Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czy to kwestia atomizera bo wyjąłem z niego krótką rurkę i włożyłem długą i przelozylem atomizer do większej megsowej butli i jest Baja.

Zrobiłem tak samo i potwierdzam że to działa, butla się nie odkształca, ale wydaje mi się że to dzięki nie do końca szczelnemu gwintowi wyrównuje się ciśnienie w butli.

Co do jakości produktów też jestem bardzo z nich zadowolony i je kupuje, ale biorę 5 ltr. baniaki i przelewam w swoje butle bo oprócz odkształcania się Waszych butelek nie mogę zdzierżyć jeszcze folii na nich, która obraca się, odpada z niej farba, a co najbardziej irytujące potrafi się pod nią zbierać produkt który z czasem spływa np na półkę na której stoi. Może to w sumie pierdółka ale bardzo dobry towar w bardzo dobrym opakowaniu a do tego za bardzo dobre pieniądze to będzie już rarytas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To samo wymyśliłem jakiś czas temu :) problemem atomizera jest brak możliwości wyrównania ciśnień butelka/otoczenie. W atomizerze musiałby być jakiś mikro-zaworek jednokierunkowy, może membranowy, aby nie wylewał płynu a pozwalał zassać powietrze do butelki. Ale dziurka przy gwincie daje radę na "tymczasem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

detailercar, huberts., pomysły fajne na chwile ale tak czy inaczej robimy nowe atomizery które będą pozbawione tego problemu. Starych zostanie nam kilka tysięcy sztuk. moze by je sprzedać po złotówce? ;)

 

Błaszu, planujemy zestaw próbek wszystkich dostepnych produktow. wosku poki co nie mamy w planach, jest wiele mega woskow na rynku wiec nasz zeby je przebic bedzie musial miec cos ekstra, a to wymaga czasu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

daniel87, tylko tutaj juz chyba nie ma po co tego robić.

Wiemy co jest z nimi nie tak. Wy wiecie ze działamy z tematem i najpewniej na przyszły sezon będą nowe atomizery. Tyle ;):ad::ad:

 

ktm950, robim co możem :good:;)

a rynek srowcowy tez nie stoi w miejscu, ciągle powstają nowe rzeczy. Grunt to potrafić ściągnąć to co się chce. Na wspomnianą paczkę czekaliśmy kilka dobrych miesięcy ;). Dostajemy informacje że działamy powoli. Ale jak ma być grubo to potrzeba czasu.

Ponoć najlepsze studia w PL potrafią robić korektę jednego auta tydzień i dłużej. A znam firmy z których wyjeżdza kilka aut dziennie.

Tak samo jest z kosmetykami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.