Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ze swojej SG nie jestem zadowolony :( ( a normalnie ze wszystkich produktow od SG owszem). Rękawica juz po 1 myciu jakby się troche obkurczyla i przez to miejsce gdzie sie wklada rękę, zamiast byc płaskie i lezec/ sunac równolegle po lakierze, to jest takie wypuklone i twarda krawędzią można równie dobrze jechac po lakierze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawica juz po 1 myciu jakby się troche obkurczyla i przez to miejsce gdzie sie wklada rękę, zamiast byc płaskie i lezec/ sunac równolegle po lakierze, to jest takie wypuklone i twarda krawędzią można równie dobrze jechac po lakierze :|

Suszyłeś na słońcu albo kaloryferze. Na carpro jest wyraźnie zaznaczone, żeby pod żadnym pozorem tego nie robić, ponieważ skóra w której znajduje się włosie może się przez to wypaczyć i trwale odkształcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawica juz po 1 myciu jakby się troche obkurczyla i przez to miejsce gdzie sie wklada rękę, zamiast byc płaskie i lezec/ sunac równolegle po lakierze, to jest takie wypuklone i twarda krawędzią można równie dobrze jechac po lakierze :|

Suszyłeś na słońcu albo kaloryferze. Na carpro jest wyraźnie zaznaczone, żeby pod żadnym pozorem tego nie robić, ponieważ skóra w której znajduje się włosie może się przez to wypaczyć i trwale odkształcić.

W zyciu, wszystko zawsze na suszarkach w cieniu sie suszy. Myślałem, ze jak nawilgnie przy myciu to odzyska kształty, ale nic z tego. Sztywne to takie i twarde sie wydaje ( ten stelaż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Humor poprawiła mi niespodziewana paczka z prezentem i życzeniami ślubnymi od Funky Witch

 

eIVqas.jpg

 

Miałem okazję je testować jakiś czas temu i wiem, że dają radę :)

Teraz będą ładnie wyglądały na regale :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MatthewG, nowy, polski producent :) Z tego co wiem ma "partnerować" u nas...

W każdym razie produkty dają radę.

 

Tak wygląda QD po 2 tygodniach od aplikacji:

 

Aplikacja banalna - mazów nie uświadczyłem nawet w mocno słoneczny dzień :) Do tego przyjemny zapach i sensowna cena. Czego chcieć więcej... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyło mi się parę siuwaksów do wnętrza więc zakupiłem coś nowego. Do tej pory miałem APC od ValetPRO oraz do zabezpieczenia plastików/deski używałem 303 Aerospace Protectant. Teraz nabyłem:

 

NV25hSN.jpg?1

 

W weekend będzie testowane. Mam nadzieję, że te produkty zrobią robotę. Zapachy mi pasują bo są owocowe/cytrusowe.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy, które poprawiły mi humor - wczoraj podczas glinkowania auta przyszło moje prawie 2-letnie maleństwo i postanowiło "psikać" na auto z tatą. Więc trzeba było przynieść drugi atomizer i córeczka psikała tam, gdzie pokazywałem, a frajdy miała co niemiara :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.