Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam dwie grupy znajomych,Ci którzy,ciągle pytają,jakby liczyli,że coś stanieje i tych co któryś raz oddają auto :mrgreen:

 

+ 1 ale dodatkowo spotykam też takich którzy uważają, że moje siuwaksy robią tę samą robotę co "kosmetyki" ze stacji benzynowej/marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ 1 ale dodatkowo spotykam też takich którzy uważają, że moje siuwaksy robią tę samą robotę co "kosmetyki" ze stacji benzynowej/marketu.

Do mnie ostatnio siostra przyszła z wyrzutem, że nie potrzebnie wydaję tyle kasy na kosmetyki bo w "telewizji" mówili, że do kokpitu wystarczą chusteczki nawilżające a do opon lakier do włosów... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ 1 ale dodatkowo spotykam też takich którzy uważają, że moje siuwaksy robią tę samą robotę co "kosmetyki" ze stacji benzynowej/marketu.

Do mnie ostatnio siostra przyszła z wyrzutem, że nie potrzebnie wydaję tyle kasy na kosmetyki bo w "telewizji" mówili, że do kokpitu wystarczą chusteczki nawilżające a do opon lakier do włosów... :dontknow:

 

kto oglądał Moje Wielkie Greckie Wesele wie, że najlepszy i do wszystkiego jest Windex :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na stacji była kobitka, która chciała moto doktora, a że zawsze staram się odradzać to cudo zapytałem co pokierowało ją do takiego wyboru. Pani powiedziała, że przez 14 lat (od początku) nie wymieniała oleju tylko dolewała :kox: Dziś była u mechanika na wymianie oleju i silnik się rozszczelnił i leci jak z cebra :mrgreen:

Jestem ciekawy co się działo w tym silniku 8-)

Swoją drogą, ciekawe co zmieniło jej światopogląd, że jednak pojechała na wymianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała ze znajomym, a ja byłem w takim szoku, że nawet nie zapytałem jakie auto tak pieści :mrgreen:

 

Kiedyś pacjent przyjechał stosunkowo nową s-klasą (4-5 lat?) i prosi o olej. Ja pytam się co tam MB zaleca, a on ''nie nie, najtańszy mineral nu starczy''. Myślałem, że żartuje, dałem mu orlenowskiego minerala za 15zł i wlał go przy mnie do tego mietka :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wyjazd na Rajd Wisły. :)

 

Ależ się przyjemnie jeździ po południu kraju. Jak już skończą A4 to w ogóle będzie bajka. Dużo dobrego się dzieje.

 

Tylko poziom kultury i umiejętności kierowców. :/

 

Jechałem A4 Kraków - Wrocław i fakt poziom kultury to jedno, ale miejscami trochę już łatana była i średnio to wygląda i czuć. Ale owszem jadąc nią widać, że coś się zmienia w końcu. Przez cały Śląsk jak miasta mijasz i 3 pasy, to musisz się zastanowić czy to nadal Polska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie w 99% remontu pokoju na 1 pietrze toz obok sypialni. Moja pani chciala tam miec dodatkowa lazienke obok sypialni wiec dostala :)

Nastepnym razem wezme sobie firme do totalnego remontu bo szkoda zdrowia :( Wazne ze "szefowa" zadowolona.

 

Tak wygladal ten pokoj po zakupie domu.

 

842133738946xl.jpg

 

Zerwanie wszystkiego do golej konstrukcji, wymiana okna, elektryki, nowa kanaliza i ogrzewanie podlogowe. Wszystko wedle norweskich norm pomieszczen wilgotnych :-]

 

A tak teraz, mialo byc tanio, szybko i schludnie a wyszlo jak zawsze.. Tzn dlugo, drogo ale w miare proste rzeczy i schludne.

 

dsc01234.jpg

 

dsc01225.jpg

 

dsc01232.jpg

 

dsc01237.jpg

 

dsc01235.jpg

 

dsc01239.jpg

 

dsc01236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.