Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wcześniej nie używalam kamerki cofania w całkowitych ciemnościach , rzadko jeszcze w nocy. A tu takie pozytywne zaskoczenie , za samochodem całkowita ciemność :

 

046d4c0ab1be8e326b116e5bfacf795e.jpg

 

1cd49ce4f46182bba6a70493309dd7bf.jpg

 

Niepozorne 4 diody oświetlają widok za autem:

dd917bd7fad18bfb50b19716e8bfb3f9.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszyli mnie dzisiaj panowie z drogówki którzy zatrzymali mnie za przekroczenie prędkości. Prędkość nie była zawrotna, panowie byli fanami Hondy więc dostałem pouczenie i w tak miłych okolicznościach się rozstaliśmy.

 

 

Sorry kolego ale od razu mi się z czymś skojarzyło (załącznik). No mam nadzieję że się nie obrazisz bo nie mam złych intencji. Ciesze się również że nie otrzymałeś mandatu dobrze trafić na takich policjantów ;)

 

 

89464_a89d40dd1dc9fc276554d08599a74f5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełnoletnimi Hondami faktycznie tak jest w większości przypadków :/ w niedzielę stoję na światłach, 3 pasy w mieście, ja na środku, po lewej A4, z prawej podjeżdża starszy Civic Coupe po tuningu. Zapaliło się zielone i tak darł mordę, że musiałem zamknąć szyby a i tak było ciężko, a nie jechało to w ogóle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawiło co raz poważniejsze podejście mojego szefa do detailingu. W sobote mówi mi, żebym obczaił na necie co mi potrzebne do swobodnej pracy i że, to zamówimy... Pytam jaki limit.... On, że nie ma limitu.... no to jeb, dzisiaj poszło zamówienie na 1800 funtów :D Bedzie Rupes ibrid, Rupes Duetto, Paint detective PD8 i mnóstwo innych rzeczy :D Aaaa i nowy Karcher K7 premium.

 

W sumie w ostatnich 2 miesiącach sprzedaliśmy auta za 1.5 mln funtów, więc budżet mu się podreperował dość konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kaskra1[/ref], jak wrażenia?

 

Niesamowite, jeżeli ktoś jest zajarany motorsportem to nie wyobrażam sobie żeby nie było tego miejsca na jego mapie. Tor znałem z gier i 1000 filmów na YouTube np. Xthilox ale na żywo jest zupełnie inny. Dużo trudniejszy niż by nam się mogło wydawać.

Dlatego szacunek za wielkie jaja dla tych którzy robią okrążenia w ok.8min :dontknow:

Na pewno był to pierwszy ale nie ostatni raz w piekle, bo klimat tego miejsca, i auta tam jeżdżące robią ogromne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.