Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

651631 Nie było git,ale miała byc #dobrazmiana :dontknow:

No ale Ty jako dorosły człowiek chyba w to nie uwierzyłeś ;)

 

Johnson, Wg. nie jest to prawidłowo uregulowane ale tak czy siak ten, kto spowodował szkodę musi Ci ją w 100% zrekompensować. Wartość składki jest nieważna. Z resztą możesz wieźć porcelanę w bagażniku wartą 100 000zł, wypadek, wszystko skasowane. I co? Jesteś po prostu stratny? Nie. A czy wyegzekwujesz 100% od samej ubezpieczalni to już indywidualna sprawa. Z resztą pewnie lukwawa powie coś mądrego i konkretnego na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga uwaga . Bardzo ale to bardzo proszę o nie poruszanie tematów politycznych nie potrzebna nam tu kolejna gówno-burza . Każdemu będzie lepiej jak nie będziemy poruszać tematu polityki - lisów i telewizji 24h itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie działa tak, że w przypadku doinwestowania auta musi to być zgłoszone ubezpieczalni i autko jest doubezpieczane do nowej wartości co automatycznie podnosi składki?

Może zbyt wiele w życiu widziałem ale co, zamontuje graty podwajające wartość auta, będę płacił normalne ubezpieczenie a przy szkodzie całkowitej zażądam wypłaty x2? :?

Oczywiście, że tak jest, ale w przypadku AC, w którym wysokość składki jest bezpośrednio skorelowana z wyliczoną wartością pojazdu. Natomiast przy OC wartość pojazdu praktycznie nigdy nie ma wpływu na cenę, mają je za to:

 

- pojemność silnika,

- miejsce zamieszkania,

- posiadane zniżki i zwyżki,

- oczywiście narzut ubezpieczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz 25 lipca kończy mi się OC w Link4 (płaciłem 364zł ) , krótki telefon na infolinie by poznać stawkę na następny rok i 399,30zł (byłem przygotowany na taką zwyżkę ) . Pan pyta czy biorę , to ja mu że muszę na rankomacie sprawdzić i czy to ich ostateczna stawka , bo nie ukrywam że jak znajdę o 5zł taniej to im wymówię ;) Pan kazał poczekać moment, by skonsultować coś z "koordynatorem" i po 30 s mówi mogą zniżyć do 340zł , przekonał mnie i zakupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Pajko]Bardzo prosiłem o powstrzymanie się od tematów politycznych .[/mod]

 

Rozumiem, najłatwiej wybrnąć usuwając cudze posty. Nie zauważyłem żeby doszło do awantury w związku z tematem który poruszyliśmy.

 

Chciałbym przy okazji zapytać - których spraw, oprócz niewygodnej polityki, nie można poruszać w dziale luźne rozmowy?

Przykładowo forum Kosmetyka Aut a sprawa ubezpieczeń, czy nie należałoby również zrobić z tym "porządku"? Absurd, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651676 Chciałbym przy okazji zapytać

 

 

Nie wystarczy Ci taki wpis?

 

Uwaga uwaga uwaga . Bardzo ale to bardzo proszę o nie poruszanie tematów politycznych nie potrzebna nam tu kolejna gówno-burza . Każdemu będzie lepiej jak nie będziemy poruszać tematu polityki - lisów i telewizji 24h itp

 

Dlaczego uważasz iż ten wpis akurat Ciebie nie dotyczy i zaraz za taką "dużą prośbą" moderacji dalej ciągniesz swój polityczny wywód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wiadomo - o tyle drażniący i rozwojowy, że każdy dzień dostarcza nowych wrażeń, jak na przykład informacja z dzisiaj, że niejaki Zaradkiewicz, dyrektor w TK krytykujący TK, dostał posadę w spółce skarbu państwa (Naftoport) :D

Ale na KA jest naprawdę kulturalnie - w innych miejscach (tutaj wątek pt. Dobra Zmiana z forum AR) lecą konkretnie po rajtuzach:

"Mam szczerą nadzieję zobaczyć jak ta kupa gówna, macierewicz, ruski agent, dynda na szubienicy tak długo, aż mu łeb odgnije od reszty".

Także PiS/ PEACE

215268_506520079408022_1438024530_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od wielu lat korzystamy z zaprzyjaźnionej brokerki wszystkich TU. Hestia od zawsze robi najlepsze oferty, nie ma znaczenia czy 6letnie vito czy mój AMG. Teraz po roku płaciłem niecałe 3,9k za full opcje z holowaniem prestiż itd itd. Zawsze warto poszukać takiej osoby wsród znajomych, bardzo wygodna sprawa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, dzisiaj pierwszy raz od lat musiałem lecieć po Kobietę przez Odolany (kto kiedyś jechał to wie jaka to świetna dróżka :D)

 

Owszem teren wybitnie sejsmiczny, z widocznymi na nawierzchni efektami ruchów tektonicznych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nieduże wkurzenie, raczej rozczarowanie.

 

Przesyłka Pocztex Kurier 48 przyjęty do wysłania z miasta wojewódzkiego 06.07 około godziny 14:12.

Dzisiaj paczki nie ma.

Pani z Pocztexu informuje, że paczkę można odebrać z urzędu pocztowego. Wyjaśnić zwłoki nie potrafi.

Na urzędzie pocztowym jest już inna pani ( :D ) i stwierdza że oni dzisiaj są w cztery osoby (!) to nie sortują paczek to ona mi jej nie znajdzie, na prośbę o druk do reklamacji, pani informuje, że to też w poniedziałek, bo najpierw muszę odebrać paczkę aby mieć na co sie skarżyć (w tej mentalności chyba nie istnieje jeszcze internet?)

To tłumaczę babce, że ja nie chcę skargi, tylko reklamację, bo jak dla mnie to opłata jest do zwrotu, usługa nie została wykonana :dontknow:

 

Paradoks zatem powstał taki: nie dość, że nie dostarczyli przesyłki na czas, to jeszcze nie mam do niej dostępu aż do poniedziałku, kiedy to kurier zechce dostarczyć przesyłkę.

 

Krajowa obsługa klienta :thumbdown:

W mój najgorszy dzień nie odzywam się tak w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile teraz amg ubezpieczony że tylko 3900? ostatnio za furę z 2012r wartą około 40tys przyszło 4200 w PZU :lol::lol::lol::lol:

189 brutto

LOL ja Ci skany faktur wysyłam a ty a forum kozaka zgrywasz

Wroce z hurgady to Ci wrzucę i tu foto umowy KOZAKU

 

Topiony to chyba zwyżki nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.