miałem wracać po tym do domu a tak to podwójna robota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za późno na nowy atomizer. Trochę poniosło i leży gdzieś w śmieciach :)

Ta mgiełka to jest aż za idealna. W takim promieniu mi rozprysnelo to QD że pół szyby miałem zapackane :)

 

Nie winie tym DM ja po prostu nie mam do nich szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomas22 napisał:

Dzisiaj na maksa wkurzył mnie Detailers Magic QD aż wylądował w koszu... Po godzinach czyszczenia środka APC, myciu szyb od srodka i po ogarnieciu wnęk chciałem się posmarować tym właśnie QD (od dawna leży a nigdy nie używane) szmatka w dłoń psik psik w stronę fibry i dupa pierwsze psikniecie poleciało na szybę, umyte i zabezpieczone już plastiki a drugie na przednią szybę razem z deską rozdzielcza. Ten atomizer jest tak luźny że ucieka z rąk i się przekręca w momencie psikniecia :evil: a miałem wracać po tym do domu a tak to podwójna robota 

Nigdy z atomizerami od DM nie miałem problemu. Z Polskich producentów uważam je za jedne z bardziej porządnych. Taka wskazówka z mojej strony, jak już Ci nawet prysnęło mgiełka Quick Magic na plastik lub szybę to zamiast rzucać do kosza, trzeba byłą ją po prosty wytrzeć. Quick Magic jest tym typem quick detailera, który nawet na szkle nie zostawia nieprzyjemnych niespodzianek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi odbiór osobisty :) i to to wtorku bo we wtorek wywożą śmieci :D

@Piotrek na moim plastiku zostały takie minimalne tlusciutkie plamki po tym... I też nie po to się gimnastykowalem z cgp i IPA by na koniec je przetrzeć niechcący DM :) i nie wątpię w jakośc tych atomizerow tylko akurat ten mój muaialbyc trefny. Do tego pompka od szamponu też ulamana więc jakby ktoś miał to z chęcią odkupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień kolejne neewy...

Pół dnia męczyłem się z wyciąganie mi foteli by je przeprac... Odpalam georga i pompka nie dziala... Używany 2 razy przez rok i dupa!  Fotel mokry i nie ma jak go przepłukać... Masakra odradzam Georga !!! Szajs jak nie wiem. Już raz zgłosiłem pęknięta mufe to czekałem równe 3 miesiące aż wyślą mi nowa... A teraz muszę go zabrać do Polski i oddać na serwis do ktrade... I pewnie znowu czekanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.