Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, stawek napisał:

Skąd się w ogóle wzięło to nabijanie z posiadaczy passatów ? W robocie mi już żyć nie dają 🙂

Passatów w highline było więcej w samej PL niż wyjechało z fabryki 😉 

19 minut temu, lol19pl napisał:

Z drugiej strony nie ma co kategoryzować, ja za "gorszy sort" uważam kierowców nowych passatów w leasingu, podobno mają+50 do murgania światłami na lewym pasie :-D , ale przecież nie każdy kierowca passata to burak, prawda?

Oczywiście, że nie. Kwestia statystyki. Znam włascicieli pasków, którzy są po prostu normalnymi dobrymi kierowcami, a znam takich co nie wytrzymują polewy prestiżu która wynika z posiadania passata i przepuszczenie kogoś na suwaku czy pasach to ujma na honorze .. także kwestia kierowcy, a nie auta. Ale pewne kropki da się połączyć dużo jeżdżąc i oglądając polskie drogi + polscy kierowcy + stopcham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 To jest jak łańcuch pokarmowy - użytkownicy innych aut<kierowcy passatów<kierowcy bmw, ja niestety należę do pierwszej grupy, więc ciężko powiedzieć, bo i tak muszę się kisić na prawym pasie z ciężarówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fredi88 napisał:

Nie ma znaczenia? Masz zajętą rękę. Jak zareagujesz jak nagle musisz odbić kierownicą? Nawet w normalnych przypadkach włączenie kierunku i jednoczesna zmiana biegu jest niemożliwa bo masz telefon w ręce. Tak samo palenie papierosów i tych e-gówien powinno być zakazane w czasie jazdy.

Fredi, oczywiście. Tyle że sama rozmowa przez zestaw podczas jazdy potrafi tak "wyłączyć" człowieka że mimo iż ma ręce prawidłowo na kierownicy to nie zareaguje. Znak równości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi, oczywiście. Tyle że sama rozmowa przez zestaw podczas jazdy potrafi tak "wyłączyć" człowieka że mimo iż ma ręce prawidłowo na kierownicy to nie zareaguje. Znak równości. 
Leżę... Po prostu leżę. Jedną ręką wykona wszystkie czynności?
Właśnie dziś w myślach pozdrawiałem takiego typa co wtoczył się ślamazarnie na rondo, jedną ręką trzymał telefon, drugą zapewne próbował wbić bieg, zabrakło mu czasu na puszczenie kierunku.
Nie było by w tym skrajnie niedobrego, głupi kierunek, ale właśnie dzięki takim typom na tym małym rondku tworzą się korki.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Musze kiedyś odżałować na wycieczkę i tam sie wybrać. Nie mieści mi się w głowie, żeby tam ludzie mogli w ten sposób funkcjonować. Fakt nie od jednej osoby słyszałem, ze tam się nie da wyjść z buta do sklepu a już nie mówiąc o dojeździe do pracy czy szkoły. Tak więc każdy nawet bezrobotny na zasiłku musi mieć auto i tak się kończy 😛 Nie wiem może w większych miastach jakoś komunikacja działa. A co do tony syfu i smrodu w autach to sporo aukcji widziałem z etykietą biohazard 😛 Coś w tym jest, nic im się nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.